Резултати от 1 до 2 от общо 2

Въпрос относно TF 6100EMC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    198
    #1

    Въпрос относно TF 6100EMC

    Как да проверя силата на сигнала с TF 6100EMCВсъщност искам да влезна ето тук:
    TF 6100EMC ползвам за "цифрова" каб. телевизия на КТ.Проблема е в това,че по непонятни за мен причини приемниците са заключени и може да предприемеш само зав. настройки
    Във форумите на КТ се споменава за някакъв 12 цифров код за отключване на опциите на (менюто),но е АДСКИ СЕКРЕТЕН и недостъпен за "обикновенни потребители"За заключените менюта....никой не дава нито смислен нито отговор на този въпрос.
    Моля някой да ми помогне да видя какъв е сигнала както е показано на снимката.
    бтв: Не става дума да викам техници...чезнат ми пакети...ще ги викам,но първо искам да знам какъв е сигнала....омръзнало ми е да се ебават мислейки се за .....както и да е.
    10xx предварително

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Re: Въпрос относно TF 6100EMC

    Нормално е щом е код да е секретен. Съвсем логично са заключили менютата и са оставили с избора на "заводски настройки" да намира всички нови канали.
    АКо все пак искаш да влезеш и отключиш тези менюта това е кода:

    359889055555

    Влизаш в меню "Инсталация" и го въвеждаш като внимаваш да е добре насочено дистанционното за да не пропусне някоя цифра. При правилно въвеждане се отключват заключените подменюта.

    Този индикатор за силата на сигнала май не е много верен да знаеш. И недей да жалиш толкова техниците. Аз така съм ги дресирал, че идват при най-малкия проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам цифрови приемници Topfield 6100EMC
    От ДОТАДО във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-09-13, 08:50
  2. Отново въпрос относно TF 6100EMC
    От helios1 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 25-03-09, 13:01
  3. Въпрос относно PSU?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-04-05, 18:39
  4. ВЪпрос относно SP 2
    От viper във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-07-04, 19:13
  5. Въпрос относно DVD
    От m във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 14:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе