Резултати от 1 до 7 от общо 7

A1 Интерактивна телевизия или Vivacom EON

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    38
    #1

    A1 Интерактивна телевизия или Vivacom EON

    Здравейте,


    предстой ми пренасяне в ново жилище, до адреса е оптика, вътре е окабеляване UTP.
    Моля за информация, кой оператор, съответно услуги е с по-добро качество на картината....
    Почти нищо не мога да намеря за приемниците на A1, а този на Виваком изглежда доста добър, другото което ме привлича поне във Виваком, е че на телевизор на който имаш приложението, може да си цъкаш с дистанционното на телевизора....
    Но по форумите, четох за черни екрани и проблеми, може би защото услугата е нова за тукашният пазар.....


    Предварително благодаря.
    Този пост е редактиран от xps_; 20-05-21 в 23:16.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #2

    Отговор: A1 Интерактивна телевизия или Vivacom EON

    Аз съм на А1 Explore TV и не съм впечатлен от качеството,което предлагат на картината.От интернета им нямам оплаквания,всичко тръгва веднага,гледам филми онлайн без проблеми. 4 К приемникът им има забавяне ,когато превключваш между каналите,хубавото е,че никога досега не ми спирала телевизията и нета.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    51
    #3

    Отговор: A1 Интерактивна телевизия или Vivacom EON

    Цитат Първоначално публикувано от xps_ Виж публикацията
    Здравейте,


    предстой ми пренасяне в ново жилище, до адреса е оптика, вътре е окабеляване UTP.
    Моля за информация, кой оператор, съответно услуги е с по-добро качество на картината....
    Почти нищо не мога да намеря за приемниците на A1, а този на Виваком изглежда доста добър, другото което ме привлича поне във Виваком, е че на телевизор на който имаш приложението, може да си цъкаш с дистанционното на телевизора....
    Но по форумите, четох за черни екрани и проблеми, може би защото услугата е нова за тукашният пазар.....


    Предварително благодаря.
    Коя предпочете?
    И аз се интересувам...
    Моля ако някой има мнение да пише

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    72
    #4

    Отговор: A1 Интерактивна телевизия или Vivacom EON

    Ако аз трябва да избирам, бих се спрял на ЕОН. Хд каналите вървят на 12.5 мегабита, няма лаг накъсване, пикселизиране и други подобни екстри.

    Тествах няколко дни приложението и бокса и мога да кажа, че останах с доста добро впечатление.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #5

    Отговор: A1 Интерактивна телевизия или Vivacom EON

    ЕОН приложението e с много агресивно шумопотискане, което мен лично ме дразни. Няма възможност за изключването му.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: A1 Интерактивна телевизия или Vivacom EON

    Аз ползвам XploreTV. HD и UHD каналите са супер, с добро качество и без пиксализации, приемника ...има какво да се желае от него, но не е и нещо супер бъгаво.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #7

    Отговор: A1 Интерактивна телевизия или Vivacom EON

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Аз ползвам XploreTV. HD и UHD каналите са супер, с добро качество и без пиксализации, приемника ...има какво да се желае от него, но не е и нещо супер бъгаво.
    Съгласен съм.Проблемите с приемника са много редки.Някои говорят,че бавно сменя каналите.Аз имам връзка по кабел и няма проблем,а през нета са само предаванията на запис.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 665
    Последно: 18-03-24, 07:19
  2. Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 73
    Последно: 30-05-20, 19:03
  3. Vivacom LTE+
    От Caesar във форум Технологии
    Отговори: 5
    Последно: 21-04-18, 19:25
  4. Превръщане на сателитната телевизия в интерактивна телевизия
    От Abadon във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 17-02-18, 22:12
  5. VIVACOM пуска сателитна телевизия директно до клиента
    От granity във форум Коментирай новина
    Отговори: 12
    Последно: 13-09-10, 13:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе