Страница 47 от 47 ПърваПърва ... 37454647
Резултати от 691 до 704 от общо 704
Like Tree10Одобрявам

Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    15
    #691

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    Ако е само за гледане на телевизия , то няма съществена разлика между двата монитора/телевизора .

    И ако прочетеш горните два поста ще разбереш , че са избрали Самсунга .
    Ами основно за телевизия ще се използва. В много редки случай като монитор и то не за игри.
    Да ,да прочетох и няколко страници назад. Въпросът ми беше по-скоро заслужава ли си +20лв за 0,2" и +1г гаранция.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #692

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    За по-голяма гаранция - винаги , но може нещо да не ти хареса . Сравни ги наживо , ако е възможно .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #693

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Трябва ми бюджетен 22-24" телевизор. За сега единственото ми изискване е да не с TN матрица. Като цена Crown и Sang май излизат най-евтино. Има ли смисъл да се вземе JVC или е същото като предните?

  5. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #694

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Отдавна търся 24 инчов телевизор който да е смарт. Тоест да има вградено WiFi и YouTube като големите телевизори. Да поддържа HEVC.x265 DVBT2.
    Има един но е с USB интернета. Дано до няколко години има това дето търся.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #695

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Няма да има. Малките панели полека ще отпаднат или отиват само за нискобюджетни РС монитори. Това е положението.
    root666 одобрява това.

  7. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #696

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    LG 24LJ480 e Smart Телевизор 24 инчов, но не се продава в БГ и нее Full HD, а това е задължително. Мисля си че до 1-2 години ще има това дето търся, разчитам на Philips 4 и 5 серия, и на LG. Следа ги постоянно.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    9
    #697

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Здравейте, обмислям да взема един малък телевизор 22-24", който ще се ползва и като монитор от време на време и поради това искам да е Full HD. На хартия ми харесват доста от моделите и поради това ми е трудно да избера. Спрял съм се на:
    Philips 24PFS4032 (на промоция в Емаг) - 280 лева, докрая на деня мога да ползвам код за още 18-19 лева надолу, 261 лева
    Philips 24PFS5231
    - за 50 лева отгоре - има ли смисъл да взема него или единственият му плюс е колонката?
    LG 22MT49VF - 250 лева, с отстъпката става 225 лева.

    Преди съм чел, че е добре да се избягват евтините серии на Philips, а по спецификации гледам, че и двата са с 8bit IPS екрани, което би трябвало да означава, че ще вадят добра картина. LG-то е на най-ниска цена, но е най-бедно откъм входове, не виждам дали поддържа HEVC (H.265) по спецификации, а и е 2.5" по-малък диагонал... Та клоня към някой от филипсите, но в крайна сметка ако са толкова зле откъм картина бих изчакал черния петък за по-добра оферта на LG/Samsung.

  10. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #698

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Взимай един Philips, аз ползвам един малко по стар модел и съм доволен от Картината. Всички известни марки имат добра картина, сравнено със марки като StarLight и Finlux. Купувал съм 4 малки 24 инчови все различни марки и от личен опит казвам това. А и за вбъдеще ще купувам още. Samsung, LG, Philips имат много добра картина, a StarLight е гадна картината неможе да се сравнява с другите. Всичките са FullHD.
    Този пост е редактиран от brave; 26-10-17 в 19:42.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    31
    #699

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Здравейте,
    Обмислям покупката на 32" телевизор за кухнята. Разположението на стаята и мястото на което ще е поставен телевизора, при мен означава че няма как да се гледа от много различни ъгли. Бюджета който съм отделил е до 800-900 лв., като много държа на няколко неща:
    - добра/отлична картина, колкото може да се очаква от 32" телевизор
    - да има Youtube приложение, или да може да се сложи
    - да стартира бързо - имам 40", 5 годишна Тошиба в нас която стартира за 10-15 секунди и ми идва да я метна през прозореца

    Ще съм благодарен, ако можете да ми предложите конкретен модел или само марка към която да се ориентирам пък аз ще си търся модел в моя бюджет.
    Благодарско на всички които могат да ми помогнат в избора.

    P.S. Има ли значение за телевизор с такъв размер на екрана дали ще е HD Ready или FHD?

  12. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #700

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Това тук не е тема за 32 инчови телевизори а за по малки, и като искаш да стартира бързо отиди и тествай в някой магазин, и виж кое те устройва. А за Youtube ти трябва да е Смарт с WiFI. По добре да е FullHD DVBT2 HEVCx265.
    И пак казвам това нее темата за 32 инчови модели. Ако можеш да прочетеш заглавието.

  13. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #701

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Здравейте.
    Трябва да избера 24' ТВ за подарък, та моля за съвет. След като поразгледах се спрях на тези два модела.
    https://www.emag.bg/televizor-led-lg.../pd/D41C0DBBM/
    https://www.emag.bg/televizor-led-sa.../pd/D07PMYBBM/
    ТВ ще се използва с това устройство https://www.emag.bg/google-chromecas.../pd/DK7WSYBBM/
    Възможна ли е някаква несъвместимост между устройствата, отворен съм и към други предложения.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    15
    #702

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Darakchiev Виж публикацията
    Здравейте.
    Трябва да избера 24' ТВ за подарък, та моля за съвет. След като поразгледах се спрях на тези два модела.
    https://www.emag.bg/televizor-led-lg.../pd/D41C0DBBM/
    https://www.emag.bg/televizor-led-sa.../pd/D07PMYBBM/
    ТВ ще се използва с това устройство https://www.emag.bg/google-chromecas.../pd/DK7WSYBBM/
    Възможна ли е някаква несъвместимост между устройствата, отворен съм и към други предложения.
    По мое мнение за този бюджет https://www.emag.bg/monitor-led-aoc-.../pd/DC3VY3BBM/
    предимствата, 27" , Яркост 300cd/m2 , по-малко време за реакция.

    LG-то няма HDMI , не е FullHD (не ти върши работа с Chromecast-a)


    Това е моето мнение. Успех

    пп. Има доста по-ефтини сайтове от eMag Моето предложение го има с 40лв+ надолу в други магазини. Питай чичко гугъл.

  16. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #703

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    За съжаление няма място за по голям диагонал, явно ще е самсунга.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    62
    #704

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Здравейте,
    търся телевизор/монитор 22 или 24 инча. Ще се гледа телевизия и ще се ползва като монитор и затова трябва да е FHD. Спряла съм се на следните модели:
    1. Philips 24PFS5303
    2. LG 22MT49DF
    3. LG 22TK410V
    4. Samsung LT24E390EW/EN
    5. Philips 22PFS5303
    6. Samsung LT22E310EX

    Видях, че в предходни мнения най-много е избиран Samsung LT24E390EW. Мисля, че и на мен той най-много ми допада, но все пак да ми дадете съвет, тъй като там е сравняван с други модели, а не всички които съм посочила аз. Спрямо предходните коментари LG-тата май ще отпаданат и остава избора между Philips и Samsung.
    Благодаря предварително за Вашето съдействие.
    Весели празници!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 47 от 47 ПърваПърва ... 37454647

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Мнения и Избор на 3D телевизор
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 2327
    Последно: 02-12-18, 11:04
  3. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  4. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  5. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе