Резултати от 1 до 3 от общо 3

Моля за помощ при избор на LCD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    21
    #1

    Моля за помощ при избор на LCD

    Здравейте,
    много съм невеж по въпроса с LCD-тата, та затова ще имам нужда от вашата помощ. Дойде време и аз да си купя LCD, но въобще не мога да преценя кой е най-подходящият избор като модел 32'' или 37'' за бюджет с горна граница 1400лв. Ако може някой да сподели мнение или да даде препоръка, ще съм много благодарен

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    180
    #2

    Re: Моля за помощ при избор на LCD

    Ако можеше да се даде еднозначен отговор на твоя въпрос щеше да бъде много лесно. Ако не те мързи чети http://forum.setcom.bg/index.php/topic,35005.0.html

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #3

    Re: Моля за помощ при избор на LCD

    mitko99, няколкото тъпи и прости действия при избора са:
    - Вземи си любимия филм, пусни го на телевизора, който най ти харесва по твойте критерии от всички,
    които първоначално си разгледал и наблюдавай как се държи картината!
    - Виж в любимите си сцени които познаваш добре дали нещо не те дразни в качеството при движението, контраста, цвета,
    светлосенките при черните кадри, огледай общо картината от ляво на дясно като се движиш леко около телевизора за да разбереш
    колко е добър ъгъла на панела. Обърни внимание!!! - какво виждаш по време на този малък тест и дали ти харесва всичко.
    - За размера трябва да застанеш на такова разстояние от което ти ще гледаш у дома си и тогава ще ти стане ясно какъв размер да избереш.
    - Смятам, че след тези си действия ще знаеш на 100% дали избрания от теб модел ще стане твой!
    - Успех !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за помощ при избор на звънец!!!
    От geraldo във форум Друга битова техника
    Отговори: 17
    Последно: 09-01-17, 15:51
  2. Моля за помощ при избор на климатик
    От ddd74 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 4
    Последно: 27-01-14, 19:43
  3. Моля за помощ при избор на климатик.
    От RolitasR във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 31-08-13, 18:03
  4. Моля за помощ при избор на климатици :)
    От Beonedge във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 11-08-13, 23:16
  5. Моля за помощ при избор на ТВ
    От plamen101 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-06-12, 18:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе