Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 78

Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #31

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Здравейте
    soon моля ви не се излагайте така, точно тази тошиба ли е по добра от филипс 8521?
    С проблемите си при динамични сцени където картината играе, или сходимостта на телевизора ? 8521 е къде къде по добро решение за парите си !
    Също не съм съгласен че 9521 е чак толкова зле като телевизор колкото го описвате, е да, и аз съм съгласен че 9020 е страхотен модел, но и новия въпреки някой недостатъци пак си заслужава, пък на качествен сигнал работи доста добре


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #32

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    За съжаление към този момент на наличните бройки на Филипса (който доста не отговаря на вноса от преди 1 година - нещо са променили, това не са същите модели, само номера е останал еднакъв) това е истината.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    5
    #33

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Здравейте на всички ! Чета редовно новините и коментарите и повечето заслужават адмирации ! Браво,продължавайте в същия дух ....
    Незнам дали тук е мястото където да побликувам мойта обява - но тук определено влизат много хора които търсят TV & DVD и мога да им помогна с едно добро предложение !
    Продавам спешно :
    DVD/Panasonic - HomeTheaterSoundSystem - model / SA-HT 335 / на 6 месеца - в перфектно състояние - цена : 280 лв.
    TV/ Panasonic - 29" Quintrix F / Tau-Flat-Digital / 100hz - model / TX - 29PS12P - в перфектно състояние - цена : 550 лв.
    Ако някой желае може и комплект 2-те за по добра цена !!!
    0894 373 170 / e-mail - the_art_of_war@abv.bg
    Моля не ми пишете глупости от сорта : Ако бяха перфектни защо ги продавам !?!
    AЗ СЪМ ФЕН НА - PANASONIC - И СЪМ АДЦКИ ДОВОЛЕН ... ПРОСТО МИ ТРЯБВАТ ПАРИ !!!!!!!

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #34

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Въпрос към miro_vampiro ,разбрах,че си със PHILIPS 29PF8520,та дали и при тебе баланса на бялото е толкова лош като при мен,особено когато постои на бял фон се образуват две симетрични окръжности в син и жълт цвят по средата на екрана.Това съм го забелязал и при много други модели на PHILIPS.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #35

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Здравейте
    madmaxx не съм забелязал такива проблеми при мене, както и при други модели на филипс, все пак ще го оставя на бял фон и ще пробвам, но не мисля че ще се получи такова нещо

  7. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #36

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Здравейте,аз също имам 8520 и наистина ,като дам образ от компа на и други по светли тонове ,след няколно минути започва да става кинескопа на петна.Това според мен се дължи на ниското качество на този вид технина предназначена за БГ

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    8
    #37

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Здравейте, въпроса ми е за SAMSUNG WS-32Z308T.Има го на промоция в Техномаркет за 599лв!Не разбирам от телевизори и ме интересува кои са му недостатъците .Искам да си взема 32' телевизор 16/9 или 3/4 ,който да е качествен и да е с поносима цена.Ще се радвам да се намира такъв

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #38

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Ако прочетете постовете преди Вашия ще Ви стане ясно, че вече на пазара няма читави кинескопни телевизори. В общия случай Samsung са по-зле от Philips заради "технологията" SlimFit. Много лошо фокусиране към краищата на екрана. От Philips става само 32PW9551_12, но доколкото знам цената му е 1150лв. За около 1200лв. може да се вземе сносен 32" LCD TV, така че според мен няма смисъл да си давате парите за кинескоп. Още повече, че всички известни производители са спрели производството им вече. Може би само Samsung, но не съм много сигурен и за него.
    Това, което е по магазините или са стари модели (WS-32Z308T) или последните произведени партиди.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #39

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs
    .... Още повече, че всички известни производители са спрели производството им вече. Може би само Samsung, но не съм много сигурен и за него.
    Това, което е по магазините или са стари модели (WS-32Z308T) или последните произведени партиди.
    http://www.consumer.philips.com/cons...ESHQVHKFSEKI5P

    Не знам да ти кажа - на първо четене това в сайта на Филипс са кинескопни телевизори (Британския сайт) ...

    Освен това все си мисля че към днешна дата все още сравнението ти не е коректно ... за 1200 лева купуваш от една страна перфектен за всеки нормален потребител кинескопен телевизор, и "сносен" както ти казваш ЛСД ... какво се случва със сносния ЛСД обаче когато го включиш към местната сносна кабеларка?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #40

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    painmaster
    1.Ние сме толкова далече от UK, че дори Луната е по-близо до нас. Тези модели CINEOS ги няма в България и няма да ги има НИКОГА! Освен това единия е само с цифров тунер мисля, ако не и всичките. В UK се продават само TV с DVB-T тунери вече, защото доколкото ми е известно там вече няма аналогова ефирна TV.
    2.Аз имам Philips 32PW9551_12 и трябва да ти кажа, че ми трябваха почти 3 месеца за да се реша да си го купя. Взех него, защото от предишния модел 32PW9520_12 бяха останали само две "куци" бройки. За да не отегчавам останалите, които са чели предишните ми постове - геометрията я подбирах от три бройки, цветовете на всичките бяха "зеленеещи" та ги оправях от сервизното по мой вкус, при смяна на тъмна към светла картина развивката "диша" и т.н.
    Sony от 2004 година са спрели кинескопите, а за 29" варианти на Philips 29PT9021_12 има толкова оплаквания за "увиснали" маски на кинескопите, че си мисля дали въобще има читави от тях!
    3.Чиповете на кинескопните CINEOS телевизори 29PT9021_12 и 32PW9551_12 (за другите по-евтини въобще не коментирам) се различават от тези на 32" LCD от 7xxx серията само по интерфейса на дисплея. Производителите и сериите като функционалност са същите и ако си мислиш, че на калпав сигнал CRT CINEOS се държат по-различно от LCD, то много грешиш!
    Под сносни TV имам предвид тези с една идея по-добри от NEO, Crown, Elite и т.н. На хубавите 32" LCD цените са между 1800 и 2000лв.
    4.Човекът питаше конкретно за стар модел на Samsung SlimFit и понеже той ми беше другия вариант вместо Philips с HDMI доста подробно четох, сравнявах, проверявах написаното и резултата беше, че не става! Просто самата технология поради точно физическите размери на кинескопа не може да осигури нормално фокусиране във всички части на екрана. Не става въпрос за ъглите, а за нормално фокусиране на частта от екрана, съответстваща на 4:3 съотношение на страните! Особено това се забелязваше при субтитрите и хоризонтално движещи се надписи по екрана. Да не говорим, че сервизите са пълни с тях.
    5.Колкото до кабеларките и какво се вижда на екрана - това е най-лесната част, защото почти навсякъде при изпробване за покупка LCD TV се слага на RF (ВЧ антенен) сигнал мно-о-о-го по-скапан от този на домашната мрежа. Просто иди и ще се убедиш. А и само на Full HD LCD слагат генератор на HD сигнал по HDMI или Component. Всичко е или по антенен вход или в по-добрия случай Composite (чинч). Можеш да си сменяш каналите и все ще намериш доста калпави, за да разбереш как ще се държи LCD при слаб и шумен сигнал.

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    8
    #41

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Много благодаря на всички отговорили .Явно ще събирам още парички

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #42

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    аз пък успях да подменя един СлимФит с Филипс, за щастие, СлимФит е подигравка с технологичното развитие в тази област

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    3
    #43

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Здравейте, аз си търся 32" телевизор, 16:9, 100Hz със VGA вход. Някой ще помогне ли със съвет. По ме интересува дали въобще има с VGA вход CRT телевизори?

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2
    #44

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Има ли някой с този модел SONY KV-29SE10K купен скоро от Технополис или Техномаркет ,да сподели впечатленията си,струва ли си парите- 550лв ?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #45

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Това са последните залежали бройки от кинескопните ТВ на Sony. Произведени са в Словакия и на мен лично не ми харесаха като картина.
    Моят съвет е да събереш парички за LCD. Както може би за десети път пиша, никой освен Samsung не прави CRT. А не съм сигурен дали и те не са прекратили производството. Самите ТВ Samsung не стават за нищо, а можеш да се огледаш за някой от по-старите Philips, но в никакъв случай 29PT9021/12!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 703
    Последно: 23-12-18, 17:15
  2. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 13:55
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе