Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Оптималност

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    19
    #31

    Re: Оптималност

    е добре ве ,нали сега пускат една реклама по ТВ. за булсатком,че имал HD сигнал ....

    Лазарус, аз използвам плазмата ми прекалено много, като повечето време ми е за монитор, пък нямам никакви грижи. Особено зимно време не я спирам даже.
    хм ..... честно ли казваш,кой ти е телевизора(марка/модел)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    100
    #32

    Re: Оптималност

    Написан е в подписа ми

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #33

    Re: Оптималност

    Цитат Първоначално публикувано от kando
    е добре ве ,нали сега пускат една реклама по ТВ. за булсатком,че имал HD сигнал ....
    АМи обади им се и виж какво предлагат.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #34

    Re: Оптималност

    Цитат Първоначално публикувано от kando
    е добре ве ,нали сега пускат една реклама по ТВ. за булсатком,че имал HD сигнал ....
    Хахахахахаха - абе хора толкова време на реклами (разбирай лъжи) не се ли научихте да не вярвате! Булсаткома имат един и половина (попрочетете из другите форуми да разберете защо половина) канали ама затова пък от цената им може доста да се поизпотите! Пълен смях!

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #35

    Re: Оптималност

    Цитат Първоначално публикувано от elcos
    Хахахахахаха - абе хора толкова време на реклами (разбирай лъжи) не се ли научихте да не вярвате! Булсаткома имат един и половина (попрочетете из другите форуми да разберете защо половина) канали ама затова пък от цената им може доста да се поизпотите! Пълен смях!
    Да не говориме за "странния" им приемник , дето е с HDD и работи на принципа на клипчетата във vbox7.com , щото толкова са си платили и такъв им е сигнала.
    Малко
    Жена ми се записала за участие в "томболата" на Булсатком за "безплатно" оборудване и нещеш ли чудо - на следващия ден и се обадили , че печели. Имало само две малки подробности за уточняване. А именно - да си заплати монтажа от 15 лв. и да подпише 18 месечен договор . Е те за такава "промоция" чувам и виждам за първи път.

  7. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #36

    Re: Оптималност

    Колега, всички спечелихме от тази "ПРОМОЦИЯ" !!!!
    Аз, комшите дето имат булсат и те имат награда и който да попитам записал се за томбола е спечелил.
    Сега далаверата е да се чудиш на кой да дадеш промоцията, а булсатите да лапат .....

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #37

    Re: Оптималност

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Колега, всички спечелихме от тази "ПРОМОЦИЯ" !!!!
    Колега , аз бих казал по-скоро "помиярщина на дребно"

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    19
    #38

    Re: Оптималност

    ей мамицата им ... да е жива и здрава,така и предполагах,че ми спорат едни тука,че видиш ли имат си булсати и вече взеха да си купуват LSD-та понеже сигнала им бил HD,а като ги питам кога стана това че не съм разбрал.и те охооооо откога откога,вече и реклама въртят .... ама ясно

    п.п.тази вечер гледах за сефте(сигурно и тя е отдавна)реклама и на ITV ... и там ли е същата история.(що ли питам изобщо,като се досещам)

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #39

    Re: Оптималност

    Цитат Първоначално публикувано от kando
    ... и там ли е същата история.(що ли питам изобщо,като се досещам)
    Поне с приемника - да , същата работа е.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #40

    Re: Оптималност

    Не е същата история.... приемника не е с HDD и гледаш в реално време ама за сега гледаш само евроспорт на HD сигнал и то срещу 10 кинта отгоре на месец.... не е оферта....
    Някой има ли инфо кога родните телевизии имат план да минат на HD и има ли някакъв вариант в момента да се гледа премиършип на HD сигнал?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе