Вижте резултатите от анкетата: Как гледате любимите си филми на своят телевизор ?

Гласували
157. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Blu-ray плейър (HDMI)

    13 8.28%
  • Вграденият плейър (USB)

    41 26.11%
  • Вграденият плейър (DLNA (LAN/WiFi))

    21 13.38%
  • Външен плейър / компютър (HDMI/VGA)

    99 63.06%
  • Web сервизи Smart TV (LAN/WiFi)

    5 3.18%
Отговори на анкетата
Страница 76 от 76 ПърваПърва ... 2666747576
Резултати от 1,126 до 1,139 от общо 1139
Like Tree6Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    55
    #1126

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu Виж публикацията
    Ако ти е за мачове най добро качество имаш през StreamTorrent или Sopcast а няма ТВ което да го има това нещо
    Така че по добре един HDMI кабел и пускаш от PC-то
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    Ами в момента така гледам на Бравиа-та , исках да се ъпгрейдна малко.......

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1127

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Ей, най-накрая го пуснаха на промоция:LG 84LM960V :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria Сега вече ще има интерес!Имаше във форумът един, дето му трябваше за дискотека нещо голямо, сега е момента

    П.С. Обаче още по-интересно е обяснението на Техномаркет за "ЛЕД" телевизорите по-надолу

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #1128

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ydraganov Виж публикацията
    Здравейте и честита Коледа!
    Търся си телевизор 40 инча с връзка към интернет. Засега съм се спрял на :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria (около 1500 лв.) и на LG 42LM669S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria (около 1200 лв. без мишката). Държа на добра работа с торенти и субтитри и в момента съм на сателитна антена към Виваком. Предимство ли е подаването на сигнал направо от сателитната антена? Моделът на LG няма S2 и ме притеснява дали това няма да ми създаде проблем. Какво мислите за тези два модела и можете ли да ми препоръчате и нещо друго на подобна цена и със сходни характеристики? В момента съм на телевизор с кинескоп и ми е трудно да се ориентирам при новите модели. Предварително Ви благодаря.
    Привет
    SAMSUNG UE-40ES6710 /виж и модела 6800/
    За работа със торенти си вземи един медия плейър.
    Мултимедийни плейъри
    За работа със субтитри - Самсунга е с една идея по-добър.
    Ммда - предимство е /подаването на сигнал направо от сателитната антена/ - работа с едно дистанционно, без допълнителният кабел + един консуматор на ток по-малко /сет-топ-бокса на виваком/.
    Моделът на LG има S2.

    Цитат Първоначално публикувано от vencity Виж публикацията
    Здравейте имам няколко въпроса бюджета е около 800лв ... а колебанията са между няколко модела ето ги и тях :
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...or-LG-42PA4500
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...or-LG-42LS3400
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-37PFL3507H
    И ето този който вие гледам че препоръчвате ми харесва но го няма в моя град ....
    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Ако може да ми препоръчате някой които да е добър от тези или някои който е за тези пари а превъзхожда тези които аз харесах. Лично след гледането в магазините харесах картината на 1 които е от технополис ,но той не е LSD а плазма ... ? Моля за помощ имам 2 дена да реша че ми е за подарък Благодаря приятели и весели празници
    PANASONIC TX-L32E5E - може да поръчаш, да ти го доставят
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-32EH5300

    Цитат Първоначално публикувано от Rem Виж публикацията
    Здравейте, оглеждам се за някакъв ТВ 40/42-46/47 ТВ.
    Поради това че доста се гледат нова и бтв, помещението е и сравнително осветено, ТВто няма да е плазма.
    И така спрял съм се на следните варианти:
    1) Панасоник TX-L47DT50E от Технополис за 2000 лв./ Тв ми харесва, единственото кофти е блийдинга - който е доста изразен при Панасоник лцдта)
    2) Сони 40НХ750В - 1400 лв /приемлива картина, не на нивото на гореспоменатия Панасоник, ама една от най-тънките цени от набелязаните варианти/
    3) Шарп LC-40/46 LE730E - цена в ИСУ 1400/1800 (за тези Тв не знам нищо, в темата за шарп почти не са споменатите 730те, ще ми е полезно всякакво инфо.
    4) Шарп LC-40/46 LE831S - цена в ИСУ 1600/2100 (четох ревюта за 830/1 Куатроните и не са много блестящи отзивите)

    Панасоникът и Сонито съм ги гледал и спрямо тях съм общо взето наясно, с Шарповете не съм се срещал лице в лице,
    та ме интересува какво мислите за тях и заслужават ли си.
    Някой в темата за Шарп беше писал, че 830/1 моделите ползват същия чип като филипс 4та серия?!
    Шарповете с каква матрица са?
    И една и съща ли е, при 40' и при 46' вариантите?
    Ще се ползват за кабелна /бусатком/, ПС3 и гледане на филми от компютъра.
    3Д качество на предаване и възможности на вградения плеър не ме интересуват.
    Важно е да има прилично качество на картината при СД сигнал и да не ми маже прекалено по време на мачове и когато играя на плейстейшъна.
    Ще помоля Христослав и другите колеги с преки впечатления от споменатите ТВ за съвети и препоръки, ако може с обосновка
    1. Панасоник TX-L47DT50E
    2. http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-40es6800
    3. http://www.technomarket.bg/products/...ips-40pfl7007k

    за Шарповете прочети темата на руските колеги
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:19856-106
    46 инчовите са на Шарп, 40 са на СМО


    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Ей, най-накрая го пуснаха на промоция:LG 84LM960V :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria Сега вече ще има интерес!Имаше във форумът един, дето му трябваше за дискотека нещо голямо, сега е момента

    П.С. Обаче още по-интересно е обяснението на Техномаркет за "ЛЕД" телевизорите по-надолу
    LED: LED (Light Emitting Diode) HD телевизори са едни от най-новите видове дисплеи.
    ЛЕД телевизорите са следващата логична стъпка след LCD технологията, но с използване на по-малки и ефективни светодиоди за осветяване на панела.
    LED дисплеите са известни с това, че могат да възпроизведат най-ярките образи, което ги прави идеални за гледане на спортни предавания и игри.
    Малкия размер на светодиодите дава възможност LED телевизора да се произведе с изключително тънки дисплеи.
    LED телевизорите използват значително по-малко енергия от традиционните LCD или плазмени екрани.
    Мда - доста неграмотно и объркващо е написано. LED дисплеите се ползват за информационни и рекламни табла, но не и за телевизори.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-12-12 в 13:32.

  5. Rem
    Rem е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    9
    #1129

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Христославе, благодаря ти за включването.
    Самсунгът не е лош, ама не ми допада.
    Филипсите от тази година с амбилайт се нагряват страшно много по корпуса отзад,
    особено 7007 и 8007, както и новите хх50 плазми на Панасоник, което също не ми харесва.
    Ако е от горните, посочени от теб е ясно, че ще е панасоника.
    Другият вариант е сони 46hx850, но не ми се дават чак толкова много пари.
    Руският ми е доста слаб, но попрочетох каквото можах.
    Намерих и ревюта на английски на шарп 40' 830 модела.
    Ти би ли споделил своите възгледи за въпросните шарпове, струват ли си.
    Ще ходя да ги гледам на живо на 2ри или 3ти.
    Пожелавам на всички весело посрещане на новата година.
    Със здраве!

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #1130

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Rem Виж публикацията
    Христославе, благодаря ти за включването.
    Самсунгът не е лош, ама не ми допада.
    Филипсите от тази година с амбилайт се нагряват страшно много по корпуса отзад,
    особено 7007 и 8007, както и новите хх50 плазми на Панасоник, което също не ми харесва.
    Ако е от горните, посочени от теб е ясно, че ще е панасоника.
    Другият вариант е сони 46hx850, но не ми се дават чак толкова много пари.
    Руският ми е доста слаб, но попрочетох каквото можах.
    Намерих и ревюта на английски на шарп 40' 830 модела.
    Ти би ли споделил своите възгледи за въпросните шарпове, струват ли си.
    Ще ходя да ги гледам на живо на 2ри или 3ти.
    Пожелавам на всички весело посрещане на новата година.
    Със здраве!
    Това за греенето...ми звучи смешно.
    Струва си но е желателно да го калибрираш.
    Ето ревюта за Шарпа
    HDforum - View Single Post - Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku.
    Sharp Aquos LC-40LE830: Full Review
    Sharp Aquos Quattron LC-52LE830U Review - Watch CNET's Video Review

    Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku. - HDforum
    Sharp - HDforum

    ------------------------

    Проверка на модел телевизор за DLNA сертификат
    http://www.dlna.org/consumer-home/lo...product-search

  7. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1131

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    hristoslav2, дали е време за нова тема?
    Повечето теми не са по години, само тази е избор на LCD за 2012 и има още една - избор на Oled за 2012?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #1132

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg Виж публикацията
    Здравейте,

    Трябва ми 32 инча телевизор с добра поддържка на субтитри през усб-то, че ще се гледат филми от външен диск. Условието е субтитрите да не се налага да ги правя UNICODE или да ги вкарвам в mkv-то.

    Спрял съм се на:
    LG 32LS5600 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    PHILIPS 32PFL4007H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    ЛГ-то има само един УСБ вход
    Филипса незнам някой успя ли да подкара субтитри (нормално srt, не UNICODE)
    Панасоника не знам как е със субтитрите.

    Та, какво ще ми препоръчате?
    Бюджета е до 800 лева.
    За какво тръгнах - какво купих
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post602238

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1133

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg Виж публикацията
    За какво тръгнах - какво купих
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post602238
    Честито, но според мен е трябвало да оползотвориш бюджета и да си тръгнеш с Панасоника.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #1134

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Ако беше за мен можеше и да дам 100 лева отгоре, ама тъстът и тъщата гледат главно новините.
    Екстрите на Панасоника надали ще се използват.
    На децата за 2-3 месеца годишно им стига да могат да си пускат филмчета и евентуално YouTube-а.

    Пък така и никой не каза как се държи Панасоника със субтитрите.
    За EТ5E имаше добри отзиви, ама за Е5Е нищо не намерих.

  12. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #1135

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте и честита нова година. Много ми се иска да си вземем още един телевизор в къщи, но бюджета е много тънък, 850-900 лева. Нямам кой знае какви изисквания, но все пак ми се иска да има следните неща:
    1. Цифров тунер за кабелна телевизия
    2. Напълно функционален плеер за гледане на филми със субтитри на български
    3. Задължително да има изход за слушалки
    4. 40" екран
    Ходих в клона на Техномаркет в нашия град, но се оказа, че консултантите не са в час
    Това е в общи линии моят проблем. Приемам всякакви съвети и препоръки.

    Не търся мрежа, интернет и други подобни екстри
    Този пост е редактиран от abv; 03-01-13 в 15:23.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #1136

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    hristoslav2, дали е време за нова тема?
    Повечето теми не са по години, само тази е избор на LCD за 2012 и има още една - избор на Oled за 2012?
    Прав си и скоро ще го направя. Това ще стане до 2-3 дни, защото трябва да копирам целият FAQ от първите постове в началото на новата тема която ще отворя.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на Zerotolerance
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #1137

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg Виж публикацията
    Ако беше за мен можеше и да дам 100 лева отгоре, ама тъстът и тъщата гледат главно новините.
    Екстрите на Панасоника надали ще се използват.
    На децата за 2-3 месеца годишно им стига да могат да си пускат филмчета и евентуално YouTube-а.

    Пък така и никой не каза как се държи Панасоника със субтитрите.
    За EТ5E имаше добри отзиви, ама за Е5Е нищо не намерих.
    Разликата между двата модела е в 3D технологията която я има при EТ5E серията .

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #1138

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    То за 3Д-то ясно, ама предполагам това 3Д върви с по-мощен процесор и т.н.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #1139

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Отворих нова тема - продължаваме обсъждането там.
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%86%D0%B0.html
    Тази е вече заключена.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 76 от 76 ПърваПърва ... 2666747576

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе