Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

Какво да гледам при избор на TV ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #16

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Philips 29PT9020/12, Pixel Plus 2 - от 29'-ките само този модел си заслужава парите.
    Един приятел си взе LCD и същия модел го обяви скоро за продажба на цена около 650-690 лв. (още е в гаранция), ако те интерисува мога да го попитам.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #17

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Какво да го интересува, направо да го взима телевизора от твоя човек

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    6
    #18

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Благодаря ви за отговорите, които ми помагат да си формирам мнение по въпроса. Честно казано бях тръгнал да си купувам LCD или Plazma, но това което видях ме потресе... Картината без да съм спец е ужасна при повечето модели и поносима при най-скъпите в класа си. Така че реших през следващите 3-4 години да гледам CRT. Едва ли проблемите са им само реакцията!
    Какво ще кажете за CRT-моделите с PIP, PAP и т.нат., както и за моделите с широк екран?

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #19

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    rende, и аз това разправям, ама никой не ме слуша

    pip е хубаво нещо, но гледай да е от рода "1/4 екран", защото тия малките кутийки с дебели ръбове са едва ли не само за отбиване на номера

    широкоекранните са "от полза" ако ще гледаш повече филми, защото телевизиите са си все още 4:3. pan-ването е тъпо, черните ивици отстрани - още повече. (м/у другото имаше тук даден един сайт за "сметки" един 16:9 телевизор колко 4:3 образ показва. ако не ме лъже паметта - 27" 16:9 с черните ивици острани прави 21" 4:3 образ... но струваааааа.... ПОВЕЧЕ

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #20

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Здравей rende
    за съжаление не си прав, картината при LCD И плазма с добър сигнал е дооста добра, за съжаление в огромна част от магазините сигнала на който се гледа е отвратителен, не може да искаш да продадеш телевизор за 4000 лв, вързан за демо на кабелна телевизия ! Точно на такъв сигнал CRT телевизора предава добре, заради малката резолюция и тн!
    Ако желаеш, заповядай при мене, и ще ти пусна плазма, дори и нисък клас, както и LCD, нисък, висок клас, на подходящ сигнал, за да се увериш че картината е доста добра !
    Ако ще гледаш само телевизия и тн, да, 29 инчов, или 32 инчов телевизор, и си готов ! Но ако си фен на филмите,(а аз съм такъв) тогава си взимаш плазма или LCD, и пей сърце! Съответно си дърпаш HD филми(над 300 са излезнали за последната година в БГ пространството) и си гледаш с перфектно качество
    Успех в избора, а ако решиш да видиш кое как предава, пиши ми на лична,стига да си от София


  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    6
    #21

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Още веднъж здравейте,
    благодаря на Миро и ФиърМи за коментарите. И аз съм фен на филмите, ама времето ми е толкова малко за този тип прекарване на своб.време, че по-добре да пренебрегна този сегмент. Гледам основно ТВ, новини, кратки филми и футбол.
    Специално футболните предавания са динамични и картината с по-бавна реакция е видимо по-слаба за гледане.
    Значи ще се ориентирам към препоръчан от вас модел (абсолютно се доверявам за Philipsa), и няма да настоявам за широк или PIP. Не съм от София, но често съм по работа там, така че при удобен случай ще се възползвам от любезната покана, за което благодаря.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    9
    #22

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Приятно мие, нова съм във форума,. Вие ми помогнахте много при избора на телевизор. Вчера си купих Фолипс 29" 9020. Не разбирам от телевизори, но следвах Вашите разсъждения. За Плазма или ЛСД мисля е раничко още при нашите стандарти. Имам обаче едно питане, на което и в магазина не можаха да ми отговорят. Не мога да променя часа във вградения часовник. Казаха ми че по принцип трябвало да става от телетекста , но не става. Някой има ли идея?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #23

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Включваш на канал1, от телетекста часовникът трябва да се свери сам. При мен така става, когато включиш на друг канал примерно РТЛ часовника се сверява по неговия телетекст.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #24

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Привет shiva58
    направила си най удачния избор за телевизор, радвам се че някой хора слушат какво е доброто на пазара, а не гледат дизайн и тн глупости
    Иначе по въпроса ти, пробвай с телетекста на Канал 1 , както hecoat предлага! Иначе не се сещам друг начин за настройка, а пък по спомени един път се борих и аз с този часовник, но нямам спомени какво направих!
    Приятно гледане на Филипса

  12. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #25

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Сверяването става само от телетекста на програмата която се намира на канала с позиция 1 на телевизора. Tелетекста на канал едно е бъгав и не може да се свери часовника с него. Поне при мен е така.
    PHILIPS 29PT8609

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #26

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Да, май този "интелигентен" часовник при Филипсите им е слабото място. Аз въобще като на мога да изкарам телетекст на моя, защото съм на САТ ТВ - съм обречен да се ориентирам само по сянката на слънцето, камбаната на близката църква и точно време на тел 180

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    6
    #27

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    И аз си купих Фолипс 29" 9020, намерих един в Техномаркет Цариград (ско шосе). В Технополис се бяха изчерпали, на свършване бяха и в Техномаркет. Засега съм много доволен, картината надхвърли очакванията ми и вероятно 3-4 години няма да търся друг (ако този екземпляр е читав).
    Благодаря още веднъж за съвета!

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #28

    Re: Какво да гледам при избор на TV ?

    Здравей rende
    радвам се че си направил добър избор, и най важното е че си доволен от тв то, това да се чува !
    Да си го ползваш със здраве

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Какво и как мога да гледам с малка чиния и вграден сателитен тунер?
    От kod във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 24
    Последно: 30-01-17, 22:45
  2. Как да гледам 3D ?
    От kkrater във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 18-02-12, 13:02
  3. С какво да гледам този филм ?
    От LudZaVrazvane във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 04-04-05, 17:18
  4. как да гледам The last samurai?
    От buny във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 17-02-04, 18:24
  5. Какво се гледа при избор на UPS?
    От Eistee във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 07-08-03, 02:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе