Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 44

LCD 30-32` телевизор-дискусия

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #1

    LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Интересува ме мнението ви(евентуално преки впечатления,препоръки)от този вид ТВ-та
    Лично на мен много ми допада ето този:
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=54&f=3692

    Може би и този
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=54&f=3692

    хората от Технополис горещо ми препоръчват и SANG,за съжаление нямам никакви впечатления от марката

    Давайте вашите идеи и съвети:в рамките на 2000 плюс минус 10%

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #2

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Цитат Първоначално публикувано от DPetrov
    Интересува ме мнението ви(евентуално преки впечатления,препоръки)от този вид ТВ-та
    Лично на мен много ми допада ето този:
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=54&f=3692

    Може би и този
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=54&f=3692

    хората от Технополис горещо ми препоръчват и SANG,за съжаление нямам никакви впечатления от марката

    Давайте вашите идеи и съвети:в рамките на 2000 плюс минус 10%
    А http://forum.setcom.bg/index.php/topic,22184.0.html погледна ли?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Да,но мен ме интересува в рамките на посочената сума...не съм дорасъл до плазми
    И най вече 30 инчови

    Аз като ги гледах днес най добре ми изглеждаше Самсунга..но кой знае,за тва пуснах темичката

    Най вече преки впечатления ме интересуват

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #4

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Модела е един!
    SAMSUNG 32R72B........... но за да влезеш в твоята цена ще трябва да си вземеш SAMSUNG 26R72B.
    Другите всички са вятър и нафърцани цени без покритие повярвай ми.
    Успех в избора!

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    @DPetrov,
    Преди да си вземеш Samsung, прочети каво пише за тях Лудия. Той ги продава всекидневно и имах възможността при него да сравня качеството им с това на други марки. Ами прав е да ги плюе!

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #6

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    @DPetrov,
    повярвай ми от моделите R51 до R72, модификации Т и М61 - на Самсунг при LCD-та, който се появиха последователно преди и след Коледа 2005 цялата продукция на фирмата няма нищо общо със старите варианти на технологията.
    Всичко се произвежда в новия завод на Самсунг и Сони и минава с километри другите по качество и цена.
    А разумната цена с конкретното качество днес е най-важна. Знаем, че има супер модели на Филипс, но които струват 3 пъти по-скъпо!
    LIDIA има предвид кинескопи и LCD-продукцията преди този преломен момент на появата на новата продукция от абсолютно високо ниво! Лично обеждение. Очите никога не лъжат. Който не вижда да си сложи очила.
    Мои приятели имат почти от 4-те възлови модела 32'- които се пуснаха в продажби от лятото на 2005 до момента.
    Ами няма какво да говорим двама от тях имаха съответно скъпи модели Сони и Филипс 32'LCD-та купувани през пролетта на 2005.
    Неиздържаха и ги смениха със новите Самсунги. Когато нещо е по-добро в пъти как да си изкривим мнението. Аз лично съм със кинескоп ТВ Филипс 32 (HD).
    Иначе със страшна сила важат коментарите на LUDIA относно кинескомските варианти и тегоби на самсунгите.
    Все пак избора е твой. На едни бялото им се вижда черно. Такъв е живота. Опариш ли се веднъж от нещо, цял живот го плуеш дори и всичко да е минало!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #7

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    SAMSUNG 32R72B:e да де,ама къде отива цената? :coolsmiley:
    Преди време се сблъсквах със мониторите на Самсунг ежедневно,и като че ли бяха най добрите,но сега....
    Аз затова си и питам
    БТВ може и Филипс да е,за 2400 ето това моделче в началото ми хареса доста
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=54&f=3659

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #8

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    DPetrov, за теб отговора ми е един SHARP 32" AQUOS. 1999 лв без ДДС.
    moderator_S, да си призная не съм се вглеждал в новите МОДЕЛИ на САМСУНГ. Но имам 2 причини да не го направя: 1. Ако всички сте забелязали в Техномаркета и Технополис всичко е подредено тематично и по марки . Ако можете да ми кажете от къде идва идеята получавате гърмян коршум ;, 2. Не са ми го доставили и на мен защото, МЕТРО е скарано с К&К поради ред причини; 3. Имам на работа 3 Модела Bravia 32", 26" и 19". Та в момента съм изложил 32"-то СОНИ до 32" ШАРП. Да не забравяме, че БРАВИЯ панелите идват от същата фабрика на СОНИ/САМСУНГ. Само дето Сони "избирали" :coolsmiley: най-хубавите и си ги заделяли за тях си, а другите оставали за САМСУНГ. Казват 8 мс, утре по това време 8 мс, но сиво до сиво. Значи същата работа е и с САМСУНГА; 4. Дойде един клиент и ми поиска услуга да се хванем да разгледждаме по обстойно СОНИто и ШАРПа. Та угодих му. Сонито е с около 500 000 пиксела повече от Шарпа. Но от към контратс и цветове умира пред Шарпа. Възможно е да се дължи на антиотражателното покритие на Сонито, но все пак има огромна рзлика. А доколкото видях новите САМСУНГ са с много-черно кристално покритие (не съм сигурен), но това увеличава контраста и цветовете "1000 пъти".
    Направих си гаврата да пусна демо диска на Филипс на Бравия и на Бравия демо диска на Филипс. Ами от едно не много бързо летящо самолетче - червено на цвят оставаха такива хубави следи на Бравията, че не ми се говори. Явно при Филипс ПИКЕЛ ПЛЮС бачка много добре
    Та лично аз бих ги сложил телевизорите, които искам да видя как се държат един до друг. Пискам им еднакъв сигнал, правя ги на нормални настройки, т.е.: Контратс 80, Яркост 50, Цвят 50, Рязкост 50, ако има нещо друго и него на 50. Цветовата схема на НОрмал или стандарт както е за всеки ТВ и гледам и един по един ги отхвърлям докато остане 1 който ще си взема. Но никой магазин няма да ви го направи това.
    Но както казах и по-горе не съм се заглеждал в новите самсунг и затова не искам да казвам нищо категорично. Затова давам пример сонито.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #9

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Общия завод ако не си го виждал какво представлява не можеш да говориш.
    Общото е единия покрив и технологичните вложенията, защото това поколение производство иска два пъти повече пари на куп и като са две мощни фирми става по-лесно, но с две различни поточни направления и настройки , ...... а не хубавите за Сони и съответно ЛОШИТЕ за Самсунг.
    Плюс това двете марки използват различни компоненти до крайния продукт. Не знам защо, но при мен и не само на Сони настройките нещо не ме кефят.
    Преди да се казва нещо за вярно трябва да го знаеш. Аз лично по-принцип съм привърженик на Филипс и Тошиба.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #10

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Този Шарп съм го пропуснал,толкова ТВта гледах тия дни че вече да си кажа всички ми се струват еднакви......многото претенции определено не са на добро
    Веднага ше отскоча,гледах му параметрите в нета,и да си кажа честно незнам как не съм му обърнал внимание

    Това за размазването си 100% прав!вера ми пуснаха подобно нещо на един Панасоник,и останах силно разочарован да си кажа честно

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #11

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    SHARP AQUOS-а е последния ми избор
    Даже хванах някакво 5% намаление
    Първите ми впечатления са отлични,дано останат такива и за в бъдеще :coolsmiley:

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Dec 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    107
    #12

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Цитат Първоначално публикувано от DPetrov
    SHARP AQUOS-а е последния ми избор
    Даже хванах някакво 5% намаление
    Първите ми впечатления са отлични,дано останат такива и за в бъдеще :coolsmiley:
    -е не е ли време вече да споделиш впечатленията си от ШАРП-а?

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия


  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    100
    #14

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Като цяло би било добре някой да сподели впечаткения за 30", 32" и 37" LCD телевизорите на NEO.
    Напримертези моделите:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09021640
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09020786

    Плазмите са им също доста евтини:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09021641

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #15

    Re: LCD 30-32` телевизор-дискусия

    Здравей solo2003
    кажи какво повече те интересува за LCD тата на НЕО, понеже мога да ти дам информация и тн !
    Значи и 2 та модела 3201 3701 и 3208 3708 работят доста добре, имат HDTV съпорт, компонентни входове,PC вход,HDMI вход и тн, иначе може би 3208 модела има малко по малък ъгъл на виждане, но засега от него нямаме модел с изгорели пиксели, докато от 3701 вече имаме с 2 изгоряли пиксела ! Иначе и 2 та модела работят добре на хубав сигнал естествено, не е проблем за мен, ако дойдеш да ти пусна някой модел на HD сигнал, или на двд с твой тестови дискове ако желаеш!
    Според мене за цената са си добър избор!
    Спрявят се добре и със бързи сцени, което си е похвално, трудно може да замаже картината, тоест според колегите е около 8-10 милисекунди, което е добре !
    Така, от плазмите на нео, става само тази: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09021641
    другата не я гледай изобщо ! Кофтито е че е с малка резолюция , 852 на 480, иначе също поддържа HDTV но това не е кой знае какво предимство, все пак малката резолюция на панела играе тук роля ! Иначе за парите си става , има добри цветове, е има малко шум в картината, но не повече от някой модели плазми на самсунг примерно !
    Ако желаеш да тестваш някой модел, не е проблем, само ми пиши на лична за да се разбереме, че нямам желание да рекламирам каде работя и тн!
    А някой по надолу в темата пита за новите LCD та на самсунг, според мене си ги бива, особено динамичния контраст, при тъмни сцени се вижда най добре картината точно на самсунга при това при лош сигнал !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. М-Тел QUARTO - цифрова телевизия | Дискусия
    От CrossBlade във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 246
    Последно: 08-11-11, 15:21
  2. Снимки дискусия....
    От Drilling във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 12-05-09, 04:18
  3. Отговори: 49
    Последно: 28-03-06, 12:00
  4. Отговори: 9
    Последно: 17-12-05, 19:30
  5. Дискусия за дънце
    От kesten във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 07-10-04, 11:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе