Вижте резултатите от анкетата: Предимно какви предавания гледате по телевизията ?

Гласували
105. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Филми - художествени

    38 36.19%
  • Документални и научно популярни филми

    68 64.76%
  • Новини

    44 41.90%
  • Сериали

    26 24.76%
  • Шоупрограми

    19 18.10%
  • Публицистика

    16 15.24%
  • Спортни

    46 43.81%
  • Музикални

    26 24.76%
  • Риалити

    20 19.05%
Отговори на анкетата
Страница 11 от 41 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 608
Like Tree83Одобрявам

Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    14
    #151

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Привет.

    Телевизия не гледам, но жената и детето често висят пред телевизора. Гледат МСат аналогова, но предстои покупката на нов LED телевизор.
    Прегледах темата, но ми се струва, че обсъждате главно сателитната ТВ на МТел, нито дума за оптичната?!
    Тъй като ми изтича договора за интернета (държа на МТел (от времето на Спектрумнет) да си остане мой интернет доставчик), моля за мнение дали е удачно да подновя договора си с МТел в комбинация (нет и кабелна) или да се насоча към МСат за телевизия и си запазя нета към МТел?!
    Чувал съм, че оптичната ТВ на Мтел забивала и толкоз... от друга страна не ми се ще 2 кабела да влизат у дома, така че моля за някакъв съвет.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,244
    #152

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Без да визирам конкретен оператор - раздели си доставчиците на net & TV!
    По този начин ако спре едното, другото ще работи. Стига да имаш ел. захранване, разбира се.
    Ако си на FTTB / FTTH (GPON) оставаш и без двете.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #153

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bld71 Виж публикацията
    Привет.

    Телевизия не гледам, но жената и детето често висят пред телевизора. Гледат МСат аналогова, но предстои покупката на нов LED телевизор.
    Прегледах темата, но ми се струва, че обсъждате главно сателитната ТВ на МТел, нито дума за оптичната?!
    Тъй като ми изтича договора за интернета (държа на МТел (от времето на Спектрумнет) да си остане мой интернет доставчик), моля за мнение дали е удачно да подновя договора си с МТел в комбинация (нет и кабелна) или да се насоча към МСат за телевизия и си запазя нета към МТел?!
    Чувал съм, че оптичната ТВ на Мтел забивала и толкоз... от друга страна не ми се ще 2 кабела да влизат у дома, така че моля за някакъв съвет.
    Аз бях към Мтел пакет (интернет и IP телевизия). Имах много на брой проблеми и разговори с операторите им и последващи анулирани ("бонус от тяхна страна")такси за телевизия, защото така и не успяха да ми предоставят качествена услуга. Едва дочаках края на договора. Оставих си нета към Мтел, защото съм много доволен, но телевизията минах към Мсат (карта в ТВ-то без приемник). Не се подлъгвай по IP телевизията на Мтел, ще береш ядове.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #154

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Аз пък за 4 години имах два проблема и общо взето си ги отстраниха макар и със закъснение. Някак си не е удачно да обобщаваш за някой защото ти не си бил доволен.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #155

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Човека моли за съвет, а аз описвам моите проблеми с оператора. Това, че съм споделил проблемът си, не означава че обобщавам проблемите на всички. Смятам забележката ти за неуместна, все пак е форум за мнения и съвети. Крайното решение ще си го вземе колегата на база изказани мнения.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    14
    #156

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Да, точно така - колкото повече отзиви и мнения, толкова по-лесно ще взема решение

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #157

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Ако някакво неясното обяснение "не ми предоставиха качествена услуга" ти върши работа ...супер. dnedkov не конкретизира нищо (какво значи некачествена услуга за него, може да е лош образ, може да е кофти нет а може и да е скапан телевизор примерно) и накрая обобщава как ако се вържеш към тях и ще береш ядове. Дали всички потребители на Мтел са с проблеми?

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #158

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Непрестанно "прескачане" на картината за част от секундата, при което се получава разминаване на картина и звук (мисля, че термина "лаг" описва това явление). Особено в пиковите часове, когато мрежата е натоварена, почти бе негледаемо. Освен това често приемника им забиваше, при което се налага изключване от контакта за да се оправи. Нескриващ се символ за ниво на звука след като си намалил или усилил. Размазване на образа в зоната около логото на съответната телевизия.
    За две години договор с Мтел съм имал десетки телефонни разговори и "разговори" в Мегалан форума (вече не съществува), при което чувах: 1.Да виждаме проблема, ще ескалираме към колегите; 2. Да господине, предстои оптимизация на трасето.
    И те така две години мъка. Ясно е, че не всички абонати на Мтел имат моите проблеми, но прекараните две години във форума им ми е достатъчно за да съдя, че не съм изолиран случай.

    А иначе съм все още клиент на Мтел за интернет и мобилен телефон. За тези две услуги съм доволен.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #159

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Това вече си е достатъчно добър повод да им запалиш телефоните и да си искаш услугата да се оправи. Между другото новите им приемници са трепач. Ако си с по-стар искай да ти го сменят и да тестваш с него. Пусни си и от комп-а един пинг и ако има загуби на пакети (което би трябвало да го има) им пращаш мейл и им снимаш/копираш резултата от пинг-а)

  12. Junior Member Аватара на hristoxm
    Тук е от
    Apr 2011
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    42
    #160

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    След като изчетох доста от темите реших да потърся услугите на Мтел за Велико Търново, пакета телевизия и интернет, очаквам да дойдат и да ме включат. Според мен всички други оператори, за Велико Търново, предлагат по малко за същите пари, за телевизията иде реч. Имам познат който е много доволен от услугите им. Да видим!
    P.S. Има ли някой запознат да ми каже, докъде прекарват оптичният кабел, само до кутия в жил.блок или директно до абоната?
    Този пост е редактиран от hristoxm; 04-12-15 в 14:51.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    14
    #161

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    От 1 седмица съм абонат на Мтел и съм доволен за сега.А за оптичния кабел,той идва точно до устройството.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на hristoxm
    Тук е от
    Apr 2011
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    42
    #162
    Цитат Първоначално публикувано от iva_ka Виж публикацията
    От 1 седмица съм абонат на Мтел и съм доволен за сега.А за оптичния кабел,той идва точно до устройството.
    Благодаря!

    - - - - - - - - - -

    От днес вече и аз съм абонат на Мтел, телевизия и интернет, за сега всичко е ОК. Техниците дойдоха на практика веднага след като дадохме заявката. Нета е отличен, телевизията също, дано и за напред да е така.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    21
    #163

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Здравейте,
    някой може ли да ми обясни как приемникът на Мтел чрез USB поддържа WiFi и 3G? Също така знам, че може да се записва предаване на флашка, но когато поставя флашката в приемника ми излиза съобщение, че флашката трябва да се форматира и някакъв код, който трябва да въведа. Пробвах стандартните 1234 или 0000, но не станаха. Как мога да разбера какъв е този код?

    Благодаря предварително!

  17. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #164

    Re: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    @zaqm
    За какво точно ще ползваш WiFi или 3G? Поддържат се определени chipset-и: например за WiFi ще ти свърши работа Ralink RT5370.
    Поставяш в USB порт-а, отиваш в Меню=>Конфигурация=>Системна информация=>Настройки мрежа, избираш Вид мрежа - Wireless, и правиш стандартните настройки(DHCP, парола и т.н.) и си готов.
    За запис - флашка над 4GB, кодът по подразбиране е 1111. Разбира се след четене на инструкциите или обаждане на 0800 200 11

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    21
    #165

    Отговор: Re: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    По принцип няма да го ползвам, но просто ми беше интересно как става. За флашката кодът по подразбиране не го пишеше в ръководството и затова се учудих, че не е 1234 или 0000 - благодаря ти за отговора.

    Лека вечер

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 41 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 672
    Последно: 16-04-24, 20:14
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе