Вижте резултатите от анкетата: Предимно какви предавания гледате по телевизията ?

Гласували
105. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Филми - художествени

    38 36.19%
  • Документални и научно популярни филми

    68 64.76%
  • Новини

    44 41.90%
  • Сериали

    26 24.76%
  • Шоупрограми

    19 18.10%
  • Публицистика

    16 15.24%
  • Спортни

    46 43.81%
  • Музикални

    26 24.76%
  • Риалити

    20 19.05%
Отговори на анкетата
Страница 29 от 41 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 608
Like Tree83Одобрявам

Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    22
    #421

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Здравейте колеги, един въпрос/проблем - скоро смених телевизора и съответно минах от декодер на СА модул. проблема е, че EPG функцията никаква я няма - показва най-много следващото предаване и до там, не мога да видя примерно след два часа какво ще дават. някои програми са по-добре, но пък някои нямат въобще EPG. А с декодера докато бях всичко си работеше добре. Телевизора е LG 55UM7660.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #422

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от rossenboy Виж публикацията
    Здравейте колеги, един въпрос/проблем - скоро смених телевизора и съответно минах от декодер на СА модул. проблема е, че EPG функцията никаква я няма - показва най-много следващото предаване и до там, не мога да видя примерно след два часа какво ще дават. някои програми са по-добре, но пък някои нямат въобще EPG. А с декодера докато бях всичко си работеше добре. Телевизора е LG 55UM7660.
    Отговора е в последното ти изречение...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    13
    #423

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Здравейте, имам телевизор Philips 55OLED934 и ползвам IPTV от А1 с приемник. Въпроса ми е може ли да се настрои по някакъв начин да командвам приемника с дистанционното на телевизора. Питам защото имам и друг телевизор SAMSUNG на който като добавям за първи път приемника на А1 ми го разпознава и мога с дистанционното на SAMSUG-a да управлявам приемника. Надявам се и за Андроид да има някаква врътка.
    Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.
    stoyanow одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #424

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от loud Виж публикацията
    Здравейте, имам телевизор Philips 55OLED934 и ползвам IPTV от А1 с приемник. Въпроса ми е може ли да се настрои по някакъв начин да командвам приемника с дистанционното на телевизора. Питам защото имам и друг телевизор SAMSUNG на който като добавям за първи път приемника на А1 ми го разпознава и мога с дистанционното на SAMSUG-a да управлявам приемника. Надявам се и за Андроид да има някаква врътка.
    Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.
    Това е от ТВ, а не от приемника. Според мен не може. И аз съм с Аднроид, но на Сони и не мога, освен ако не си купя един IR Blaster...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    13
    #425

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Какво представлява този IR Blaster и как се използва. Ако ще помогне бих си купил

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #426

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Не знам дали го има за Филипс - https://youtu.be/DwFhEBoEhfk

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #427

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Честито от А1 подарък за 2020
    10. ДРУГИ?
    А1 има право да променя МАТ /бел. моя - това е Месечната Абонаментна Такса, или поне аз така мисля/ веднъж годишно /но не по-рано от 3 месеца от датата на влизане в сила на Договора по отношение на Услугите в това Приложение/, като я индексира с обявения от НСИ средногодишен индекс на потребителските цени за предходната година /Средногодишни ИПЦ, предходната година =100/, ако същият е равен или по-голям от 1%. Индексираната МАТ е основа за извършване на индексация през следващата година.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #428

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Не мисля, че е ново.

  11. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    599
    #429

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    На мен ми пратиха съобщение, че "Диема екстра" ще вдигат цената с 1лев и съответно в едномесечен срок мога да се откажа без санкции. Свързах се с тях за да се откажа от Диемите и... О, чудо!!! Предложиха ми да не се отказвам, а те щяли да ме компенсират като ми намалят таксата за допълнителните устройства от 3лв на 1.20лв. При три устройства аз реално ще продължа да гледам всичките им канали, но ще им плащам 4.40 на месец по-малко!!! Чакам да ми пратят договора за подписване и ако има някакви други уловки освен че ще е за нови две години (на сегашния му оставаше малко повече от година), ще пиша пак тук. Пробвайте и вие, може да ви върже някоя подобна офертичка

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #430

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Миналата година юни и декември преподписвах и нямам подобни клаузи, сега ме атакуваха по телефона. Договора пратен по пощата може да се откаже в 7 дневен срок ако забележите клаузата обаче.

  13. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    599
    #431

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Мен не ме притеснява самото подписване. Последните договори все по куриер са ми ги пращали. Притеснява ме, че е прекалено хубаво за да е истина. Къде се е чуло и видяло те да предложат да ми намалят сумата за плащане За това казах, че ако в новия договор забележа някаква уловка написана с дребни буквички ще пиша пак тук, за да не минава и друг по този път

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #432

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    На мен ми я намалиха. Плащах 21 лв за 50 Mbps нет и Тв (2 приемника), след което като ми се обадиха за подновяване (преди година и повече), ми предложиха да нямам такса за втория тв приемник . Та, в момента плащам 18 лв за същата услуга.

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #433

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цяло тесте документи са в плика и трудно се чете всичко и е супер неразбираемо в офиса на спиди е невъзможно.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    93
    #434

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Здравейте, тъй като ми изтича договора с а1 обмислям варианти и се чудя дали да преподпиша. Ползвам iptv и се питам новите 4к приемници дали са по-добри от старите най-вече като качество на картината. Разбрах че основен недостатък им е бил липсата на подредба на каналите но от няколко дни и тази функция им е добавена. Ще се радвам да споделите мнения и ако някой има преки наблюдения и сравнения с вивакомската тв да сподели мнения.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #435

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Подредбата на канали вече е налична с последната версия на фирмуера. И качеството на картината на мен ми изглежда една идея по-добро от старите приемници.. Плюса е, че могат да се гледат 4к канали и приемника реагира по-адекватно на командите от дистанционното.
    stoyanow одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 41 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 672
    Последно: 16-04-24, 20:14
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе