Вижте резултатите от анкетата: Предимно какви предавания гледате по телевизията ?

Гласували
105. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Филми - художествени

    38 36.19%
  • Документални и научно популярни филми

    68 64.76%
  • Новини

    44 41.90%
  • Сериали

    26 24.76%
  • Шоупрограми

    19 18.10%
  • Публицистика

    16 15.24%
  • Спортни

    46 43.81%
  • Музикални

    26 24.76%
  • Риалити

    20 19.05%
Отговори на анкетата
Страница 36 от 41 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 608
Like Tree83Одобрявам

Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    32
    #526

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Взех TCL QLED .. 43C721, 720lv - добра картина - много добра... от лаптопа, но от ТВ- доста размазано /спрямо Сонито KDL/... Да няма някакъв проблем с технологията или?

    Отделно, че го взех за село (само 43") - с чиния и сега ми казаха че приложението на А1 Екслорър ТВ... било съвместимо само с ЛГ, Самсунг, Хисенс...и сега за Филипс правели,.. чудя се какво да правим (и договора е за 24мес, с 100ГБ нет), а ТВто не е голямо за да го държа в града (за филми и прочие) /основно за майка ми и ТВ беше взет/.
    От тази тема става ясно, че скоро няма да има за ТСЛ...


    Тъй като продажба/покупка ще е доста на минус.. има ли някаква друга врътка - така че да има запис на определени предавания или връщане?
    ПП" С допълнително устр-во майка ми дали ще се оправи?!
    XploreTV с чиния? Честно казано не се разбира много много какво искате да направите. Със сателитна чиния ли се предоставя ТВ услугата или с домашен/мобилен интернет?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2.  
     
  3. npb
    npb е на линия
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #527

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Имам активиран A1 Xplorer Tv GO Standart за телефон и ПС брайзър с включенен пакет за Диема спорт. При вас колко месеца работи безплатно. На мен ми казваха че ще за 24 м колкото договора, а от скоро пише дата на която може би става платено. Дата е точно 6 м след активацията. Ако се плаща колко е таксата. Активирани са като дигитални услуги, към плана.
    Този пост е редактиран от npb; 28-07-22 в 20:11.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #528

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от npb Виж публикацията
    Имам активиран A1 Xplorer Tv GO Standart за телефон и ПС брайзър с включенен пакет за Диема спорт. При вас колко месеца работи безплатно. На мен ми казваха че ще за 24 м колкото договора, а от скоро пише дата на която може би става платено. Дата е точно 6 м след активацията. Ако се плаща колко е таксата. Активирани са като дигитални услуги, към плана.
    Излъгали са ви класически - типично като за А1. Diema каналите са 13лв. на месец и най-вероятно са ви били включени безплатно за първите 6 месеца само, през останалото време ще си плащате за тях или ще се наложи да ги спрете.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    228
    #529

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Наскоро сменихме старите приемници за интернет телевизия с новите, които са 4K и използват A1 Xplore TV.
    Някой има ли представа дали записите на предавания от ТВ се правят на по-ниска от реалната резолюция, защото така ми изглежда?
    И още нещо, има една супер дразнеща извита стрелка, която индикира, когато се гледа нещо старо ( а не живо ) предполагам няма как да се махне, но да попитам все пак?
    Благодаря.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #530

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    За второто, няма как да се махне. За първото, никога не съм правил запис след като мога да си го върна на другият ден.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    228
    #531

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    За второто, няма как да се махне. За първото, никога не съм правил запис след като мога да си го върна на другият ден.
    То и аз няма да правя записи, защото няма смисъл Просто пробвах и така ми се стори.
    А за стрелката и часовника дано фикснат резолюцията и цвета, че изглеждат повече от грозно
    stenly одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    265
    #532

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nbotov Виж публикацията
    XploreTV с чиния? Честно казано не се разбира много много какво искате да направите. Със сателитна чиния ли се предоставя ТВ услугата или с домашен/мобилен интернет?
    Някакъв тип е хванал майка ми за слушател и сега ще си ги чукаме от главата и ТВ-то и планът....

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    6
    #533

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Гледам, че a1 са пуснали вече xploretv за всякакви телевизори с android tv версия 9 или по-нова. Ползващите го бихте ли споделили мнение за качеството на услугата/картината? Като бивш абонат на net1 и настоящ на една компания, закупила net1, чието име не бих споменал от злоба, май е дошло време да разкарам коаксиалния кабел, тъй като въпросната компания в скоро време ще го отреже като услуга. А категорично искам да се откача от тях. И тъй като дупчене на стени и прокарване на кабели за iptv устройства не ми е вариант, се чудех за новото xploretv.
    Та - споделете мнения, моля.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #534

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Аз опитах да ползвам приложението на старото 55XE9005, крашваше и искаше логване през няколко минути. Сигурен съм, че ще изчистят бъговете, просто ще трябва време. Съпорта каза, че на стари модели Сони го прави този проблем и до няколко дена се очаква нова версия. Иначе картината е прилична и няма пиксализация.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #535

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bugslayer Виж публикацията
    Гледам, че a1 са пуснали вече xploretv за всякакви телевизори с android tv версия 9 или по-нова. Ползващите го бихте ли споделили мнение за качеството на услугата/картината? Като бивш абонат на net1 и настоящ на една компания, закупила net1, чието име не бих споменал от злоба, май е дошло време да разкарам коаксиалния кабел, тъй като въпросната компания в скоро време ще го отреже като услуга. А категорично искам да се откача от тях. И тъй като дупчене на стени и прокарване на кабели за iptv устройства не ми е вариант, се чудех за новото xploretv.
    Та - споделете мнения, моля.
    A1 покрай Blizoo все още предлагат телевизия по коаксиал, но не знам дали е вариант за нови абонати. Може да ги питаш, ще преместят сегашния ти коаксиал от нет1 към а1 и ще си спестиш дупченето.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    6
    #536

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    A1 покрай Blizoo все още предлагат телевизия по коаксиал, но не знам дали е вариант за нови абонати. Може да ги питаш, ще преместят сегашния ти коаксиал от нет1 към а1 и ще си спестиш дупченето.
    Говорил съм на няколко пъти с разни лелки от а1 и имам чувството, че говорим на различни езици. На въпрос дали мога да ползвам тв по коаксиал, стига да имат нужната инфраструктура във входа на блока, се почва едно мънкане и безкрайно рецитиране на абонаменти планове и цени. И така и не съм разбрал до момента дали мога да си прехвърля коаксиалния кабел или не.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #537

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bugslayer Виж публикацията
    Говорил съм на няколко пъти с разни лелки от а1 и имам чувството, че говорим на различни езици. На въпрос дали мога да ползвам тв по коаксиал, стига да имат нужната инфраструктура във входа на блока, се почва едно мънкане и безкрайно рецитиране на абонаменти планове и цени. И така и не съм разбрал до момента дали мога да си прехвърля коаксиалния кабел или не.
    Аз бях на коаксиален(само) и се прехвърлих на explore(като коаксиалния си стои за преките предавания).Дали в твоя случай може -не знам.
    А освен че хабер си нямат кво говорят и дали са лелки или момета внимавай с подписване на договори на таблет,защото могат да ти прибавят друг,което си е схема явно изисквана от мениджмънта,защото после се възползват от измамата по най-долен начин.
    dnedkov и CubanLinx харесват това.

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #538

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Коаксиалките трябваше да изчезнат в мрежата на А1 до края на тази година. В момента яко се напъват хората да минават на XploreTV.

  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #539

    Отговор: Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Не коаксиала, а само аналоговите канали по него...

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    591
    #540

    Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    В момента наистина е страшно. И трите оператора лъжат жестоко и най-нагло. Трябва да се чете всичко до последната точка и не се подписва нищо на обещания. И понеже съм сигурен, че четат и тук - да го духате мизерници нещастни, въже и сапун за вас!!!!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Този пост е редактиран от CubanLinx; 17-10-22 в 16:44.
    lapduh и berpan харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 41 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 672
    Последно: 16-04-24, 20:14
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе