Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25
Like Tree6Одобрявам

Много ми е важно!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #16

    Re: Отговор: Много ми е важно!

    Цитат Първоначално публикувано от Blazhev Виж публикацията
    Така е, но има един тънък момент. Ако сключа безсрочен договор с Нет 1, например, веднага се набутвам със 100 лв. - 35 лв. такса тв и интернет + 30 лв. инсталационна такса (при срочен договор я няма) + 40 лв. рутер (при срочен ми го дават).
    Безплатно е само сиренцето в капана, всичко друго си го плащаш по един или друг начин. Щом досега си карал без рутър, плати си 1-2 -3месеца без договор, пък ако ти хареса, тогава се хвърляй.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #17

    Отговор: Re: Отговор: Много ми е важно!

    Близу вече предлага услугата с тестов период. Тестваш услугата за месецът на включване + 1 пълен месец. Ако се откажеш си плащаш само за времето на ползване и ако имаш телефонни разговори. Може да се откажеш, след като си платиш само таксата и върнеш оборудването. Няма неустойки. Сключва се договор на всяка валидна промоция, но може да се откажеш.

  4. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #18

    Отговор: Много ми е важно!

    Хм , това ми мяза на реклама не знам във този форум ли беше , накой беше клъвнал въдицата и после ревеше с крокодилски сълзи
    Трябва много да се внимава с тия мега фирми

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #19

    Отговор: Много ми е важно!

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Хм , това ми мяза на реклама не знам във този форум ли беше , накой беше клъвнал въдицата и после ревеше с крокодилски сълзи
    Трябва много да се внимава с тия мега фирми
    Предполагах, че може да се сметне за реклама. Всеки може да се убеди на касата. Аз се старая да помагам с информация на съфорумниците. Дали с техническа информация или друга. Ако модераторите преценят, че е реклама, да ми изтрият поста.

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #20

    Отговор: Много ми е важно!

    Няма нищо лошо , всяка информация е добре дошла стига да не е подвеждаща - във случая това е много добра оферта дано само да не е уловка . При тази услуга , абоната би трябвало на касата да заплати услугата за един месец и без да подписва каквито и да е документи освен за предоставеното му оборудване иначе подпише ли някакъв договор , кой ти знае под еди кой си член какво има . Също така щом сте служител ще е добре дошло да споделяте информация за предстоящи промени по програмната схема , много зачестихте спиранията на определени канали и никаква компенсация на абонатите , особено на тези които са на пълен пакет
    Ще е много добре ако можете да предоставите подобна информация за която аз помолих админа във вашия форум и той се направи на разсеян . Христослав ще я сложи от началото на страницата на близу която ще бъде полезна за всички .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #21

    Отговор: Много ми е важно!

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Няма нищо лошо , всяка информация е добре дошла стига да не е подвеждаща - във случая това е много добра оферта дано само да не е уловка . При тази услуга , абоната би трябвало на касата да заплати услугата за един месец и без да подписва каквито и да е документи освен за предоставеното му оборудване иначе подпише ли някакъв договор , кой ти знае под еди кой си член какво има . Също така щом сте служител ще е добре дошло да споделяте информация за предстоящи промени по програмната схема , много зачестихте спиранията на определени канали и никаква компенсация на абонатите , особено на тези които са на пълен пакет
    Ще е много добре ако можете да предоставите подобна информация за която аз помолих админа във вашия форум и той се направи на разсеян . Христослав ще я сложи от началото на страницата на близу която ще бъде полезна за всички .
    Ако не се подпише договор, няма как да се ползват промоционални такси. Всеки човек е свободен да си чете договора и да поиска да е с тази клауза, за да въведе по този начин в системата. Също така е свободен да не вярва на всичко, което се пише по форумите. За това казах, че може да се запознае в офис. Да аз съм служител на фирмата, но целта ми е да помогна, ако мога. Както на мен са ми били полезни доста постове в този форум.
    Относно програмната схема. Всеки може да се запознае със списъка с канали и радио. Разделени по пакетите им. И на мен не са ми приятни разместванията на програмната схема. Но е ясно, че не може да има винаги еднакви канали. Договорите се предоговарят и естествено цената трябва да удовлетворява и двете страни.
    За предстоящи промени не ми е известно. Поне не и, че ще бъдат махани канали. Трябва да се пусне скоро още един Discovery HD и през август се очаква нов HD канал от групата на Нова ТВ.
    "много зачестихте спиранията на определени канали и никаква компенсация на абонатите , особено на тези които са на пълен пакет" - Броя на каналите не е променен. Ако си направят труда да ги преброят, ще видят, че имат повече на брой. Дори считам, че в момента има много добра програмна схема. Единствено не можем да си позволим да крадем ТВ+ и Филм+ като някои малки кабеларки.
    Не видях за някой от операторите да има само позитивни постове.
    Ако имате друг конкретен въпрос с радост ще ви отговоря.
    jonov одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    20
    #22

    Отговор: Много ми е важно!

    Bubynka, скоро очаква ли се анимационния канал Your Family Entertainment да тръгне в мрежата на Близу?

  10. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #23

    Отговор: Много ми е важно!

    Относно програмната схема. Всеки може да се запознае със списъка с канали и радио. Разделени по пакетите им.
    Имах в предвид таблицата , но знам че и на теб няма да ти я предоставят .
    714899.jpg

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #24

    Отговор: Много ми е важно!

    Цитат Първоначално публикувано от Didotota Виж публикацията
    Bubynka, скоро очаква ли се анимационния канал Your Family Entertainment да тръгне в мрежата на Близу?
    За сега не ми е известно. Но разгледах сега за програмата и ми звучи добре. Детски без насилие и с БГ дублаж. Ще попитам специално за нея.
    А за таблицата ще потърся инфо.
    Този пост е редактиран от bubynka; 28-06-13 в 22:00.
    jonov и Didotota харесват това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    20
    #25

    Отговор: Много ми е важно!

    Цитат Първоначално публикувано от bubynka Виж публикацията
    За сега не ми е известно. Но разгледах сега за програмата и ми звучи добре. Детски без насилие и с БГ дублаж. Ще попитам специално за нея.
    Благодаря! YFE е наистина много хубав канал и ще е много добре да се излъчва и в мрежата на Близу.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Много евтин vs. много скъп - моля за мнение
    От totopz във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 31
    Последно: 08-11-08, 19:42
  2. Много проста и много гадна редичка (междинка)
    От dedis във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 19-05-07, 12:15
  3. ВАЖНО!!! Изключете си ICQ блоговете!!!
    От superfly във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-04-06, 19:06
  4. Много много странен проблем с USB флаш памет
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 28-09-05, 18:15
  5. Отговори: 1
    Последно: 30-11-04, 15:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе