Вижте резултатите от анкетата: Предимно какви предавания гледате по телевизията ?

Гласували
105. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Филми - художествени

    38 36.19%
  • Документални и научно популярни филми

    68 64.76%
  • Новини

    44 41.90%
  • Сериали

    26 24.76%
  • Шоупрограми

    19 18.10%
  • Публицистика

    16 15.24%
  • Спортни

    46 43.81%
  • Музикални

    26 24.76%
  • Риалити

    20 19.05%
Отговори на анкетата
Страница 25 от 41 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 607

Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    9
    #361

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Здравейте! Пускам едно и също запитване и тук и в темата за Булсатком телевизия,за мнения. Ще се пренасям на село. Взех си един TCL 55-ца и искам възможно най - добрия сигнал на телезивията. През годините съм останалс впечатлени, че качеството на телевизията на Булсатком Fusion в момента е на добро ниво, но днес ходих до А! за други неща и една позната, която работи там ми каза, че много хора,които са били на Булсат са се прехвърлили на тяхната телевизия, поради по - доброто качество!
    Понеже не разбирам много въпроса ми е има ли реална оценка някой от вас (безпристрастна) с коя от двете телевизии качеството е по - добро!?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #362

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Stenly,при мен е абсолютно същият приемник и не е свързан с коаксиален кабел.Кабелът е черен и плосък с три жички.Може ли да ми кажеш как се държи приемникът при теб,защото при смяна на каналите при мен се получава едно замръзване на картината за около 2 секунди.Има ли го при теб този проблем?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от niko_iotov Виж публикацията
    Здравейте! Пускам едно и също запитване и тук и в темата за Булсатком телевизия,за мнения. Ще се пренасям на село. Взех си един TCL 55-ца и искам възможно най - добрия сигнал на телезивията. През годините съм останалс впечатлени, че качеството на телевизията на Булсатком Fusion в момента е на добро ниво, но днес ходих до А! за други неща и една позната, която работи там ми каза, че много хора,които са били на Булсат са се прехвърлили на тяхната телевизия, поради по - доброто качество!
    Понеже не разбирам много въпроса ми е има ли реална оценка някой от вас (безпристрастна) с коя от двете телевизии качеството е по - добро!?
    Здравей!
    На А1 съм малко повече от месец като ползвам новата им платформа.Още в самото начало казах,че не съм доволен от качеството на телевизията и все още мнението ми не се е променило.Добро е качеството само на HD каналите,а на SD поне при мен няма смисъл да се гледа.Снощи гледах по Eurosport 2 мач от Бундеслигата-отвратителна картина, замазана и с много лаг,не издържах и превключих канала.Гледам на Samsung QE43Q60.

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #363

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    [QUOTE]
    Цитат Първоначално публикувано от Росен Виж публикацията
    Stenly,при мен е абсолютно същият приемник и не е свързан с коаксиален кабел.Кабелът е черен и плосък с три жички.Може ли да ми кажеш как се държи приемникът при теб,защото при смяна на каналите при мен се получава едно замръзване на картината за около 2 секунди.Има ли го при теб този проблем?
    Ако имащ възможност смени приемника с другия ,защото според мен проблемите са от тв-та през нета.Или поне иди до магазин на А1 където има от другите да пробваш дали има разлика.Не знам защо гледаш Eurosport2 в sd.Вчера гледах същия мач и както винаги картината на Еurosport HD е на високо ниво.Гледам Е.Haaland във всички мачове на бившия и настоящия му отбор.

    @niko iotov
    Бях на Булсат и много чаках iptv -то им.Не знам как е сега но първите 6 месеца беше доста зле.За сателитната една дума-отврат.
    Кабелната на А1(Близу преди) е според мен най-доброто което може да гледаш в бг.За iptv и сателитна нямам достатъчни наблюдения.Затова питам дали с новите iptv приемници ,които съм дал на предната страница положението е както го обясняват от техн. отдел на А1, тв-та директно,предаванията на запис през нета.Мисля,че всичко друго на този етап е компромис.


  5. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #364

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Гледам Eurosport 2 SD,защото като подписвах изобщо не ми мина през главата,че HD няма да ми е в пакета.Иначе при Диеми-те и Максове-те няма никакъв проблем.Ще трябва да видя на каква цена биха ми пуснали HD Eurosport 2.
    Сега видях,че има опция да го активирам през менюто на приемника за 3 лв.на месец.Разликата е огромна,активирах го.
    Този пост е редактиран от Росен; 25-01-20 в 12:07.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #365

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    А не ви ли идва на ума, че нарочна скапват SD каналите? За да можете да се абонирате за допълнителните "екстри" срещу значително доплащане.
    Не визирам само А1.
    В твоя случай аз бих преподписал договора за пакет с Eurosport. Ако откажат - 3 такси и оператори бол.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #366

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Разбира се,че е така,но това ми е пожарен вариант засега.Довечера е мачът Байерн-Шалке,а не ми се гледа на онзи мазньоч,отделно от това съм от малък град и нямаме техен офис,ще трябва да се ходи Велико Търново.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #367

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Мисля,че този пакет го имаше в ''промо месечна такса с двугодишен абонамент''за 1 лв,така,че или ще ти го дадат или ще изчакаш за да го активираш.
    В магазините са по-заинтересувани да си пазят клиентите и вероятно ще ти кажат по-добре.
    https://www.a1.bg/tv-extri

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #368

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Благодаря!
    Като имам ходене ще мина през техен магазин,за да видя какво ще кажат.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #369

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Не трябва да ги питаш, а да им изложиш исканията си.
    Те, ако искат да те задържат като клиент, трябва да ти предложат варианти, които да устройват теб на първо място.
    Отдавна мина времето, когато се молехме на операторите, само и само да ни свържат към мрежата си.
    И внимавай за чекнатите квадратчета и дербния шрифт в споразумението, преди да го подпишеш!
    Успех!

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #370

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Роска, при смяна на канали има забавяне но е по-слабо от старата им патформа. Там беше повечко.

  13. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #371

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    ''Паника в bTV! Слави Трифонов жестоко отвръща на удара''

    Ще видим кой на кого ще отвръща,но защо А1 не пуща 7/8HD?Този мазнъоч,който на стария си андроид бокс(който струва колкото едно кило сирене-има няма) мога да го гледам по 3 различни начина.Какво ми предлагат милите ми оператори на които доста години плащам не малки суми.
    Писах им и ми отговориха,че правели всичко възможно за клиентите си.Доста нахално е да говориш такива неща.А дали правят всичко възможно да ни го пуснат и в черно бял вариант ...пък и защо не в радиопрограмите.

    https://www.marica.bg/lajfstajl/pani...ashta-na-udara

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #372

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Аз точно поради тази причина 7/8 не я гледам.На местната кабеларка е в HD,а А1 се циганят.

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #373

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Ами то хубаво,ама кво бг освен спортните да гледаш.Не говоря за СТ, а за шоу тв-я,даже не искам да давам оценки дали е хубава или лоша,то няма и база за сравнение.
    Фалшиви новини по 100 програми,някои от които пуснати и +1час,+2часа,+6/12/24 сякаш някой е приритал да си прави преговор на това какво са го лъгали цял ден.
    Другото е стари филми които съм гледал и мога да гледам както си искам.Или турски сериали.
    Или уж ''музикални клипове'' които общо взето са да чупят коли или да се мажат с кал.
    Може би най-добре бг футбол,защото много се доближава до изкуството-цирковото.А пък и резултатите често са също така известни,ако не на мен на тези които се интересуват.
    За добри документални филми пари нямат,няма лошо.
    Май остана само прогнозата за времето.

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #374

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Мен за сега ме радват uhd hdr каналите. Хем виждам колко нереални са цветовете, хем им се радвам като циганче в магазин за хранителни стоки иначе основно гледам спортните и филмовите канали когато реша да гледам телевизия.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    9
    #375

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    От А1 ми казаха, че ще съм с чиния ако станат нещата с прекарване. А на булсат с Fusion, понеже HD приемници нямали,а ако се намери били втора ръка рециклирани :D !
    А цената за пакет на А1 ТВ Разширени с HBO и Diema e s 10лв. такса, което е нереално и се чудя какво качество ще бъде за тази цена!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 41 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1475
    Последно: 18-03-24, 11:28
  2. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 665
    Последно: 18-03-24, 07:19
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 10:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе