Вижте резултатите от анкетата: Предимно какви предавания гледате по телевизията ?

Гласували
105. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Филми - художествени

    38 36.19%
  • Документални и научно популярни филми

    68 64.76%
  • Новини

    44 41.90%
  • Сериали

    26 24.76%
  • Шоупрограми

    19 18.10%
  • Публицистика

    16 15.24%
  • Спортни

    46 43.81%
  • Музикални

    26 24.76%
  • Риалити

    20 19.05%
Отговори на анкетата
Страница 37 от 41 ПърваПърва ... 273536373839 ... ПоследноПоследно
Резултати от 541 до 555 от общо 608
Like Tree83Одобрявам

Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #541

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Коаксиалките трябваше да изчезнат в мрежата на А1 до края на тази година. В момента яко се напъват хората да минават на XploreTV.
    Вероятно ''изчезването '' ще е за нови клиенти.
    Xplore tv може само през нета или през коаксиал(дори да нямаш нет) и нет(предавания на запис)

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    В момента наистина е страшно. И трите оператора лъжат жестоко и най-нагло. Трябва да се чете всичко до последната точка и не се подписва нищо на обещания. И понеже съм сигурен, че четат и тук - да го духате мизерници нещастни!!!!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Трявба да се чете,но подписите на таблет няма как да знаеш.После може да обжалваш май в 14 дневен срок,но в моя случай попдписвахме анекс(уж) и дори не предположих ,че могат да направят малоумието наречено ''нов договор''(малко е дълго за разказване).Не знам ако установиш в 14 дневния срок дали можеш да откажеш договора

    Ако не живеехме в место незнайно защо наречено държава(някакъв хумор,вероятно)нямаше да има нужда да пишем тези неща
    https://hicomm.bg/produktovi-novini/...-internet.html
    след обвиненията на Федералната комисия по комуникациите (FCC) и Федералната комисия по търговията (FTC), че офертите на операторите са заблуждаващи. Комисията FCC заяви в официален коментар, че не може да твърдиш, че предлагаш неограничен интернет, а след това да го ограничаваш по скорост, каквато и да е причината за това
    ''не може'' ама някъде,тука всичко може....''каквато и да е причината за това''
    Кратко и ясно?А?

    За ''неограничен интернет'',но ограничен по скорост.Тук всички мошеници от години рекламират и да сте чули да са глобени 5 лв.?
    И сега продължават с малоумието 5G със скорост до ....mb(напр. 100).И даже вече на никой не му прави впечатление.Всички мълчат защото нямало как да променят нещо,а няма как ,защото мълчат.
    В САЩ (и не само) защо има как?
    Ами защото не правят ''протест'' и ''контрапротест'' за поредните крадливи малоумници,а си бранят правата ,ако трябва и с оръжие.
    Иначе когато намерите една разлика м/у ББи КК(Кирчо и Кокорчо),пък и всички останали- вертоятно сте се объркали.
    Те са такива защото ние им позволяваме,особено ако някой ''наш човек'' и чакаме файдата.

    -Какъв е тоя шум на улицата Джон
    -..............
    -И тогава защо викат
    -Българи сър
    https://www.investor.bg/a/457-teleko...ane-na-klienti

    ''Ако не живеехме,..но живеем''.И тука всички държавни органи са оставени да съдействат на престъпниците срещу какво се досещате.И как се дели и в кои нощни шкафчета влиза(в тези които са на власт).
    И ''операторите'' се възползват от това като мамят милиони по малко....но винаги...напр. ''непоискани услуги от трети страни'',както пише горе,трябва всеки месец да си гледаш фактурите да не би някои олигофрени да ти пробутат някой лев,ако имаш 4-5 телефона(в семейството напр.) умножаваш съответно.
    Този пост е редактиран от inches9; 17-10-22 в 15:35.
    CubanLinx и banksy харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    589
    #542

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Това с дигиталните документи им е новата хватка. Ако е някой човек на възраст или по-отвеян - гори като факел. А глоби в наща клета държавица няма как да им се наложат, понеже всичко се спуска отгоре и се отклоняват едни пари То верно, че намисехме политиката (а не трябва), но наистина това е положението. Без протести няма как да стане. А протести вече няма, няма и да има.
    banksy одобрява това.

  4. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #543

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Имаше въпрос a1 tv explorer Go, а последните постове никой не споделя впечатления. Аз съм го инсталирал на Zidoo x10 и не ми харесва. На същия плейър имам и на Булсатком приложението. Първо при мен не може да се управлява от дистанционното с бутоните нагоре и другите. Става само като пусна мишка. Това не е най важното. Картината се леко замъглява при бързи сцени - футбол или друга спрямо Булсатаком. Там е по ясна но е много по зле от коаксиалната на НЕТ 1. Когато пусна от лаптопа tv explorer Go през HDMI е много по добре от същия в Zidoo. Но е пак по зле от НТ 1. Zidoo e свързан с гигабитов лан кабел към интернет 300Mb. Филмите 4К и по малката резолюция вървят с прекрасна картина на плейъра от НАС.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    265
    #544

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Някой с чиния наА1 + Xplore tv + TCL от тая година... дали най-сетне ще потръгне интерактивно, че да си гледа майка ми на спокойствие на село...

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #545

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bugslayer Виж публикацията
    Говорил съм на няколко пъти с разни лелки от а1 и имам чувството, че говорим на различни езици. На въпрос дали мога да ползвам тв по коаксиал, стига да имат нужната инфраструктура във входа на блока, се почва едно мънкане и безкрайно рецитиране на абонаменти планове и цени. И така и не съм разбрал до момента дали мога да си прехвърля коаксиалния кабел или не.
    Оставяй ги лелките по телефона, отивай направо в офис и им кажи, че искаш да подпишеш договор, но телевизията ти да е по коаксиал и да проверяват там. Ако не попаднеш на читави в първия, продължаваш втори, трети и така ще се надяваш все някой читав да те закачи. Може и да звучи смешно, ама такова им е нивото на нашите оператори.
    npb и CubanLinx харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    265
    #546

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Някой с чиния наА1 + Xplore tv + TCL от тая година... дали най-сетне ще потръгне интерактивно, че да си гледа майка ми на спокойствие на село...
    В нас го инсталирах, през Wi-fi си бачка, не е лошо никак, но на село предполагам се разчита на интернет пак /ама там е само 100ГБ/ koeто е 1-3дни... т.е. сигнала от чинията не може да се обработи по никакъв начин, както са я убеждавали майка ми някакво уонаби... в А1

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #547

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Пак показваш, че не си разбрал каквото ти се обясни.
    1. Сателитна ТВ от А1 си е самостоятелна услуга и не се нуждае от никакъв интернет. Можеш да я ползваш където си искаш. Град, село, гора, планина. ТВ сигналът се излъчва от сателит, хваща се чрез чинията, минава през приемник и от него отива към ТВ.
    2. ЕxploreTV е друга напълно отделна услуга. При нея ТВ сигналът идва единствено посредством Интернет връзка. Никакви чинии не я касаят, а само добра интернет връзка.
    3. Мобилният интернет е друга услуга, която е удобна за сравнително ограничено ползване, където няма друг тип доставчик.
    За вас за селото на родителите ви трябва само услугата сателитна ТВ през чинията. Ще си гледат напълно нормално. Само изискванията ви за връщане на програми назад във времето нямаше да са изпълнени.
    ЕxploreTV и мобилния интернет са ви продадени, за да си изпълнят продавачите квотата за продажби. Предполагам са ви хванали в мрежата и покрай изискването ви да си връщате каналите назад във времето.
    И стига постове вече за този случай. Всичко ви бе обяснено.
    Този пост е редактиран от VanDan; 27-10-22 в 11:50.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    51
    #548

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Ще сключвам договор с А1. Има ли някакво предимство ако взема у-во А1 за интерактивна телевизия спрямо XploreTV?
    Имам предвид като качество на картината, удобство, бъгове. ТВ е 75’’ с Google TV.

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #549

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Който иска може да си подреди каналите на А1 Xplore TV прилоЖението за Android TV чрез приложението за Tizen OS ако разполагате с телевизор Самсунг, поне при мен така се получи. Може би става и чрез другите платфоми.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    51
    #550

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Имам MTel приемник от преди 6-7 години, още пише на него МТел, а не А1. Има ли смисъл да го сменям с нов? Новите по-добри ли са, има ли напредък в технологиите? Качество, резолюция?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    31
    #551

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Здравейте, преподписвам договор за ТВ и НЕТ с А1. Предлагат ми да сменя до сега ползваното оборудването по коаксиален кабел с такова за Xplore TV срещу еднократна такса от 19,90 лв. Има ли смисъл от тази промяна и това упражнение ? Попитах за оптика, но ми отказаха поради липса на такава за града и адреса на който съм.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2016
    Мнения
    6
    #552

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Здравейте, ново Sony x89 със CA модул на 7-8 години(работеше идеално на стария тв) сменя каналите отвратително бавнo, върти кръгчето, за секунда изписва модула не може да бъде прочетен или no access и след това пуска канала. Софтуера е последния възможен за тв-то, имате ли идея какъв модул да искам от А1 за решаване на проблема, казаха че имат и по-нови версии.
    Този пост е редактиран от Delyan Radkov; 08-04-23 в 17:36.

  16. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #553

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Обаждаш им се, идват, сменят и това е.Те си носят каквото трябва - модул и карта.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    36
    #554

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Спряха гадините долни от А1 ефирните програми течащи по коксиален кабел. Къ да не ги пцуеш.
    Някой да предложи някакъв що годе качествен ТВ бокс на приемлива цена

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2023
    Мнения
    8
    #555

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Проблемът е от телевизора и проблемът се обновява с нови ъпдейти, пуснати от Сони...При мен беше с x82j 50 инча.

    Цитат Първоначално публикувано от Delyan Radkov Виж публикацията
    Здравейте, ново Sony x89 със CA модул на 7-8 години(работеше идеално на стария тв) сменя каналите отвратително бавнo, върти кръгчето, за секунда изписва модула не може да бъде прочетен или no access и след това пуска канала. Софтуера е последния възможен за тв-то, имате ли идея какъв модул да искам от А1 за решаване на проблема, казаха че имат и по-нови версии.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 37 от 41 ПърваПърва ... 273536373839 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 672
    Последно: 16-04-24, 20:14
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе