Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 78 от общо 78

Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    12
    #76

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Дайте съвет бре Пичове!!!

  2.  
     
  3. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #77

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    « Отговор #2897 -: 7.12.2007, 10:44 »

    --------------------------------------------------------------------------------
    От един месец имам 32" PHILIPS 5322 и ще споделя моето виждане практически относно LCD до 1200-1500 лв. Можех да вема SONY или LG(32lc2rr).Според мен Филипс в момента е с най-реалистична картина и предпочетох да избера качествено изображение пред екстри като PIP и HDD Live и т.н. Имам 2 HDMI входа.Към единия съм вързал домашно кино ЛГ с ъпскалинг и точната настройка за този ТВ е на 720р,при 1080I се измества картината леко надолу.Във втория HDMI съм вързал компа с кабел DVI/HDMI с 10 м. дължина поръчан онлайн за 36лв.Компа си го разпоознава като PHILIPS. Картината е перфектна. Няма рязане и зумове като при Панасоник напр. и др Тв ,както имаше оплаквания във форума. Матрицата наистина "свети" в ъглите, но това е само в рамките на половин час от пускането и се забелязва при превключване на каналите,после влиза в "режим". При аналогов сигнал образа е приличен мога да кажа,че на 95% покрива качеството при CRT екраните. Това,че е 8 мс бях притеснен да не гледам топката при мач като комета .Практически трудно се долавя забавянето,защото процесора на този модел е много качествен и донякъде компенсира бавната реакция на матрицата. Винаги камерата следи топката при футбол и трябва да сме супер маниаци за да забелязваме "мазане".Изключително добра сходимост на цветовете - дава играчите без отенъци.На филми също е ОК . Стойката се върти ляво/дясно. Добър дизайн(според моя вкус).Кабелите са си добре подредени като HDMI кабелите са вертикално разположени и всички се обединяват в кабелен органайзер - много удобен. МИНУСИ : 1. Нямя PIP , 2. Липсва трети HDMI вход , 3.Няма българско меню , 4.Няма изход за звук ,за да се включи към ресивер.Това може да се компенсира като ползваме SET TOP BOX при цифрова Тв и същия се включи в ресивер,дом.кино и т.н. , 5. Няма автоматично разпознаване формата на картината , не е голям проблем.Ако имаше тази екстра всеки 16:9 сигнал се разпознава и телевизора не разпъва а си дава оригинала . Това е от мен,надявам се да съм бил полезен .

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #78

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2007

    Това автоматично разпознаване на картината мисля че трябва да се поддържа от самата ТВ.Аз съм с Sharp 37AD5E и тази опция WSS работи само с RTL.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Отговори: 703
    Последно: 23-12-18, 18:15
  2. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 14:55
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 20:16
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 18:34
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 13:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе