Страница 4 от 99 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1476

Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #46

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Ако ще го ползваш предимно за TV i DVD можеш да хвърлиш едно око и на това http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036466
    Аз лично съм много доволен....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #47

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от zlobarov
    Ако ще го ползваш предимно за TV i DVD можеш да хвърлиш едно око и на това http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036466
    Аз лично съм много доволен....
    Абсолютно съм съгласен - плазмите на панасоник се справят перфектно на SD сигнал и доста добре на HD.
    "georgyg" Ако го вземаш само за Булстаком е добър избор, обаче ако мислиш да гледаш филми и то най вече FULL HD или да го включваш към компютър плазната определено не е най-добрия избор. Иначе FULL HD моделите които си показал се справят много добре на HD и горе долу добре на вход от компютър. Ако обаче искаш да гледаш само Булстаком тогава.... ще бъдеш яко разочарован. Дано не бъркам но мисля че точно тези модели не се справяха добре на SD!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    66
    #48

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от georgyg
    И аз имам един въпрос, след като по прочетох малко форума си търся телевизор от 37" до 42" до 2000 лв.
    До тука клоня към TOSHIBA 37X3000PG http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033246 и PHILIPS 42PFL7662D http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09030221 Като май Тошибата повече ми харесва. Шарп мисля нямат добър подходящ модел за парите си. В момента сме на Булсатком.

    А мисля и някаква стойка да взема, но ми трябва да се върти, но ги гледах, че са към 250-300 лв.
    На Тошибата стойката е въртяща

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #49

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    ВНИМАНИЕ ПРОБЛЕМ!
    Електронно бръмчене при SONY X3500, W4000 и още други модели от 2007 до момента!!!


  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    18
    #50

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    ВНИМАНИЕ ПРОБЛЕМ!
    Електронно бръмчене при SONY X3500, W4000 и още други модели от 2007 до момента!!!

    Моля да поясниш какво значи това "Електронно бръмчене".

    За сега съм се спрял на модела - SONY KDL-32W4000K

    Та въпросът ми е - някой има ли някакви впечатления. По ревютата, които четох до сега по разни англоезични сайтове - отзивите са положителни !

    Но сега това електронно бръмчене....

    Моята идея е да намеря 32 инчов LCD телевизор Full HD (разстоянието което имам е 3,5 метра до дивана и ми се струва, че при 37 или 40 инчов ще има главоболия и умора на очите), който да има и вграден тунер за цифрова телевизия - DVB-C и да става за монитор към PC. Сони - то е 100 херцово и това е голям плюс.

    Моля ако някой има идея какъв еквивален мога да открия ако Сонито е нещо калпаво, нека го сподели.

    Поздрави

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #51

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    За 3.5 метра оптималния размер според мен е 42 или 46 инча (аз гледам от толкова 42" плазма и вече съжалявам леко че не взех по голяма) другото ще ти малее седмица след покупката..... за телевизия по добре плазма за монитор ЛСД ама ако е ЛСД май не е добре да е над 32" ако ще е предимно за телевизия.... Все пак всичко си е субективно а принципа "колкото повече толкова повече" важи с пълна сила и тук особено при адекватен сигнал...

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #52

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Вчера имах работа в ТМ и обиколих всички модели на Сони от сериите W и Х и при нито един не чух бръмчене/бучене макар буквално да залепях ухо за тях. Въпреки че там не е възможно най-тихото място за тази проба, но щом така не се чуваше предполагам и при нормални условия на гледане пак няма да се чува.
    Възможно е това е проблем с конкретни бройки и просто трябва да се внимава при покупка и да се включи преди да се вземе от магазина.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #53

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Sony KDL40W4000 Review Conclusion:
    Cons:
    * Mild low-pitched electronic hum from back of TV (not a problem at normal sitting distance and TV volume)

    Sony KDL40X3500 Review Conclusion:
    Cons:
    * Mild electronic buzz and fan noise from the rear (generally not audible in normal viewing)

    Тъй като мой приятел полудя на тема искам новия модел на СОНИ 46W4000, и след като прочетох на много места (не само това) за това дразнещо допуснато от производителя "електронно бръмчане", а пък и имах 29' кинескоп със същия проблем преди време - реших да отида и да му проверя 2-3 бройки. Проверих и 40'-ия вариант 2 от магазините ТМ. Оказа се, че една 40' и две 46' бройки си бръмчат явно и дразнещо дори и в шумните магазини, представям си какво става при домашни условия? Точно по тази причина афиширах и пролема сред вас. Дано тези бройки от ревютата и тези в нашите магазини да са "случайни"! Прослушах и няколко от по-евтините модели на Сони. Там проблем от този род нямаше!!! Странна работа!

    [color=red]P.S. А иначе качеството на картината бе безупречно от пръв поглед.
    http://www.digitalversus.com/article-364-3466-16.html
    Впечатляващо SD бих казал даже най-доброто за момента и уникално кристално HD!
    Незнам мнението на lazarus18 и другите от темата, каква e тяхната оценка относно качеството
    на картината при този модел, но мен лично ме очарова.
    Ако наистина открия не бръмчаща 46'ца на модела W4000 или ако някой попадне на такава
    (разбира се ако разбира за какво става въпрос) моля нека пише къде се намира тя.

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    8
    #54

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Отдавна следя изказванията на SOON, които са anti-Sony i pro-Samsung. Аз имам Sony 40W4000 и не чувам никаккъв шум. Приятелю не е хубаво да плуеш по една марка за сметка на друга. Този сайт е да помага на хората при избор на телевизор, не да ги подвежда.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #55

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Да кажеш че СД сигнала при W4000 е впечатляващ е смешно освен ако нямаш предвид че е впечатляващо зле....

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #56

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Не четох цялата тема, само за размера ...

    Да вземеш 32" щото на 3.5м повече ще ти е много е пълна глупост. Аз съм с 42" и на 2.5м на мен ми е доста малък. Но такъв взех защото повече пари не ми се даваха

    А при 32" от 3.5м дали ще е фулХД или хдРеди разлика едва ли ще видиш

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #57

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    mu4o,
    май-май изобщо нечетеш какво пиша!?
    Относно Самсунг съм постоянно резервиран към цялата им продукция и не съм никакъв PRO-фен с изключение на единственото нещо купено от тази фирма!!!
    А нещото наистина е изключително успешния модел 46m86bd, който няма аналог по-качество в сравнение със себеподобните си.
    Иначе бях фен на Сони 17 години, доста време след това на Филипс, но времената се промениха за тези велики фирми отрицателно.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    18
    #58

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Добре де ... в крайна сметка съм на 98 % навит на Sony KDL40W4000, чета по чуждоезичните форуми добри отзиви ... на предишният ми пост един момък ме понахрани за 32 - ката ... разгледах размерите и при Sony KDL40W4000 ми остават отстрани 1,4 см. Това ОК ... значи 40 - ката ще да е, но "zlobarov" тук се включва с коментара, че при " W4000 - СД сигнала е впечатляващо зле... " - на мен пък това ми е важно, тъй като смятам да го използвам за гледане на филми, browse, гейм - ако остава време (PC & PS2, PS3) ... Aко този телевизор е впечатляващо зле при СД сигнала - то тогава може ли - "zlobarov" или някой друг с адекватно мнение да даде идея за телевизор със сходни характеристики, който да предлага вграден DVB-C тунер ?! и широчината му да не надвишава 1 метър ...

    Благодаря предварително.
    Поздрави

    P.S

    Така като разглеждам в момента, soon е споменал SAMSUNG LE-46F86BD ... е аз разглеждам SAMSUNG LE-40F86BD ... може би има разлика и то осезаема м/у 40 и 46 ... но на 40 ката - като я сравнявам с W4000 и липсва само DVB-C ...

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #59

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Ако кабелния тунер /DVB-C/ ти е важен нямаш друг избор.
    Под SD сигнал се има предвид предимно гледане на телевизия /кабелна и тн./. Със игри, филми, интернет няма да имаш никакви проблеми.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #60

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Първоначално и аз се бях засилил за W4000 но тотално ме разочарова главно на ДВД сигнал го тествах и нито цветовете нито черното нито ъгъла на виждане нито скоростта на реакция на матрицата ми харесаха.... за това си и взех плазма.... но ако идеята е да е главно ХД филми и за монитор не мога да изкажа преки впечатления не знам дали и при ХД ще има мазането но се съмнявам да липсва въпроса е до колко ще се вглеждаш и дали ТИ го забелязваш та най добре е да идеш и да тестваш...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 99 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  2. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-08-09, 20:10
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе