Страница 45 от 47 ПърваПърва ... 354344454647 ПоследноПоследно
Резултати от 661 до 675 от общо 704

Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #661

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Здравейте, преди 1 година ви помолих да ми предложите ТВ и вие ми предложихте SAMSUNG UE-40EH6030.
    Останах много доволен от телевизора и за това сега искам да се допитам отново до вас

    Този път искам да ми предложите някакво малко ТВ за до 300лв.
    Ще е подарък за вуйчо ми и искаме да му вземем нещо здраво без екстри
    Пак казвам че търсим здравина а не екстри понеже нито един телевизор не издържа повече от 2 години при него.
    Колко телевизора е имал все различни марки и всички с почти един и същ дефект изгаряха а именно че картината се свива до 1 черта и до там.

    Проблема е че той като включи телевизора няма навика да го гаси Общо взето почти денонощно си работят и затова ги сменя толкова често.


    Ще съм ви много благодарен ако успеете да предложите нещо здраво или ако за тези пари не се намира такъв продукт то тогава предложете някой без значение какъв


    Отново благодаря са Самсунга който ми избрахте

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #662

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Всички искаме да е здраво с хубава картина, без излишни "екстри" и евтин, ама...Моят съвет е да търсиш телевизор с по-дълга гаранция.
    Вариантите са:
    Шарп имат стандартна гаранция 3 г.; монитор с тунер ЛГ- 3г. гаранция; купуваш си допълнителна гаранция/ за евтин телевизор, не знам дали е оправдана/; чакаш промо с удължена гаранция.

    П.С. 300лв. е много нисък бюджет...Какъв диагонал се търси?

    Предложение споделено от съфорумник в друга тема: Цък
    Този пост е редактиран от pilot; 22-02-15 в 23:11.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #663

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Диагонала няма значение. Както казах не ни интересуват екстри, визия или размери просто да има нещо на което да гледа телевизия понеже на скоро изгори поредния CRT телевизор. Беше едно малко НЕО на което му изчезна зеления цвят след това червения а накрая и синия с което се приключи



    П.П: Той е хвърлил око на някакъв ЛСД Краун от кварталния магазин но аз се опитвам да го разубедя.
    Не съм ходил да го видя какъв модел е но като цяло краун не ми вдъхват доверие.
    Преди 2-3 години въпросния вуйчо и брат му си купиха от същото квартално магазинче 2 различни ЦРТ краун който не издържаха и 2 години Да уточня че другия ми вучо си гаси телевизора не е като първия :D
    Този пост е редактиран от eclips; 22-02-15 в 23:26.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #664

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Блаупункт-а прдложен по-горе, видя ли го? Пише, че е с 3 г. гарация и все пак е 32".

    П.С. Ако забравя да го гаси, има си таймер.
    Затова ти писах горе да търсиш по-дълга гаранция...не разчитай на здравина

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #665

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Да видях го но леко надхвърля бюджета.

    Не забравя а просто няма навик, свикнал е да си му работи постоянно.

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    8
    #666

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Здравейте,

    Моля за съвет при избора на 24" телевизор за детската стая. Прочетох много от материалите в темата, но съвсем се обърках от всичките термини и съкращения. Ще съм благодарен на всякакви съвети, които ще ми помогнат при избора.
    Бюджета е повече от скромен- максимум 350 левчета, поради тази причина и изискванията ми не са големи.
    Ще се гледа кабелна на Близу и предполагам някакви филмчета от флашка. Спрял съм се на няколко модела:

    LED телевизор Sharp LC-24CHE4000E - Телевизорът Sharp Aquos LC-24CFE4000E от новата серия на Японския лидер и производител Sharp е модел с голям набор от функции на атрактивна цена, но без компромис по отношение на звук и качество на картината. Вград

    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SAMSUNG-LT24E390-TV%2BMONITOR/p/15952

    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PHILIPS-24PHH4000/p/15732

    LG 24LB450B :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-JVC-LT-24V250/p/11460


    Предварително благодаря на всички отзовали се!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    27
    #667

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    След като търсих и аз подобен, в крайна сметка взех ето този Самсунг
    SAMSUNG T24D390EW (LT24D390EW/EN) :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Има всичко, което ти трябва, а и е FullHD, за разлика от твоите варианти.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    8
    #668

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Благодаря ти theivo за информацията (малко със закъснение).
    Явно няма особен интерес към темата за избор на телевизори с малък диагонал. Понеже още съм на етап оглеждане, успяха да ме заинтригуват моделите на LG с IPS матрица. Качеството на картината определено е по-добро от това на конкуренцията (samsung, philips, .....). За момента съм се спрял на този модел:

    LG 24MT47D-PZ.AEU :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Моля, ако някой има повече информация за матриците на LG или за този модел като цяло, да я сподели.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #669

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Избраният от теб е с VA матрица
    LG 24MT47D - LG Personal TV

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    27
    #670

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    @blacky : ) за нищо.
    Не разбирам само дали целенасочено търсиш HD Ready модели?

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    8
    #671

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    За мен няма значение дали ще бъде HD Ready или Full HD в предвид размера на екрана. Поне аз не виждам разлика, пък и във всички съвети за избор на телевизор се обяснява, че за размери по малки от 32" няма да се усети разлика при гледането на TV програми.
    Това, че е с VA матрица добре ли е?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #672

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Бих казал - ДА. По-добър контраст от IPS, по-бърза реакция, но по-малък зрителен ъгъл. Последното в случаят не е важно, тъй като такива монитори се гледат фронтално.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #673

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Според мен си търси модел с IPS за този диагонал...цветопредаването ще е по-добро. Или с PLS, ако има нещо на Самсунг.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    8
    #674

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Модела на LG, който коментираме го рекламират като IPS, върху него даже има лепенка, че е IPS(стига да не е рекламен трик). Цветопредаването наистина е по-добро от другите марки с които го сравнявах в магазина. Общо взето се спрях на LG и Samsung, като марки. Ще потърся и нещо с PLS. Благодаря Ви за мненията!

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #675

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Да - може и да е грешка в официалвият сайт, но най-сигурно се проверява чрез лупа с 50 кратно увеличение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 923
    Последно: 02-01-24, 11:40
  2. Мнения и Избор на 3D телевизор
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 2330
    Последно: 02-12-18, 12:04
  3. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 19:57
  4. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 20:16
  5. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 18:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе