Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 44 от общо 44

LCD 30-32` телевизор-дискусия

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    74
    #31

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Не е по темата но винаги имайте едно наум.

    В една голяма верига магазини в Ст.Загора дават на консултантите допълнително по 5лв за продажба на определен уред естествено който не се търси, и те така те консултират че,....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #32

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Здравей Ludia ,
    споко, аз тествам всичко на HD сигнал от HD генератор на Самсунг, тествам по точно на Час Пик с Джеки Чан, защо ли, защото като започне да се бие, просто на LCD тата им идва в повече! Точно на тази сцена преди 2 месеца Сони Бравия ми замаза адски много, при което аз и колегата с който си правихме тестчета, гледахме тъпо, след това пуснахме и други модели, и както казах, някой се държат добре , някой не! Иначе и аз имах рекламата на Philips със самолетите, по точно, имах HD генератор на Philips, но ми го взеха, на него имаше доста клипчета, със самолети, балони, с коли-корвети, както и други.
    Все пак благодаря за предложението за диска, но ще гледам скоро да си взема пак генератора и да го вържа на няколко LCD та както бях направил преди.
    Иначе си прав, има бързи сцени и бързи сцени, но пробвай на Час Пик 1, в края на филма, когато Джеки Чан се бие, като почне да ръкомаха, леле , на някой телевизори става четворен
    billeff както ти каза колегата Ludia, мини да видиш как се държи Шарп а, носи си и дискове, пък после ако имаш желание, мини и през мен(на лична може да се разбереме) и ще ти демонстрирам и НЕО то !
    А това дали дават пари на продадена бройка, ДА АМА НЕ, абсолютно нищо няма да спечеля ако ти продам дори и плазма за 5000 лв, така че спокойно, идеята е да помагаме, поне аз за това пиша тук, иначе просто щях да гледам, както и колегата, и всеки да си купува боклуци и тн
    Айде лека

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2
    #33

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Тия дни ходих в метро да го видя тоя Шарп, оказа се че резолюцията му е доста по ниска от стандартната за лцд дисплеи - само 800 и нещо на 400 и нещо, като на плазма от старите. Какъв е смисъла да си копуваш лцд с резолюция на става плазма?! От там ми казаха че заради по-малкото пикесли опреснявал по бързо, което според мен не е кои знае каква фаида. Сега гледам в техномаркета са пуснали DAEWOO LCD DLP-3212 за 1,8 К, някои има ли мнение за него заслужава ли си?!?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #34

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Резолюцията е 960х540.
    "Не секрет, что большинство ТВ изначально ориентированы на воспроизведение сигнала NTSC, используемого в США и Японии. Компания Sharp представляет новейшие телевизоры серии P, разработанные специально для европейского зрителя. Новая панель имеет разрешение 960х540, что соответствует сигналам PAL и SECAM.
    Разрешение новой панели Sharp полностью соответствует разрешению PAL/SECAM, поэтому сигнал воспроизводится на экране без доработок и сокращений.
    Панель телевизоров серии P имеет разрешение 540 строк, что составляет ½ от разрешения телевидения высокой четкости 1080i HDTV и ¾ от разрешения сигнала высокой четкости 720p. Поэтому высококачественный HD сигнал, как и обычный сигнал PAL/SECAM воспроизводится на экране телевизора четко и без размытия." Благодарение на n8852, това го има на 11 страница от темата за LCD/Plasma.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #35

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    LUDIA,
    От доста време следя форума и компетентните мнения, написани от теб и другите запознати с материята хора.
    Бих искал само да отбележа нещо по повод Sharp 32P55. Уточнявам, че не съм правил настройки и сравнявах в Метро със сложения до него модел на Sony, не му помня модела, май 32S2000. Сравнявах само цветовете и нищо друго, тъй като бяха свързани с най-калпавите кабели и сигнала беше Demo DVD на SHARP Aquos, но от Elite. Направи ми впечатление, че цветовете на SHARP бяха бледи и баланса на бялото беше към синия цвят.
    Иначе и аз се бях навил за Sharp, но за HD Ready серията им. Обаче като видях цените на P55 и се отказах.
    Купих си Philips 32PW9551/12 CRT и съм доволен. Само ме дразнеше пустия баланс на бялото, та се наложи да го настроя по мой вкус, като разбира се смених и потребителските настройки на картината. Жалко, че няма DNM и EasyLink през SCART, но за толкова пари - толкоз.
    Сега се чудя дали да си взема Philips DVP5960/12 HDMI или да чакам системата им за домашно кино HTS3115/12? Какви ти са впечатленията за плеера?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #36

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    ДОбри като за ДВД плеър. ГОЛЯМ МИНУС, още нямаме update на фирмуера за субтитри на БГ. HDMI е само колкото да дава директно цифров сигнал на LCD/Plasma за да ги няма гадните смущения от евтините кабели и от шреобразуването на сигнала в аналогов и от там пак в цифров. За системата даже не съм я и чувал.
    Незнам как са го били вързали колегите Щарпа и Сонито, но лично аз като съм си играл да ги сравнявам, Сонито е било къде по зле от Шарпа. Сонитата винаги имат едн такъв гаден мазен образ, което го отдавам на антиптражателното покритие.

  8.  
     
  9. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #37

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Цитат Първоначално публикувано от zerow
    Не е по темата но винаги имайте едно наум.

    В една голяма верига магазини в Ст.Загора дават на консултантите допълнително по 5лв за продажба на определен уред естествено който не се търси, и те така те консултират че,....
    zerow,

    Коя е тя ?
    Тенкс.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #38

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Здравейте
    LUDIA Philips DVP5960/12 HDMI с кой софтуер ти е, със на 3010 или с новия си, защото при мене днес като пуснах един такъв си има в опциите cirilic и сега следва интересната част, пускаш филма, но субтитрите излизат на маймуница въпреки това че си го сложил на cirilic, натискаш setup(май така беше компчето за настройките) след това пак го натискаш и вече няма субтитри на екрана, след това натискаш пак subtitle копчето на дистанционното и воала, има субтитри на БГ!
    Но след рестарт на двд то пак трябва да правиш гореспоменатата глупост!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #39

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    miro_vampiroм незнам кой му е фирмуера, ако знаеш кода който го показва, пиши. Инак при мен няма Субтитри.

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    8
    #40

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Молба към експерт LUDIA
    В "Метро" видях LCD 32" с марка SKY J32/3. Заслужава ли си да го купя?
    От Интернет видях че данните му са добри, но в не Метро работи на кабел а само чрез DVD.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #41

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    balu, SKY е Метро марка, както WATSON. Що годе става, маже леко, сглобяван е в Словакия-поне според мен SAMSUNG матрица. Като цяло не съм му обръщал голямо внимание, трябва някой ден да се заиграя с него по сериозно.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #42

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Цитат Първоначално публикувано от balu
    Молба към експерт LUDIA
    В "Метро" видях LCD 32" с марка SKY J32/3. Заслужава ли си да го купя?
    От Интернет видях че данните му са добри, но в не Метро работи на кабел а само чрез DVD.
    На каква цена е?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #43

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Rockwell, 32" е. В момента е промоционален, на цена от 1558, 80 лева с ДДС. В документите пише, че има PIP и POP, но не съм гледал.

  17. Novice
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    8
    #44

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    LUDIA!
    Благодаря Ви за бързия отговор!
    За Вас и тези които се интересуват прилагам адрес където намерих пълни подробности за SKY J32/3 -
    http://www.skymediamanufacturing.com/manuals/
    Има ли и в МЕТРО - Пловдив такива експерти като Вас? Поне да демонстрират възможностите на това което продават. За тестване пък да не говорим. Само можем да си мечтаем.
    За съжаление впечатленията ми са че няма.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. М-Тел QUARTO - цифрова телевизия | Дискусия
    От CrossBlade във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 246
    Последно: 08-11-11, 15:21
  2. Снимки дискусия....
    От Drilling във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 12-05-09, 04:18
  3. Отговори: 49
    Последно: 28-03-06, 12:00
  4. Отговори: 9
    Последно: 17-12-05, 19:30
  5. Дискусия за дънце
    От kesten във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 07-10-04, 11:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе