Резултати от 1 до 8 от общо 8

Булсатком на лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    5
    #1

    Булсатком на лаптоп

    Колеги дайте съвет как да гледам булсата на лаптопа когато ходя за риба като си нося антената и я настройвам. До сега носих телевизор но лаптопа ми е 19-ка и е колкото малък ТВ и по лек и удобен. Значи имам булсат и да нося само приемника чинията и лаптопа Лаптопа ми е Тошиба- сателит L 350

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Отговор: Булсатком на лаптоп

    Има малки цифрови USB антени които се "бучат" и гледате : usb-dvb-t- само не съм много убеден дали тази малка антена ще върши работа. Можете винаги да си купите по-голяма, която обаче също не трябва да има самостоятелно захранване, или ако има такова трябва да намерите къде да го включите.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Булсатком на лаптоп

    Колеги помагайте. Вчера си купих от Технополис тунер USB DVB-T DEVICE LV5TDELUXE който има диск със софтуера но не мога да го инсталирам на лаптопа.С уидолс 7 - 64ка съм.

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Отговор: Булсатком на лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от valiouzana Виж публикацията
    Колеги помагайте. Вчера си купих от Технополис тунер USB DVB-T DEVICE LV5TDELUXE който има диск със софтуера но не мога да го инсталирам на лаптопа.С уидолс 7 - 64ка съм.
    Ти добре си си купил това, но на теб ти трябва нещо с composite in. Това което си си купил е за гледане на ефирна цифрова телевизия и едва ли ще има покритие там където си за риба. Ако ще носиш булсат окомплектовката по-добре и такова чудо което ти казах си намери и можеш да си гледаш нормално тв.

    П.С. Провери го и това може да има такъв вход все пак.

    П.С. http://www.downloadsource.net/176991...-tlv5t-driver/ тук има някакъв драйвер, но трябва да се сваля с повишено внимание за гадинки, качих го и тук http://dox.bg/files/dw?a=3c2f486ab4, без добавките
    Този пост е редактиран от glarus; 28-12-13 в 09:50.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    5
    #5

    Отговор: Булсатком на лаптоп

    Благодаря ти колега аз ходя само на яз. копринка и там сигнала е добър за цифрова тв. Проблема е че немога да инсталирам диска стига до някъде и ми иска парола а в магазина ми казаха че няма проблем със инсталирането

  7. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #6

    Отговор: Булсатком на лаптоп

    Къде точно ти иска парола? Ако можеш сложи един скрийншот, че ме съмнява да не е на ниво ОС

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    5
    #7

    Отговор: Булсатком на лаптоп

    Колега справих се със задачата но кажи ми какво беше това у-во за булсата че някъде затрих информацията относно у-вото.Значи ЧИНИЯ-ПРИЕМНИК-УСТР.-ЛАПТОП. но да е със ЮСБ че нямам на компа много входове

  10. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #8

    Отговор: Булсатком на лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от valiouzana Виж публикацията
    Колега справих се със задачата но кажи ми какво беше това у-во за булсата че някъде затрих информацията относно у-вото.Значи ЧИНИЯ-ПРИЕМНИК-УСТР.-ЛАПТОП. но да е със ЮСБ че нямам на компа много входове
    усб тунер с композитен и/или hdmi вход зависи от приемника ти.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Булсатком
    От hristobotev във форум Черен списък
    Отговори: 12
    Последно: 24-09-14, 04:57
  2. Булсатком
    От kocetoeh във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 8
    Последно: 08-05-14, 22:39
  3. относно ZHD 200 от Булсатком
    От disco68 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-11-12, 18:49
  4. Часовникът на Булсатком
    От зоро във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 31-01-12, 22:57
  5. Булсатком!?!?! Да или не?
    От stenly във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 124
    Последно: 24-08-09, 11:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе