Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 40
Like Tree2Одобрявам

Въпрос за LED 32"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    11
    #1

    Въпрос за LED 32"

    Здравейте!Искам да купя 32" лед телевизор с цена до 500лв.Насочил съм се към това BLAUPUNKT TV-BW32T189 LED :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria защото за тези пари само той е full hd.Има ли по-разумен вариант като цена качество?Какво трябва да гледам при покупката?Скорости на опресняване...?Херцове?Матрица?Не разбирам и ми е неясно...
    Контраста му е по-малък от на конкурентите,това проблем ли е?Очаквам съвети.Благодаря!

  2.  
     

  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    11
    #3

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    Ок аз тия алтернативи и сам съм ги видял.Нито една от тях не е FULL HD това не е ли минус?
    Нещо повече по въпроса,освен линкове?
    Ще задам въпроса си по друг начин.Има ли модел лед телевизор 32" с цена до 500лв който да превъзхожда BLAUPUNKT TV-BW32T189 LED и с какво е по-добър?
    Този пост е редактиран от Martin Kumanov; 08-07-13 в 00:47.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    252
    #4

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    При 32 инчовите телевизори не е проблем резолюцията да е HD Ready 1366Х768 вместо Full HD .

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #5

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    Цитат Първоначално публикувано от Martin Kumanov Виж публикацията
    Ок аз тия алтернативи и сам съм ги видял.Нито една от тях не е FULL HD това не е ли минус?
    Нещо повече по въпроса,освен линкове?
    Ще задам въпроса си по друг начин.Има ли модел лед телевизор 32" с цена до 500лв който да превъзхожда BLAUPUNKT TV-BW32T189 LED и с какво е по-добър?
    Що за въпрос...За 500лв. си взимаш LG!
    jonov одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #6

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    Цитат Първоначално публикувано от Martin Kumanov Виж публикацията
    Здравейте!Искам да купя 32" лед телевизор с цена до 500лв.Насочил съм се към това BLAUPUNKT TV-BW32T189 LED :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria защото за тези пари само той е full hd.Има ли по-разумен вариант като цена качество?Какво трябва да гледам при покупката?Скорости на опресняване...?Херцове?Матрица?Не разбирам и ми е неясно...
    Контраста му е по-малък от на конкурентите,това проблем ли е?Очаквам съвети.Благодаря!
    За какво ти е резолюция от 1920х1080 при телевизор с диагонал от 32 инча ???
    При този диагонал няма да забележиш видима разлика между два модела с различни резолюции. Освен ако не го ползваш за монитор на компа и не го гледаш от 1,5 метра.

    Резолюция 1920х1080 е задължителна за телевизор от 40 инча нагоре

  7.  
     
  8. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    11
    #7

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    ОК да разбирам ли че трябва да се насоча към "марков" телевизор LG или Toshiba който е HD ready и струва 500лв вместо да взема Blaupunkt който е Full HD за 450лв защото робуваме на марки?Има ли конкретни преимущества при дадено LG например?Нещо от от сорта на качествен сервиз например в полза на LG.Или гаранция 5 години вместо 2.Защото аз си мислех че на всичките частите им са произведени в Китай и са сглобени в някоя страна като Словения или Чехия без значение дали е Samsung,LG или Blaupunkt.

  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    Според Вас, дали има смисъл да се избере LG пред Beko, Neo, Finlux, Crown, etc?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #9

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    Цитат Първоначално публикувано от Martin Kumanov Виж публикацията
    ОК да разбирам ли че трябва да се насоча към "марков" телевизор LG или Toshiba който е HD ready и струва 500лв вместо да взема Blaupunkt който е Full HD за 450лв защото робуваме на марки?Има ли конкретни преимущества при дадено LG например?Нещо от от сорта на качествен сервиз например в полза на LG.Или гаранция 5 години вместо 2.Защото аз си мислех че на всичките частите им са произведени в Китай и са сглобени в някоя страна като Словения или Чехия без значение дали е Samsung,LG или Blaupunkt.
    Вземи този, който ти харесва на теб, като картина! Според мен за нискобюджетен телевизор, марката не е гаранция за надеждност и качество на картината...а и по принцип е важен модела.
    Този пост е редактиран от pilot; 08-07-13 в 22:21.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    11
    #10

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Според Вас, дали има смисъл да се избере LG пред Beko, Neo, Finlux, Crown, etc?
    Мисля че Blaupunkt не е в редицата на изброените по-горе марки(с изключение на LG).Не че я хваля и не че има нещо общо с старата немска марка Blaupunkt от едно време...М/у другото имаше NEO в съседен щанд в Техномаркет като ходих да гледам Blaupunkta и картините им нямаха нищо общо.Нито като калибровка нито като цветове...

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #11

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    Взимай го тогава...

  13.  
     
  14. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #12

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    Във форума има много информация, но всеки си има виждане за нещата, особено като си даваш парите. Аз за мен го реших така, давам поне 450лв. за 32"(нео, блаупункт и др.), няма как да не додам още 100 и да взема за мен нещо качествено, определено има разлика. Ходих и ги видях на живо, и самсунг F4000 ми пасна най-добре, след това ЛГ и филипс (2-ра и 3-та серия от 2013г. са като споменатите други марки). Юни месец имаше промоция на 557лв., http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UE-32F4000-LED сега е 579лв.

    Другите работи са ги казали колигите и са прави.
    jonov одобрява това.

  15. p33
    p33 е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    2
    #13

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    "Насочил съм се към това BLAUPUNKT TV-BW32T189 LED :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria защото за тези пари само той е full hd.Има ли по-разумен вариант като цена качество?"
    Според мен има за тези пари, поне го гледам в къщи ( картинката и 3д е перфектно) :
    BLAUPUNKT BA-32D191 но за сега е изчерпан като наличности.
    Има го само в немските саитове:
    Blaupunkt B32A191TCFHD-3D Energieeffizienz: A, 81 cm (32 Zoll), 1080p (Full HD) LED Fernseher
    Този пост е редактиран от p33; 13-07-13 в 19:37.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    11
    #14

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    Ходих и гледах Блаупункта , картината беше добра но консултанта от Техномаркет ми каза че не можело да се пускат бг субтитри.Което мисля че е пълна глупост но не ми се спореше много.Той беше по некомпетентен и от мен което е малоумно но това е друга тема....Гледах Самсунг до 500лв и ЛГ до 500лв и картините им бяха еднакви и не ми харесаха...Самите цветове бяха много ярки чак дразнещо(карах го всяко TV да е на стандартна настройка на цветовете).А лицето на Jeremy Clarkson от TopGear беше на петна както когато на стария си компютър не сме сложили драйвъри на видеокартата.Само картината на Филипс ми хареса макар и не full hd модела бе 32PFL3008H/12 обаче оня взе да ми обяснява че бил китайски и не бил като другите Филипси...Тръгнах си много объркан от магазина.Прибрах се и реших да вдигна бюджена на 600лв.И сега се чудя м/у тези модели които са full hd всичките:
    PHILIPS 32PFL3208H
    LG 32LN5400
    SAMSUNG UE-32F5000
    TOSHIBA 32L2333
    SHARP LC-32LE630E


    За Филипса четох че трета серия не била добра софтуерно...(а картината на филипс най много ме радва).Дали LG няма да е добър избор с оглед на това че е един клас по горе от другите... Моля някой който е в час да каже кой е най-добрия избор и да обясни защо.Помогнете моля ви много мразя да съм не информиран като купувам нещо...Благодаря предварително!

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #15

    Отговор: Въпрос за LED 32"

    Общо взето за този бюджет каквото и да вземете - няма да има много разлика...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос относно хладилнк с горна камера "BEKO" DS25CB
    От Todorov_V във форум Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 05-07-12, 08:56
  2. Въпрос за филма "Planet Earth 2006"
    От npocmak във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 09-01-11, 15:39
  3. LG "LWG09-Series" - въпрос за начина на работа
    От vkanchev във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 8
    Последно: 12-04-08, 09:37
  4. Отговори: 23
    Последно: 20-05-06, 12:36
  5. Въпрос за понятието "гаранционен срок"
    От tikvomir във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 25-10-05, 20:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе