Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

моля за съвет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2
    #16

    Re:моля за съвет

    Хора мерси за отговорите които много много не ми помогнаха в избора а и надали като ида в магазина ще се доверя на продавача защото в повечето случаи той е по малко запознат и от мене с техниката. можеби ще се спра на самсунга и филипса и като ида на място ще ги накарам да ми ги пуснат и 2та и да ги сравня а и още един въпрос при самсунга нали има случаи подсветката да я неравномерна (то и при филипса май) има ли начин да я нормална в момента и в последствие да се прецака или или я равномерна или не

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #17

    Re:моля за съвет

    ivi

    слушай какво ти казва granity



    по това време на годината има доста клиенти с пари а персонала е малко




  4. ivi
    ivi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    54
    #18

    Re:моля за съвет

    qbadabaduuu,
    Аз приключих по темата, защото вие с granity се отклонихте от същността и взехте да ми обяснявате какви велики продавачи на техника сте, без някой да се е интересувал от това, най малко аз.
    Сори, момчета! Можем да се срещнем по други теми и то ако ще обсъдим нещо градивно, което да ни е взаимно полезно. А и тона на granity не е диалогичен. Намерете си някои стажанти които да обучавате на търговски трикове - по форумите има всякакви хора... Но не си мислете, че вие сте открили топлата вода.

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #19

    Re:моля за съвет

    ivi,да се върнем на предната страница и да видим кой първи се отклони от темата и взе да нарежда телевизорите.Тонът ми винаги е бил леко шеговит- това професионално и не виждам нищо лошо в това.Не извръщай нещата посъветвах ви да се държите по културно с продавачите.Това,че имате пари не значи,че сте хванали господ за шлифера.Аз също не съм социално слаб и карам луксозна кола , професията ми е хоби а не начин за препитание.Но се държа културно с останалите още повече ,че често става въпрос за големи суми и не парадирам.
    На всички останали и автора на темата искам да се извиня за спама тук.За първи път ми е ,но ми писна хора с по 20-30 поста,които са за помощ предимно да ми дават безмислени съвети в темите.Себе си не могат да оправят тръгнали да дават съвети на други.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #20

    Re:моля за съвет

    Цитат Първоначално публикувано от ivi
    qbadabaduuu,
    Аз приключих по темата, защото вие с granity се отклонихте от същността и взехте да ми обяснявате какви велики продавачи на техника сте, без някой да се е интересувал от това, най малко аз.
    това пък къде го видя?

    още в първия си пост казах какво съм видял при 6510 ти от форума дали го забеляза? ;]

    granity правило ти каза и не само на теб "посъветвах ви да се държите по културно с продавачите.Това,че имате пари не значи,че сте хванали господ за шлифера"




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Моля за съвет
    От Инж. Маг. Тодор Грудев във форум Телевизори
    Отговори: 36
    Последно: 01-10-13, 10:03
  2. Моля за съвет
    От armen във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 29-04-13, 22:17
  3. Моля за съвет
    От loszetas във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 20-04-12, 20:19
  4. Моля за съвет
    От Lubo7745 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 16
    Последно: 01-10-11, 08:37
  5. Моля за съвет!
    От Pinto във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 15-06-02, 11:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе