Вижте резултатите от анкетата: Каква марка LCD/PDP телевизор притежавате ?

Гласували
1229. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Panasonic

    241 19.61%
  • Philips

    132 10.74%
  • Sony

    175 14.24%
  • Samsung

    272 22.13%
  • Sharp

    52 4.23%
  • LG

    192 15.62%
  • Toshiba

    86 7.00%
  • Finlux

    7 0.57%
  • JVC

    21 1.71%
  • Grundig

    4 0.33%
  • Crown

    6 0.49%
  • Neo

    12 0.98%
  • Daewoo

    12 0.98%
  • Други

    17 1.38%
Страница 11 от 358 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 5361

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    21
    #151

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Разпродават мострите от година две назад.
    А дали няма да намалят реално и модели от 2009?


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #152

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от KOKOMANIA
    А дали няма да намалят реално и модели от 2009?
    Ще ги намалят още малко през март месец -за да се изчистят от тях преди излизането на новите модели.

    Цитат Първоначално публикувано от ostavime
    Някой може ли да каже 1-2 думи за този телевизор, моля?

    http://www.domo-bg.com/product_detai...ct_id=09052330

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09039268
    Първият е модел от низкият клас от 2009година
    вторият е модел от 2008г-горе долу аналог на първият-но е мостра на 2 години

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    87
    #153

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Ще ги намалят още малко през март месец -за да се изчистят от тях преди излизането на новите модели.
    Първият е модел от низкият клас от 2009година
    вторият е модел от 2008г-горе долу аналог на първият-но е мостра на 2 години
    Благодаря. Значи взимам първия без да мисля. Ще лови ли всички канали на Булсат? Иначе се бях спрял на 32" ,но за 100 лв. повече мисля че 37" е по-добрия вариант.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #154

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Ако се огледаш ще видиш , че за същите пари може да се вземе 40" , дори и някой 42 " модел !Повярвай на колегите от форума - размерите имат значение ! Успех !

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #155

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от ostavime
    Благодаря. Значи взимам първия без да мисля. Ще лови ли всички канали на Булсат? Иначе се бях спрял на 32" ,но за 100 лв. повече мисля че 37" е по-добрия вариант.
    Няма как да хващаш програмите на Булсат-модела няма вграден сателитен тунер! За да гледаш Булсатком ти трябва и техният приемник с карта.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    87
    #156

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    До Христослав

    Изразих се грешно, извинявай.
    Аз имам приемник, чиния и т.н. Абонат съм им вече, но мисълта ми беше дали ще имам проблем с каналите, защото разхождайки се и четейки из темите някъде прочетох, че имало проблем с настройката на всички канали. Дублиране, припокриване или нещо от сорта.
    Иначе до колкото разбирам телевизора трябва да има дигитален кабелен тунер.
    Ще се гледа през SCART кабел и знам, че картината няма да бъде много добра, но нямам избор.

    До civica

    Не мога от 3 метра да гледам 40" или 42" телевизор. В началото дори мислех 32" за максимум 1000 лв. Това ми е бюджета. Но след като за тези пари може да се намери 37" това е максимума, като размер ми се струва.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #157

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от ostavime
    До Христослав

    Изразих се грешно, извинявай.
    Аз имам приемник, чиния и т.н. Абонат съм им вече, но мисълта ми беше дали ще имам проблем с каналите, защото разхождайки се и четейки из темите някъде прочетох, че имало проблем с настройката на всички канали. Дублиране, припокриване или нещо от сорта.
    Иначе до колкото разбирам телевизора трябва да има дигитален кабелен тунер.
    Ще се гледа през SCART кабел и знам, че картината няма да бъде много добра, но нямам избор.

    До civica

    Не мога от 3 метра да гледам 40" или 42" телевизор. В началото дори мислех 32" за максимум 1000 лв. Това ми е бюджета. Но след като за тези пари може да се намери 37" това е максимума, като размер ми се струва.
    Щом ползваш техния применик нямада имаш никакви проблеми с приемането на каналите. както си ги хващал сега така ще и след това.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #158

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от ostavime
    До Христослав
    Изразих се грешно, извинявай.
    Аз имам приемник, чиния и т.н. Абонат съм им вече, но мисълта ми беше дали ще имам проблем с каналите, защото разхождайки се и четейки из темите някъде прочетох, че имало проблем с настройката на всички канали. Дублиране, припокриване или нещо от сорта.
    Иначе до колкото разбирам телевизора трябва да има дигитален кабелен тунер.
    Ще се гледа през SCART кабел и знам, че картината няма да бъде много добра, но нямам избор.

    До civica
    Не мога от 3 метра да гледам 40" или 42" телевизор. В началото дори мислех 32" за максимум 1000 лв. Това ми е бюджета. Но след като за тези пари може да се намери 37" това е максимума, като размер ми се струва.
    Няма да имаш проблеми -защото всичките ти настройки за програмите ще зависят само от приемника на Булсатком.
    За размера-мога само да те критикувам-вземи поне 42" ,ако трябва изчакай малко за да увеличиш бюджета си -не бързай,тъкмо ще паднат още цените на моделите 2009г/
    /и ако ти е по възможностите си вземи HD приемник/

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    87
    #159

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Не бързам за никъде. Цял живот гледам на 21", така че това не е проблем. Но все пак не мислиш ли, че 42" е прекалено голям за разстояние от 3 метра? Точно толкова е максималното, от което ще се гледа.
    Да, на даден ще мисля и за HD приемник.

  12. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #160

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    ostavime,
    аз съм с 42"-ка и отстоянието ми от телевизора е 2.30 метра в най-лошия случай ако съм легнал.Иначе го гледам от около1.80 и трябва да ти кажа,че дори и на SD цифров сигнал картината е добра и не дразни от това разстояние.Бях чел че за 10-ина дни се свиква с размера и че "колкото повече-толкова повече" е основния принцип.Сега не съжалявам за 42-ката защото влезе в нас на 30-ти декември и за първи път вчера като влязох в хола и си го пуснах ми се стори "на място",тоест че това е точния размер.Преди това винаги ми се струваше голям и несъразмерен.Сега определено съм доволен от избора.Послушай ги момчетата - тука никой няма да хване да те лъже ей така за спорта - имай им вяра.Сега не става въпрос да си купиш 50-ка и да я гледаш от 1метър,ама при положение че ти ще бъдеш и на Булсат и ще си с още по-добър сигнал,смятам че опасенията ти за размера са напълно неоснователни.

    Поздрави и успех!

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #161

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Не е голям,вчера гледах тенис по евроспорт HD налага се да се приближавам на 2 метра че и по малко.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    75
    #162

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    ostavime,
    Напълно подкрепам Bivola, но при мен размера ще е 40", защото аз просто нямам физическо място за 42".Между другото и аз така разсъждавах преди 2-3 месеца като теб, но после започнах да следя и чета малко повече информация. Първо се отказах от 32" поради малък диагонал( мойта дистанциа е 2.6-2.9 метра), после се отказах от 37",защото:
    -първо разликата м/у цената на 37" и 40" е много малка
    -второ като погледна новите модели за 2010 на водещите призводители 37" отцъства или ако го има, то по скоро е нисак клас( или 32" или 40"), явно поради по-малкото търсене този междинен размер малко по малко ще изчезне

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    87
    #163

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Карате ме сериозно да се замисля. Естествено, че не ми и минава нито за скунда през главата, че някой ще ме лъже и т.н. Просто съветите ви са ценни и за това се допитвам.
    Проблем с мястото няма, защото ще бъде закачен на стена, така че практически мога да избирам из между всички размери. Сега като чета, че има хора които гледат по-големи телевизори от по-малки разстояния (сравнявайки с моя първоначален избор) наистина ще помисля над размера. Естествено бюджета ми е ограничен, но и за никъде не бързам все пак.
    Поне за едно съм спокоен (за момента). Сигнала на Булсатком ми е отличен.

    Благодаря отново на тези, които взеха участие и дадоха мнение. До сега търсих основно 32" , сега ще трябва да започна да се ровя и да питам за 37" или 40".

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #164

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Лично според мен въобще не ти трябва 37" , освен ако има супер оферта откъм цена !Направо търси инфо за 40" или по-добре направо 42" !

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    87
    #165

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Лично според мен въобще не ти трябва 37" , освен ако има супер оферта откъм цена !Направо търси инфо за 40" или по-добре направо 42" !
    Примерно

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09039770

    Да, може би е стар модел, но просто толкова е бюджета ми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 358 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе