Вижте резултатите от анкетата: Как гледате любимите си филми на своят телевизор ?

Гласували
157. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Blu-ray плейър (HDMI)

    13 8.28%
  • Вграденият плейър (USB)

    41 26.11%
  • Вграденият плейър (DLNA (LAN/WiFi))

    21 13.38%
  • Външен плейър / компютър (HDMI/VGA)

    99 63.06%
  • Web сервизи Smart TV (LAN/WiFi)

    5 3.18%
Отговори на анкетата
Страница 75 от 76 ПърваПърва ... 256573747576 ПоследноПоследно
Резултати от 1,111 до 1,125 от общо 1139

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #1111

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте,

    Трябва ми 32 инча телевизор с добра поддържка на субтитри през усб-то, че ще се гледат филми от външен диск. Условието е субтитрите да не се налага да ги правя UNICODE или да ги вкарвам в mkv-то.

    Спрял съм се на:
    LG 32LS5600 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    PHILIPS 32PFL4007H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    ЛГ-то има само един УСБ вход
    Филипса незнам някой успя ли да подкара субтитри (нормално srt, не UNICODE)
    Панасоника не знам как е със субтитрите.

    Та, какво ще ми препоръчате?
    Бюджета е до 800 лева.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    5
    #1112

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте и от мен и Честита Коледа!От 3-4 дена чета из този форум мнения и ревюта на нови модели ТВ.И както повечето хора най-вероятно съвсем се омотах.Та да си кажа болката.Предстои ми закупуване на нов ТВ.Трябва да е:
    1. 46"-47"
    2.Сума до 2000лв.
    3.За тази цена качествено изображение
    4.Ще използвам често(така си мисля) вградения плеър през USB(заради което се отказвам от Сони),
    както и отворения браузер,стига да е достатъчно "отворен"
    5.На децата сигурно ще им хареса 3Д опцията стига да е добре предадена.
    Нямам никакъв реален опит с такива ТВ,само това което прочетох тук.Не робувам на марки,но доколкото разбрах си заслужават Panasonic,LG,Samsung.Като начало съм се ориентирал към Panasonic-L47 DT50E(добра промоция в ТП),LG 47LM 6xx S(не знам кой точно модел е кадърен.Имат някакви разлики,освен цвета но..),за Samsung ми предлагат в ТМ UE 46 6100.Приемам разбира се и други марки и модели
    Ще се гледа от 2.5-3м.Близо е до прозореца,така че по-малко отблясъци по-добре.
    Предполагам такова животно което да покрие всичко няма, но ще съм доволен на вашите коментари натрупани от опит.
    Пожелавам ви весели празници и благодаря на отзовалите се.
    ПП: А дали си заслужава покупка след Нова година или няма смисъл от чакане.Идеята е за същите пари нещо по-добро.Попаднах на мнения на хора които работят в ТМ или ТП така че те трябва да знаят

  4. agk
    agk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    95
    #1113

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Честита коледа!
    Желая Ви здраве, а другото знаете как да го пулучите. Къде по-бързо къде по-бавно, но без здраве нищо не става! В този ред на мисли- Наздраве!
    Предстои ми вземането на ТВ 40-42 ", базирайки се на предложенията на ТМ и бих желал съвет от Вас :
    LG 42LM615S,
    LG 42LM3400
    LG 42LS3400
    TOSHIBA 42DB833G
    TOSHIBA 40TL933G
    SAMSUNG UE-40EH5300

    Устройството ще се консумира само за гледане на сигнал от кабелна телевизия.
    Бюджет - до 1100 лв.
    Разстояние -3-3,5 м.
    Моля Ви за съвет.
    Благодаря Ви предварително!

    Дано имате повече успех през следващата година!


    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    2
    #1114

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от agk Виж публикацията
    Честита коледа!
    Желая Ви здраве, а другото знаете как да го пулучите. Къде по-бързо къде по-бавно, но без здраве нищо не става! В този ред на мисли- Наздраве!
    Предстои ми вземането на ТВ 40-42 ", базирайки се на предложенията на ТМ и бих желал съвет от Вас :
    LG 42LM615S,
    LG 42LM3400
    LG 42LS3400
    TOSHIBA 42DB833G
    TOSHIBA 40TL933G
    SAMSUNG UE-40EH5300

    Устройството ще се консумира само за гледане на сигнал от кабелна телевизия.
    Бюджет - до 1100 лв.
    Разстояние -3-3,5 м.
    Моля Ви за съвет.
    Благодаря Ви предварително!

    Дано имате повече успех през следващата година!


    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

    Както колегата горе, търся същото с тази разлика, че ще се гледат предимно НД канали за мачове и ще се ползва за монитор на лаптоп

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #1115

    Отговор: Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от rossvs Виж публикацията
    Здравейте,
    Търся си телевизор 32 или 37 инча, разстоянието от което ще се гледа е към 2-2,5м. Не държа да е 3D или Smart TV, но няма да откажа екстри. Стаята е спалня, но компютъра ми е там и телевизора ще се ползва за филми и може би игри. Бюджета е до 850 лв.
    Ориентирал съм се към няколко модела, основно на Samsung:
    SAMSUNG UE-32EH6030
    SAMSUNG UE-32EH5450
    SAMSUNG UE-39EH5003 - това е орязана версия на ЕН5000
    SAMSUNG UE-32EH5000
    SAMSUNG UE-32EH5300
    PHILIPS 37PFL3507H
    Приемам и други предложения.
    Весели празници
    SAMSUNG UE-32EH6030

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg Виж публикацията
    Здравейте,

    Трябва ми 32 инча телевизор с добра поддържка на субтитри през усб-то, че ще се гледат филми от външен диск. Условието е субтитрите да не се налага да ги правя UNICODE или да ги вкарвам в mkv-то.

    Спрял съм се на:
    LG 32LS5600 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    PHILIPS 32PFL4007H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    ЛГ-то има само един УСБ вход
    Филипса незнам някой успя ли да подкара субтитри (нормално srt, не UNICODE)
    Панасоника не знам как е със субтитрите.

    Та, какво ще ми препоръчате?
    Бюджета е до 800 лева.
    Вземи си флашката и тествай на място в магазина - първият и третият модел.

    Цитат Първоначално публикувано от Stefanaky Виж публикацията
    Здравейте и от мен и Честита Коледа!От 3-4 дена чета из този форум мнения и ревюта на нови модели ТВ.И както повечето хора най-вероятно съвсем се омотах.Та да си кажа болката.Предстои ми закупуване на нов ТВ.Трябва да е:
    1. 46"-47"
    2. Сума до 2000лв.
    3. За тази цена качествено изображение
    4. Ще използвам често(така си мисля) вградения плеър през USB(заради което се отказвам от Сони),
    както и отворения браузер,стига да е достатъчно "отворен"
    5. На децата сигурно ще им хареса 3Д опцията стига да е добре предадена.
    Нямам никакъв реален опит с такива ТВ,само това което прочетох тук.Не робувам на марки,но доколкото разбрах си заслужават Panasonic,LG,Samsung.Като начало съм се ориентирал към Panasonic-L47 DT50E(добра промоция в ТП),LG 47LM 6xx S(не знам кой точно модел е кадърен.Имат някакви разлики,освен цвета но..),за Samsung ми предлагат в ТМ UE 46 6100.Приемам разбира се и други марки и модели
    Ще се гледа от 2.5-3м.Близо е до прозореца,така че по-малко отблясъци по-добре.
    Предполагам такова животно което да покрие всичко няма, но ще съм доволен на вашите коментари натрупани от опит.
    Пожелавам ви весели празници и благодаря на отзовалите се.
    ПП: А дали си заслужава покупка след Нова година или няма смисъл от чакане.Идеята е за същите пари нещо по-добро.Попаднах на мнения на хора които работят в ТМ или ТП така че те трябва да знаят
    http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-46es6710
    за 200 лева отгоре си вземаш 50"
    http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-50es6100
    или 55
    http://www.technomarket.bg/products/...nic-tx-l55et5e
    След нова година остават предимно мостри.


    Цитат Първоначално публикувано от starpeace Виж публикацията
    Здравейте отново,
    случайно да знаете при Panasonic TX-L42ET5E какъв е стандарта на WiFi - В, G или N. Защото когато пусна 3D FullHD и доста накъсва картината и е много изнервящо ... верно че сегашния ми рутер е само с В и G стандартите и е в другия край на апартамента, но все си мисля, че ако взема едно N рутерче нещата ще се подобрят и няма да насича така. Благодаря ви предварително
    Честита Коледа на всички!

    Тук може да видите сертификата на вграденият в телевизора ви Wi-Fi
    Search Products | Wi-Fi Alliance

    Настройки за различни модели и марки телевизори
    https://www.facebook.com/HDTVTest/photos_stream
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-12-12 в 18:56.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #1116

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте, колебая се между LG42lm3450 960лв., LG 42lm615s - 1099лв. или TOSHIBA 40tl938 - 999лв. има ли нещо по-добро за тези пари или не? мисля да го ползвам свързано към PC през HDMI ще се ползва предимно за филми и втори монитор. Важно ми е да е този размер да не е по скъп от тези модели. На кой от двата картината е по-добра и като цяло 3д-то?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    9
    #1117

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте и честита Коледа!
    Моля Ви за съвет. Търся си LCD телевизор, диагонал 32 инча, по възможност фул ХД, цена до към 700 лв. Нещо бюджетно, като условията на гледане са, че ще се гледа от около 1.5 метра, стаята е доста светла, даже слънчева и е хубаво да може да се гледа и през деня, ще се ползва за гледане предимно на цифрова сателитна и IP телевизия, чрез външен приемник. За връзка с компютър възможностите ми са DVI-HDMI, S-Video. Хубаво е да поддържа повечко формати през USB, както и субтитри на кирилица в отделен файл (за тия пари не съм сигурен, дали имам право да го искам). В общи линии това са ми изискванията. За резолюцията, искам я по-висока по две причини - ще се гледа сравнително от близо и не ми се иска при наличие на HD сигнал да не може да го предаде, пък и до една - две години сигурно ще се наложи тази резолюция. Размерът ми е определен от мебелировката и отново от факта, че ще се гледа сравнително от малко разстояние.
    Та, спрял съм се главно на Philips 32PFL3807H, който, примерно в Технополис се предлага в комплект с Wi-Fi Dongle и е 699 лв., с прилични поне според мен, параметри.
    Друг вариант е LG 32LS5600, който е горе-долу със същите параметри според мен...
    Приемам и всякакви други предложения от Ваша страна в посочения ценови диапазон. Искам и да попитам нещо относно честотата на опресняване. Повечето TVта ги дават със 100 Hz честота, като са ми казвали, че това са си 50 херца, но с някакво софтуерно подобрение. Трябва ли това да го отчитам като минус и може ли за споменатата сума да се намери модел с опресняване 100 Hz?
    Много благодаря предварително за всякакви отговори и съвети.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #1118

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от mdfmdf Виж публикацията
    Здравейте, колебая се между LG42lm3450 960лв., LG 42lm615s - 1099лв. или TOSHIBA 40tl938 - 999лв. има ли нещо по-добро за тези пари или не? мисля да го ползвам свързано към PC през HDMI ще се ползва предимно за филми и втори монитор. Важно ми е да е този размер да не е по скъп от тези модели. На кой от двата картината е по-добра и като цяло 3д-то?
    и трите модела не подържат DTS- добре е да го знаеш ако ще гледаш такива филми през вграденият плейър.
    Ето ти и разликите между 615 и 3450
    http://www.lg.com/bg/PDFServlet.pds?...&bvHidden=true

    Цитат Първоначално публикувано от donjo Виж публикацията
    Здравейте и честита Коледа!
    Моля Ви за съвет. Търся си LCD телевизор, диагонал 32 инча, по възможност фул ХД, цена до към 700 лв. Нещо бюджетно, като условията на гледане са, че ще се гледа от около 1.5 метра, стаята е доста светла, даже слънчева и е хубаво да може да се гледа и през деня, ще се ползва за гледане предимно на цифрова сателитна и IP телевизия, чрез външен приемник. За връзка с компютър възможностите ми са DVI-HDMI, S-Video. Хубаво е да поддържа повечко формати през USB, както и субтитри на кирилица в отделен файл (за тия пари не съм сигурен, дали имам право да го искам). В общи линии това са ми изискванията. За резолюцията, искам я по-висока по две причини - ще се гледа сравнително от близо и не ми се иска при наличие на HD сигнал да не може да го предаде, пък и до една - две години сигурно ще се наложи тази резолюция. Размерът ми е определен от мебелировката и отново от факта, че ще се гледа сравнително от малко разстояние.
    Та, спрял съм се главно на Philips 32PFL3807H, който, примерно в Технополис се предлага в комплект с Wi-Fi Dongle и е 699 лв., с прилични поне според мен, параметри.
    Друг вариант е LG 32LS5600, който е горе-долу със същите параметри според мен...
    Приемам и всякакви други предложения от Ваша страна в посочения ценови диапазон. Искам и да попитам нещо относно честотата на опресняване. Повечето TVта ги дават със 100 Hz честота, като са ми казвали, че това са си 50 херца, но с някакво софтуерно подобрение. Трябва ли това да го отчитам като минус и може ли за споменатата сума да се намери модел с опресняване 100 Hz?
    Много благодаря предварително за всякакви отговори и съвети.
    Излишно е искаш резолюция 1920х 1080 при ТВ сдиагонал от 32 инча - няма да я забележиш.
    Абсурд е да намериш ТВ с реални 100 херца в този ценови диапазон.
    Това което изписват сега като 100 херца са 50 херцов панел + MCI - междинни генерирани кадри
    Ето ти още едно предложение
    http://www.technomarket.bg/products/...onic-tx-l32e5e
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-12-12 в 19:22.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    87
    #1119

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте и честита Коледа!
    Търся си телевизор 40 инча с връзка към интернет. Засега съм се спрял на http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-40es6710 (около 1500 лв.) и на http://www.technomarket.bg/products/...87/lg-42lm669s (около 1200 лв. без мишката). Държа на добра работа с торенти и субтитри и в момента съм на сателитна антена към Виваком. Предимство ли е подаването на сигнал направо от сателитната антена? Моделът на LG няма S2 и ме притеснява дали това няма да ми създаде проблем. Какво мислите за тези два модела и можете ли да ми препоръчате и нещо друго на подобна цена и със сходни характеристики? В момента съм на телевизор с кинескоп и ми е трудно да се ориентирам при новите модели. Предварително Ви благодаря.
    Този пост е редактиран от ydraganov; 28-12-12 в 19:10.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    9
    #1120

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията

    Излишно е искаш резолюция 1920х 1080 при ТВ сдиагонал от 32 инча - няма да я забележиш.
    Абсурд е да намериш ТВ с реални 100 херца в този ценови диапазон.
    Това което изписват сега като 100 херца са 50 херцов панел + MCI - междинни генерирани кадри
    Ето ти още едно предложение
    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Мерси за уточнението с честотите. Ами, ако не гледаме непременно да е фул ейч ди, но си остава цената от 700 лв., може ли да получа някакви препоръки? Примерно за тия пари кои модели биха били най-доброто, което може да се вземе? За въпросния филипс чувам разноречиви мнения, а и във форума като че ли не препоръчвате базовите модели с 3 от 2012 г... Бихте ли ме насочили към нещо друго?

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #1121

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    и трите модела не подържат DTS- добре е да го знаеш ако ще гледаш такива филми през вграденият плейър.
    Ето ти и разликите между 615 и 3450
    http://www.lg.com/bg/PDFServlet.pds?...&bvHidden=true


    Излишно е искаш резолюция 1920х 1080 при ТВ сдиагонал от 32 инча - няма да я забележиш.
    Абсурд е да намериш ТВ с реални 100 херца в този ценови диапазон.
    Това което изписват сега като 100 херца са 50 херцов панел + MCI - междинни генерирани кадри
    Ето ти още едно предложение
    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    благодаря за инфото! иначе мисля звука да си минава през PC-то и само през HDMI да му предавам картина. само неразбрах какво е това VESA 200x200 и кое е по-добре direct LED или Edge LED в случея???

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1
    #1122

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте имам няколко въпроса бюджета е около 800лв ... а колебанията са между няколко модела ето ги и тях :
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...or-LG-42PA4500
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...or-LG-42LS3400
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-37PFL3507H
    И ето този който вие гледам че препоръчвате ми харесва но го няма в моя град ....
    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Ако може да ми препоръчате някой които да е добър от тези или някои който е за тези пари а превъзхожда тези които аз харесах. Лично след гледането в магазините харесах картината на 1 които е от технополис ,но той не е LSD а плазма ... ? Моля за помощ имам 2 дена да реша че ми е за подарък Благодаря приятели и весели празници

  16. Rem
    Rem е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    9
    #1123

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте, оглеждам се за някакъв ТВ 40/42-46/47 ТВ.
    Поради това че доста се гледат нова и бтв, помещението е и сравнително осветено, ТВто няма да е плазма.
    И така спрял съм се на следните варианти:
    1) Панасоник TX-L47DT50E от Технополис за 2000 лв./ Тв ми харесва, единственото кофти е блийдинга - който е доста изразен при Панасоник лцдта)
    2) Сони 40НХ750В - 1400 лв /приемлива картина, не на нивото на гореспоменатия Панасоник, ама една от най-тънките цени от набелязаните варианти/
    3) Шарп LC-40/46 LE730E - цена в ИСУ 1400/1800 (за тези Тв не знам нищо, в темата за шарп почти не са споменатите 730те, ще ми е полезно всякакво инфо.
    4) Шарп LC-40/46 LE831S - цена в ИСУ 1600/2100 (четох ревюта за 830/1 Куатроните и не са много блестящи отзивите)

    Панасоникът и Сонито съм ги гледал и спрямо тях съм общо взето наясно, с Шарповете не съм се срещал лице в лице,
    та ме интересува какво мислите за тях и заслужават ли си.
    Някой в темата за Шарп беше писал, че 830/1 моделите ползват същия чип като филипс 4та серия?!
    Шарповете с каква матрица са?
    И една и съща ли е, при 40' и при 46' вариантите?
    Ще се ползват за кабелна /бусатком/, ПС3 и гледане на филми от компютъра.
    3Д качество на предаване и възможности на вградения плеър не ме интересуват.
    Важно е да има прилично качество на картината при СД сигнал и да не ми маже прекалено по време на мачове и когато играя на плейстейшъна.
    Ще помоля Христослав и другите колеги с преки впечатления от споменатите ТВ за съвети и препоръки, ако може с обосновка

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    55
    #1124

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Избор на ТВ= кошмар .
    Хора , пак мля за помощ .
    Има и такова животинче с инсталиран флаш плеър i отворен браузър ( да може да се гледат мачове през wi-fi ) , и да не струва 2000 лв ?

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #1125

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от stenlyaka Виж публикацията
    Избор на ТВ= кошмар .
    Хора , пак мля за помощ .
    Има и такова животинче с инсталиран флаш плеър i отворен браузър ( да може да се гледат мачове през wi-fi ) , и да не струва 2000 лв ?
    Ако ти е за мачове най добро качество имаш през StreamTorrent или Sopcast а няма ТВ което да го има това нещо
    Така че по добре един HDMI кабел и пускаш от PC-то

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 10:01
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 19:57
  3. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 11:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе