Резултати от 1 до 9 от общо 9

Булсатком

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    40
    #1

    Булсатком

    Някой може ли да ми каже на 100% ,дали трябва да си връщам антената и приемниците на булсатком при положение че задължителния срок на договора е приключил преди 4 години сега ме карат да им го връщам

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Булсатком

    Разбира се, че трябва да ги върнеш освен ако не си ги платил при плащането на последната такса.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Отговор: Булсатком

    Хм... антената и приемника по спомен струваха левче след изтичане на договора и се плащаха следващия месец, след изтичането му... Тоест, трябва да са платени преди 4 години.
    Без да съм напълно убеден, аз съм на противоположно мнение - не трябва да ги връщаш.
    Аз поне не съм ги връщал, още по-малко да плащам нещо вповече последния месец. Просто почнаха да не ми харесват, не си платих в началото на месеца и съответно след няколко дни ми спряха сигнала...

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: Булсатком

    Така е, струваха някакви левчета, но трябваше да се купят по спомени с последната такса за да бъдат твои ...ако не го направиш и прекратиш да си плащаш си искат обратно оборудването.

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #5

    Отговор: Булсатком

    Зависи кой какво е плащал при инсталирането на услугата , едно време когато стартираха мисля че абоната плащаше 180 лева и това включваше приемник и антена , дори нямаше и договор . След време към 2006 и аз си сложих легена - беше на промоция за 48 лева като във договора пишеше че антената остава моя собственост а приемника е на булсат .
    Прочети си договора какво си плащал на времето , но приемника гаранция е техен и трябва да го върнеш .
    Аз след 3 години се отказах от тях и после ми мрънкаха за приемника .... но и сега си е в къщи , то и без това не струва и 5 лева беше от ония делти без дисплей .

  7. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #6

    Отговор: Булсатком

    Дали някой е запознат какво става с IPTV платформата на Булсатком ? Вече втора година я чакам и дали изобщо ще се пусне?
    Този пост е редактиран от ceco7; 08-05-14 в 18:53.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #7

    Отговор: Булсатком

    Те и спътник щяха да изведат във орбита Булсат умря - поел е пътя на ония другите , не им помня името тотал тв ли бяха последно .

    ПП. което изобщо не е на добре да остане само един сат. оператор - дано това да не се случи .
    Този пост е редактиран от jonov; 08-05-14 в 18:59.

  10. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #8

    Отговор: Булсатком

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Те и спътник щяха да изведат във орбита Булсат умря - поел е пътя на ония другите , не им помня името тотал тв ли бяха последно .

    ПП. което изобщо не е на добре да остане само един сат. оператор - дано това да не се случи .
    защо е тръгнал по пътя на тотал тв? има ли някакви признаци или ?

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #9

    Отговор: Булсатком

    Никакви подобрения и нови канали , дори и SD , липса на приемници а и също така и продаването на ония супер канали със ритнитопковците просто е въпрос на време докато излезе докрай реалния брой абонати и плащането на задълженията към медиите .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LCD монитор към Булсатком?
    От Svetoslav Vasilev във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 15-01-15, 22:44
  2. Булсатком
    От hristobotev във форум Черен списък
    Отговори: 12
    Последно: 24-09-14, 04:57
  3. Булсатком на лаптоп
    От valiouzana във форум Мобилни устройства
    Отговори: 7
    Последно: 29-12-13, 11:34
  4. относно ZHD 200 от Булсатком
    От disco68 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-11-12, 18:49
  5. Булсатком!?!?! Да или не?
    От stenly във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 124
    Последно: 24-08-09, 11:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе