Страница 11 от 99 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1476

Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #151

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Хубав е телевизора. Отиди и го виж с очите си. Може да не е перфектен, може да има и по-добри за парите си, но разликите ще са адски малки. Щом ти е харесал го взимай.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #152

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    срам не срам ,май ще ходя до техномаркет с ролетка да меря всички модели 37" ,

  4. Yas
    Yas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    121
    #153

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Не е необходимо да ги мериш в магазина моделите.
    Данни за размерите - широчина, височина (със/без стойка), тегло и др. има на много места в нета - например официалните сайтове на производителите, виждал съм размери и в сайтове на интеренет магазините, по форуми, сайтове за ревюта и др.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    1
    #154

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Здравейте, моля да ми дадете съвет. Кой телевизор да предпочета Sony W 4000 или Sharp D65E. И предимство ли е, че сонито има вграден DVD-C тунер ? Благодаря предварително за помощта и съвета.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    2
    #155

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от kaloman
      

    Здравей, bluemachine ! Не мисля, че тук има доста хора с подобен телевизор, а и да има, явно не пишат. Аз имам 40" модел и съм много доволен. Ходих, гледах, четох  тук и линковете дадени от добри хора и се спрях на това ТВ. Смятам себе си за лаик в областта, защото това ми е първото ЛСД. Мога да ти покажа едно положително ревю, едно отрицателно такова, награда за ТВ на годината, както и един форум в кайто споделят впечатления много хора, които имат от този модел. И въпреки всичко изброено, ТВ ще си го гледаш ти, така че, повече вярвай на собствената си преценка.
    Отделно от това тук има хора които не гледат с добро око на въпросната марка- дали заради самото име, или по- високата цена, не знам, но това е друга тема!
    Успех с избора!
      Благодаря за разбирането и сърдечните отговори ,наистина разбирам че правилно сте усетили настроението и страха от неразбирането и липсата  ми на по задълбочени знания в областа .Видял съм го ,гледах го с лаичното ми око  го виждам хубав и ми харесва,дано да е така.Ако все още някой има да сподели нещо нямам нищо против .Благода ря сърдечно и на Лазарус18 и на вас. Ви сте добри приятели.Бъдете здрави и много късмет.С уважение : ПМ

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    18
    #156

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    а за тоя: http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09014245 SAMSUNG LE-32R51 какво ще кажете - пише че е с 10 битов процесор. или пък е refutished. ще го ползвам за монитор за игри (тоест да няма лаг между движението на мишката и екрана). голяма резолюция не ми трябва - сега гледам 21" црт на 1024х768 от половин метър, а смятам да гледам от 1метър. бюджета ми е около 1000 +/-50лв
    и искам да питам още нещо ако си взема LCD телевизор ще трябва ли да го гася/пускам като гася/пускам компа или ще си се гаси/пуска като получи сигнал?

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #157

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от pr0fessor
    а за тоя: http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09014245 SAMSUNG LE-32R51 какво ще кажете - пише че е с 10 битов процесор. или пък е refutished. ще го ползвам за монитор за игри (тоест да няма лаг между движението на мишката и екрана). голяма резолюция не ми трябва - сега гледам 21" црт на 1024х768 от половин метър, а смятам да гледам от 1метър. бюджета ми е около 1000 +/-50лв
    и искам да питам още нещо ако си взема LCD телевизор ще трябва ли да го гася/пускам като гася/пускам компа или ще си се гаси/пуска като получи сигнал?
    Това е модел от 2005 г. почти бяха изчезнали от пазара но през 2007 ненадеино Техномаркет внесоха от някъде известно количество refutished.Моето мнение е че не си заслужава изобщо,технологията е доста по усъвършенствана в момента от тогава и матриците вече са по различни.Днес случаино попаднах на един 32Т51 в един магазин и си спомних как предаваха тези тв.тогава- беше отврат.Освен това със сигурност е мостра и е навартял бая часове.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    2
    #158

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Какво ще кажете за Sony LCD KDL 32P3000?И препоръчайте нещо в диапазона 950-1050лева.Благодаря предварително.

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #159

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от asensi
    Какво ще кажете за Sony LCD KDL 32P3000?И препоръчайте нещо в диапазона 950-1050лева.Благодаря предварително.
    Аре още един фен на марката- ама да е ефтино и хубаво,и да пише Sony. Може да си вземеш и P,U,L серий,все тая ефтино,хубаво сони няма и няма да има ./серия 3000 е нисък клас и миналогодишен модел.Ако не държиш на марката разгледаи и модели на други производители в тоя диапазон.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #160

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Обикалям магазини, форуми, чета какво ли не, за да ми се избистри поне малко в главата относно избора на ТВ, но не би. Затова си позволявам да си попитам и тук светилата Не влагам ирония! Винаги някой от този форум ми е оказвал помощ. Чест и почитания! За около 1500-1800 max(кредит) смятам да си взема нещо препоръчано ми от вас. 37-42" е добро като размер Плазма или LCD? Тъй като не го взимам за година-две, ми се иска да има повечко живот Надали ще пускам игри на него, но знае ли човек. По-скоре не. Но филми от РС със сигурност. Марка? По-надеждната! DVB тунер. Година на производство? Май е за предпочитане от 2008. Нови технологии. Но ако има заслужаващ си парите стар модел, няма да се замислям. Да си има всички входове, хубава картина (за сега е от кабеларка), да не маже картината в динамични сцени(футбол). Picture In Picture? Би било страхотно, но не и задължително. Мамка му, дано не ви отегча! Сигурно няма такова чудо... Но ще очаквам с интерес предложенията ви. Наистина не съм много-много наясно с цялата история. Благодаря на всички ви!

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #161

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от kesten
    Обикалям магазини, форуми, чета какво ли не, за да ми се избистри поне малко в главата относно избора на ТВ, но не би. Затова си позволявам да си попитам и тук светилата Не влагам ирония! Винаги някой от този форум ми е оказвал помощ. Чест и почитания! За около 1500-1800 max(кредит) смятам да си взема нещо препоръчано ми от вас. 37-42" е добро като размер Плазма или LCD? Тъй като не го взимам за година-две, ми се иска да има повечко живот Надали ще пускам игри на него, но знае ли човек. По-скоре не. Но филми от РС със сигурност. Марка? По-надеждната! Година на производство? Май е за предпочитане от 2008. Нови технологии. Но ако има заслужаващ си парите стар модел, няма да се замислям. Да си има всички входове, хубава картина (за сега е от кабеларка), да не маже картината в динамични сцени(футбол). Picture In Picture? Би било страхотно, но не и задължително. Мамка му, дано не ви отегча! Сигурно няма такова чудо... Но ще очаквам с интерес предложенията ви. Наистина не съм много-много наясно с цялата история. Благодаря на всички ви!
    Ето ти няколко предложения, с които да започнеш:

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09041772

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09040333

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036466

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #162

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    От всичко изчетено до тук и от предложеното ги подреждам така: Панасоника, LG-то, Самсунга. Нищо не казваш за модели на Тошиба и Филипс... Явно ме насочваш към плазма. Така да бъде.
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09041772
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09034253
    Какво мислиш за тези модели на LG? Вторият е старичък... Определям марката, към която да се насоча и затова ти досаждам. Дали си заслужава да се мятам на LG или да се насочвам към Panasonic?

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #163

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    А първия е ЛСД... няма позитивни мнения за плазмите на ЛГ та ако решиш плазма по добре да е Панасоник....

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    18
    #164

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    @lazarus18
    3. TOSHIBA 32C3500PG 32" 899 лв
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033244

    този телевизор става ли за монитор и има ли функция game mode - да са изключени разни там обработки на картината за да не лагва - като местя мишката да я мести след малко (не говоря за замазване на картината) и да се разминава със звука от тонколоните? тоест за телевизия няма да со ползва, не ми трябва тунер, само да има "native" резолюция през DVI и D-SUB
    10х

  18. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #165

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от pr0fessor
    @lazarus18
    3. TOSHIBA 32C3500PG 32" 899 лв
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033244

    този телевизор става ли за монитор и има ли функция game mode - да са изключени разни там обработки на картината за да не лагва - като местя мишката да я мести след малко (не говоря за замазване на картината) и да се разминава със звука от тонколоните? тоест за телевизия няма да со ползва, не ми трябва тунер, само да има "native" резолюция през DVI и D-SUB
    10х
    Не разбирам защо като купувате телевизор не отидете и не тествате. Нали това ще е Вашия телевизор за следващите 5-6 години.
    Как очаквате lazarus18 да върви и да тества всеки модел дето Ви хрумне или да се рие по форуми за всеки въпрос?

    ПП. Звука няма да ти се разминава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 99 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  2. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-08-09, 20:10
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе