Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Чудя се има ли Техномаркет реална конкуренция?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #16

    Re: Чудя се има ли Техномаркет реална конкуренция?

    Цитат Първоначално публикувано от MetalMilitia
    Аз лично винаги проверявам първо в Технополис, и при равни цени купувам от там. Вярно е че сайта, и рекламната им кампания са ужасни !
    Рекламна кампания,ха!Който купува - пИчели,който не купува - не пИчели.С оня чобан,Ицето.Пък и скоро реклама са нямали.И сайта само с промоционални стоки...И колко са в София Технополисите?Два!!!Има поне 10 Техномаркета.Така не се бори с конкуренцията.До кой от 2та да отида,живея в Редура-единя в Люлин ,другия в Младост.Иначе и аз го харесвам повече,но уви.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    Re: Чудя се има ли Техномаркет реална конкуренция?

    те тези 10 маркет-а са построени с парите на киентите. да не мислиш, че за първия китов е извадил спастрени от закуски пари, а останалите са построени с продажби "през 1 %"

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #18

    Re: Чудя се има ли Техномаркет реална конкуренция?

    Цитат Първоначално публикувано от elcos
    Можеш ли да дадеш пример за някой магазин който е коректен по отношение на най вече "гаранция", "гаранционен/следгаранционен сервиз"?
    Ще ти кажа за премеждията си покрай купуване на сушилня - вярно не е телевизор ама важно е отношението.
    Отивам в Техномаркета на Цариградско. Харесвам си сушилня. Половин час няма кого да хвана да му кажа, че искам сушилня. Най-накрая успявам да хвана един. Казвам му какво искам да купя и го питам за доставка - казва ми ами след 6-7 дена може да се уреди доставката. Отивам отвънка почвам да меря дали ще влезе в колата - о чудо влиза. Връщам се, хващам пак след половин час някой и той цъка нещо на компютъра, гледа че има две сушилни налични, пише ми едно листче и ме праща в дъното да си взема сушилнята. Отивам аз, давам листчето, онзи го поглежда и казва - няма. Как няма? Преди 1 минута имаше 2? Ти ли ще ми кажеш какво има и какво няма!!!
    Тегля една майна и решавам да ходя до Техномаркета в Люлин, ама по пътя викам дай да мина през Технополис. Отивам - същата сушилня на същата цена. Веднага дойде човека - казах му какво искам, отиде сам и докара една, пита искам ли транспорт (можеха на следващия ден да я доставят защото я купувах късно вечера). Викам му - не ще си я пренасям сам. Натоварих и щастлив се прибирам в къщи. Е да ама проблем - вратичката не ще да затваря. Обаждам се в Технополис - от там ми казват ами донесете я утре ще я сменим. Карам я на другия ден - гледат хората действително вратичката не затваря. Вадят нова сушилня от склада. Разпечатваме, пробваме - и при нея същия проблем. Вземат отверките и почват да човъркат. Тука изтръпнах - викам тези сега разказаха играта на сушилнята. Оказва се, че нещо не било раздвижено. Оправят ми сушилнята на място и тука следва най-интересното. Казват ми - вашата я оправихме, ако искате вземете си вашата оправена ако искате след 2 дена ще получим нова партида може да ви дадем чисто нова сушилня от новата партида, защото явно със старата партида има проблем. Казвам ти направо онемях при тази оферта. Взех си моята сушилня - така и така е оправена, знам ли ги тези от новата партида как ще са.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #19

    Re: Чудя се има ли Техномаркет реална конкуренция?

    Имал си късмет!
    Чувал съм и противоположните отзиви за Технополис

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #20

    Re: Чудя се има ли Техномаркет реална конкуренция?

    Цитат Първоначално публикувано от MetalMilitia
    Ако говорим за Samsung, да Технимаркет винаги са първи по цени. Познай защо ! Но за останалите марки несъм забелязвал техномаркета да има някакво предимство (като цени) над Технополис.
    Toshiba - имат правата (Техномаркет - а) над плазмите и LCD телевизорите.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #21

    Re: Чудя се има ли Техномаркет реална конкуренция?

    Цените на продуктите на Philips, Sony и Pioneer са еднакви по всичките магазини! Политика на вносителите!
    Изключение правят временните промоции и намаленията от 2 до 5% при закупуване по Internet.
    Мога да добавя още един магазин за Pioneer & Sony, но за съжаление е само в Пловдив и по Internet - Деком. За Pioneer също и Avitel online.
    За каква конкуренция говорите? В Прага например 90% от продажбите са online! Ама при тях с гаранцията и законите всичко си е ОК. Тук така можеш да се нашиеш, че после ще ти излязат през носа икономисаните 20 или 30лв. По същия начин и ако капарираш стока, която не си тествал и я няма в магазина в момента! Една печатна грешка в каталога например и си вътре.
    Нямам предвид конкретен сайт или магазин!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 11-08-14, 22:13
  2. Реална разлика между 75 и 100 мхц?
    От RCS във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 29-07-08, 19:20
  3. Биг Брадър 2 с нова, този път сериозна, конкуренция
    От Edin_Lud във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 14-10-05, 17:12
  4. Реална алтернатива на офиса на М$
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-05-05, 14:03
  5. АМД Процесори - шина и реална цестота
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-03, 14:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе