Страница 1 от 223 1231151 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 3341

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #1

    Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Честита Нова Година на всички. Да сте живи и здрави. Дано новата година да е по-ползотворна от старата, да ви донесе повече радости и придобивки. На всеки по едно LCD/PLASMA без значение, кой каквото си иска. Но най-вече е важно да се уважаваме и да оценяваме помоща на другите и да не бъдем като коне с капаци!!!
    vassco, GD e с цифров тунер, GA е без, а този ВТ за пръв път го чувам. Но проблема е че и трите ги нямам налични и незнам дали ще ги имам. Нямаме много изложбена площ, пък и все пак сме хипер маркет, не само за техника. RTV отдела за Метро е като галено дете, т.е. само наливат пари, а печалбата им е малка, но без него не може.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #2

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Честита нова година на всички, много успехи, и четете внимателно съветите които се дават тук, за да си изберете хубав подарък за новата година

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    5
    #3

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Четох,четох и реших да се регистрирам и аз че да мога да драсвам и аз по някой ред
    Страхотна тема и искам да благодаря на Миро Вампиро и Лудия а и на другите участници че благодарение на техните постове ми се разясниха някои неща.
    Между другото и аз мисля да се обзаведа с някое ТВ след 2-3-4 месеца (дано) и ще почна да задавам и аз странни въпроси ама то това по-нататък
    Да ви питам че сега се сетих - да сте чували за някакви планове да се излъчва HDTV?Имам предвид от родните ТВ оператори и дали БГ телевизиите имат планове и те да минават на HDTV.На мен ми се върти в главата че в София някой от операторите щеше да почва да предава ХДТВ ама може и да съм се объркал...Иначе аз се каня да си използвам ТВ-то главно да гледам HDTV филмчета и клипчета свалени от нета (вече съм си направил колекция от към 50-тина и расте )


  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    5
    #4

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Еййй забравих
    Честита нова година на всички

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #5

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Чул съм че бТВ ще започват да снимат спортните събития с HDTV камери, но реално излъчване на някоя телевизия едва ли може да се очаква тая година.

  7. PVV
    PVV е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    103
    #6

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички.
    Аз също четох ,чу БТВ сменят камерите и ще пснимат на ХДТВ , но не знам дали всичко. Мисля че само определени неща.Но дори и така да е след това като пуснат сигнала през местната кабеларка - леле мале. Затова мисля,че имаш ли плазма или LCD - Булсатком или ITV е изборът= Дай някой линк към хубави ХД филмчета.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    5
    #7

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от PVV
    Дай някой линк към хубави ХД филмчета.
    http://hdbits.org/ или http://www.bit-hdtv.com/ или родните торенти но ти препоръчвам първите два

  10. doc
    doc е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    13
    #8

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Честита Нова Година!
    Предстои ми закупуването на 32 инчов LCD и се спрях на Samsung LE-32N71B. Сега се връщам от Техномаркета ( става въпрос за Пловдив), където в момента нямаха в наличност, но до края на седмицата ще получат нови бройки.
    Да си дойдем на думата, какво мислите за моя избор и ако според вас не е удачен, какво ще ми препоръчате. Ще се радвам и ако някой притежава въпросния телевизор, да сподели впечатленията си.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #9

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравей
    32N71 използва новата S-PVA матрица на самсунг(същата би трябвало да е и в носителя на наградата на EISA за 2006г. Сони 32V2000)
    Съответно разликата спрямо другите модели на самсунг е по високия динамичен контраст и естествено по добрите цветове и черен цвят. Също във самсунг ми харесва като цяло и опцията за потребителско разтягане на картината в горния и долния край на екрана.
    Така че телевизора работи доста добре, все пак да не забравяме че е на промоция до 12 ти, иначе като цена е 2700 лв, така че в момента цената му е повече от добра. Като бонус имаш и слотове за мултимедийни карти и тн.
    Избора е твой


  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    19
    #10

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    а като се разровиш в интернет и се види , че статичния контраст, който всъщност се вижда е 1000:1 и няма втори тунер се оказва, че е един от посредствените модели май

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    223
    #11

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Не знам каква е цената на промоцията, но 2700лв. са доста за 32", за същите пари има 37" Sharp с 6ms.
    A самсунга може да се намери за 1000 евро в ЕС.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #12

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте
    човека пита за модела, отговарям му!
    mstanislavov би ли предложил друг модел на 2400 лв цена тогава?
    varieca модела в момента струва 2400 лв, 2700лв беше преди сегашната промоция, това с европа, ми гаранция ще имаш ли оттам или какво, пък ако струва 1000 евро, колко ти е транспорта и тн ?
    Айде не се изказвайте неподготвени
    Иначе за sharp а и аз съм съгласен

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    19
    #13

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    предлагам - LG 32LB1R - контраст (статичен)1600:1, реакция на матрицата 8ms, 2 тунера, и има новите там системи за какво ли не.. Доста ми харесва. По-добър е от него 32LB2R, но още го няма по магазините - той е с по-добър контраст доста и 6ms - има вече упътване на български в страницата на LG, което значи че скоро ще го пуснат и тука , дано!

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    223
    #14

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    От 1 януари, поне при Sony, гаранцията за БГ покупател би трябвало да важи навсякъде в ЕС (знам го от човек високо в йерархията на Sony-Европа). Логиката е и при другите да е така, но кога на практика ще задейства тук, друг въпрос.
    Малко ще бъдат мътни първите няколко месеца.
    От друга страна в Германия вдигнаха ДДС-то от 16 на 19% и там ще има известно повишение на цените, та може при нас да си е най-добре, ще видим.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    4
    #15

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    И аз бях решил да си закупя 32N71 на Samsung, но по празниците всичко свърши. От Техномаркет ми казват, че доставка ще има чак в края на януари. Така че - имам време да избирам още. А вероятно и промоцията им ще свърши
    За Sharp LCD-та и аз съм чувал добри думи, но кой продава Sharp в БГ?
    LG 32LB1R звучи добре, но аз имам други, може би глупави но важни за мен изисквания като въртяща се поставка и колони - отдолу, а не отстрани, така че - няма да обърна внимание на това LG.
    Ако някой спомене други модели - ще съм благодарен - да разгледам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 223 1231151 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе