Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 97

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #61

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    В техномаркета ,си направих една гавра - отидох и питах дали мога на всички тфт-а да дам ауто колор и аито настройки - и изведнъж всичко си дойде на мястото.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #62

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    За Samsung LE40M61 е обявена цена 5999лв с ДДС. *:knuppel2: (Справка - Digital World от този месец)
    Това доста силно се разминава с оптимистичните прогнози за спад на цените.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #63

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    Те в България цените падат, ама нагоре...


  5. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #64

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    Както вече по-горе писах, всичко което се подготвя да започне да става на световно равнище, относно цена и технология ще е с начален период след пролетта на 2006.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #65

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    Все повече зачестява информация за нови LCD и PDP TVтв-та на ниски цени. Ето пак:

    Aмериканская компания V Inc. [Vizio] запустила в серийное производство новый 37-дюймовый LCD HDTV и
    50-дюймовый PDP TV. Новые модели предназначены для рынков США и Австралии. (До преди 1,5 година цените бяха почти двойни)

    Hовый 37-дюймовый LCD HDTV телевизор обладает разрешением 1366x768 (WXGA) и углом обзора 176 o.
    Время отклика матрицы составляет 8 мс. В модели есть встроенные HD ATSC и NTSC тюнеры.
    На рынке он появится в середине текущего месяца по цене $1500.

    Hовый 50-дюймовый PDP TV плазменный телевизор обладает разрешением 1,366×768 (WXGA), яркость панели на уровне 1000 ANSI люмен, а контрастность – 10`000:1. У новинки есть HDMI-интерфейс.
    Её стоимость ориентировочно составит $2700.

    Вице-президент компании, Джефф Шиндлер (Jeff Schindler), отметил, что в 2006г. компания намерена достигнуть уровня продаж в два раза больше, чем в 2005г. Прогнозируемый уровень продаж составит $225 млн. Ожидается, что представленные модели помогут достичь намеченной цели.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    130
    #66

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    аз като по тъп се наслушах на падащи цени и изчакай ще паднат и си купих един кинескоп панасоник и хич не съжалявам. Пълен е с дефекти но поне има перфектни 100 хз и е радост за очите ми

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #67

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    ТАКА, ТАКА, значи във вторника отново бях на презентация на SONY. Особенно се наблягаше на тяхната нова серия LCD BRAVIA. От видяното останах доволен, бих казал много, но все пак всичко беше на презентационни ДВД-та, а не реален сигнал, като от кабелна ТВ-я. Макар да съм им антифен, заради цените, бях впечатлен. Новите им LCD Тв-та от 7-мо поколение, са на 8 мс., HD Ready с HDMI. Но за какво падане на цените си говорим ТОП модела им от W серията 40" LCD е на 9 бона . Вярно че е много направен, има 3х35 W предни и един 50W субуфер отзаде и такъв звук вади, че не е истина, със стъклени стени и като цяло много стилен. НО 9 хилки са си 9 хилки!!! Аз попитах за падането на цените, и ми бе отговорено, че другата година някъде лятото или по нататък че очаква цената на 20" LCD ТВ да е на цената на скъп 21" Кинескоп сега, т.е. 350-450 лева. За другата година е планирано ПУСКАНЕТО на 31 нови модела. Ако сметнем и другите марки, които минават само на LCD и PLAZMA бих казал, че ще има доста голяма конкуренция, но ще поживеем, ще видим.
    От 1 ноември LG спряха да правят CRT телевизори. Всичко в магазните във света са вече само останалите наличности по складовете.
    Засега се задоволявам с новият си КЮТУК 29" CRT PANASONIC PS11, 100 Hц, на скромната цена от 550 лева. Пък нека да ми е голям и тежък. След 2-3 години като позабогатея и цените паднат доста, а и технологията се изглади може да си взема 40" LCD!!!

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #68

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    Лудий,гледах в Метро един Шарп ЛЦД,26(или 27") и струваше около 1500-1600лв.Стори ми се ,че вади супер образ(на промо ДВД,де) та би ли ми казал нещо за него(модел не помня).Гледах после в техното Самс и ЛГ и мисля ,че картината им беше по-кофти.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #69

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    Малко ИНФО:
    В Северной Америке доля LCD TV на рынке превысила 10% в минувшем июне, и уже к сезону рождественских распродаж на рынке появится 32-дюймовые модели жидкокристаллических телевизоров по ценам не выше $900. Из-за высокого спроса на LCD TV и растущих продаж, цены на поляризаторы (важный компонент LCD TV) могут наконец-то стабилизироваться.

    Поздрави!

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    360
    #70

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    Как мислите : при покупка днес трябва ли задължително да се купува HD телевизор ( поне HD ready ) или да му мислим след 3-5 години когато стане масово?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #71

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    Vanquished, LCDто е много яко, е вярно само на промо ДВДто съм го пускал* . Но е ПРАВЕНО В ЯПОНИЯ или поне така пишеше на гърбът му, тогава продадох 3 бройки, но като инфо нищо нямах насреща колко мс. е и т.н. ИНАК даваше много яки цветове и въобще много ми допадна.
    alexi_dobrev, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да е поне HD Ready, a най-добре FULL HD!!!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    360
    #72

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    ... alexi_dobrev, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да е поне HD Ready, a най-добре FULL HD!!!
    Абе то е ясно кое е най-доброто, въпроса е дали сега му е времето или да изчакаме 3-5 години когато и телевизията и филмите ще са HD.
    Имам предвид какво печелим днес при покупката на HD телевизор при условие че дори няма как да го тестваме ( няма масово устройство което да работи на FULL HD )

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #73

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    В интерес на истината на единия от тракерите в БГ качват бая филми в HDTV формат - 4.3 гигабайтови XViD-чета с резолюция 1280х720 и Dolby Digital или DTS звук.
    А и всеки момент трябва да се появи в масова продажба и KiSS DP600, който може да плейва AVI-та с висока резолюция.

    Само дето цените не са за всеки...

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #74

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от Eddie
    В интерес на истината на единия от тракерите в БГ качват бая филми в HDTV формат - 4.3 гигабайтови XViD-чета с резолюция 1280х720 и Dolby Digital или DTS звук.
    А и всеки момент трябва да се появи в масова продажба и KiSS DP600, който може да плейва AVI-та с висока резолюция.

    Само дето цените не са за всеки...
    Като всичко ново(не и в Япония) цените са високи-нормално е.Преди година с купих ДВД Пайниър 575 за 370 лв,а сега новия модел 585 е 290лв.След време и Елит ще започнат да произвеждат такива плеъри(като KiSS DP600),за смешни пари.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    16
    #75

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори

    А какво мислите за този модел струва ли си или и аз да изчакам както съветват всички.Това струва 2000лв в техномаркет и много се чудя,защото от всякъде чувам все противоречиви мнения но виждам ,че тук може да ми помогнете
    Мерси предварително

    TOSHIBA 30WL46G

    30" LCD ТЕЛЕВИЗОР
    -100 КАНАЛА ПАМЕТ
    -NICAM/A2 СТЕРЕО ТУНЕР
    -SVHS/DVI-D/PC ВХОДОВЕ
    -SCART ВХОДОВЕ
    -КАРТИНА В КАРТИНАТА -PIP/PAP
    -DNR-РЕДУКЦИЯ НА ЦВЕТНИЯ ШУМ
    -ТАЙМЕР ЗА ВКЛЮЧВАНЕ И ИЗКЛЮЧВАНЕ
    -16:9/14:9/4:3 РАЗМЕРИ НА ЕКРАНА
    -ТЕЛЕТЕКСТ И МЕНЮ НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09012670

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе