Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

моля за съвет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2
    #1

    моля за съвет

    Здравейте нов съм тука но прочетох много и все пак не мога да реша. търся си LCD LED телевизор 46" от прочетеното разбрах че е най-добре да се спра на марките Сони, Филипс, и Самсунг цената да е към 3000 лв телевизора ще се ползва за всичко което позволява интернет гледане на филми смятам да се върже и конзола към него та спрял съм се на тези модели http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-46c6510 , http://www.technomarket.bg/products/...ny-kdl-46ex700 , http://www.technomarket.bg/products/...ips-46pfl7605h та ако може да ми кажете кой е най-добър или ако можете да ми препоръчате някой та дори и да не я от тези марки гледах и Шарп но нещо не ми харесака като че ли

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Re:моля за съвет

    От трите изброени от теб ,най-добър е SAMSUNG UE-46C6510 ,но преди да го вземеш го огледай за неравномерна подсветка.

  4. ivi
    ivi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    54
    #3

    Re:моля за съвет

    Накарай консултантите от магазина да наредят 3-те телевизора един до друг и ги пусни на един и същ канал и при еднакви настройки разбира се и ги виж кой предава най-добре. Ако не можеш да се справиш сам, доведи с тебе някой, който разбира и нека той направи избора, като естествено нагледно ти покаже аргументите си. Ако и тогава се колебаете, лично аз бих заложил на марката.

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:моля за съвет

    Цитат Първоначално публикувано от ivi
    Накарай консултантите от магазина да наредят 3-те телевизора един до друг и ги пусни на един и същ канал и при еднакви настройки разбира се и ги виж кой предава най-добре. Ако не можеш да се справиш сам, доведи с тебе някой, който разбира и нека той направи избора, като естествено нагледно ти покаже аргументите си. Ако и тогава се колебаете, лично аз бих заложил на марката.
    Те пък като ще се юрнат да му ги нареждат един до друг.Верният отговор на въпроса ти е в поста на Христослав.Успех.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #5

    Re:моля за съвет

    ivi

    а да загасят лампите в магазина да иска ли?

    hristoslav2

    на 6510 външния панел се изкривява при 2 мостри се случи....

  7. ivi
    ivi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    54
    #6

    Re:моля за съвет

    qbadabaduuu,
    Тук не сме се събрали да се иронизираме един друг, а чрез знания и опит да сме полезни някому. Аз само изразявам любителския си опит, а faikarito сам ще си вземе решението. Сменям си телевизорите през 2 години и винаги практикувам по начина чрез прякото сравнение на моделите един до друг. Досега не са ми отказвали подобно нещо. Пазарувам от Технополис и Техномаркет. Толкова много консултанти са в двата магазина, че на моменти скучаят и може да не ти се вярва, но последния път сами ми предложиха да наредят три мостри един до друг. Малко са клиентите, купуващи си по-скъпи телевизори и повярвай ми продавачите не ти създават проблеми, ако разберат че наистина си потенциален клиент, а не си отишъл да ползваш климатика в помещението!


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #7

    Re:моля за съвет

    Цитат Първоначално публикувано от ivi
    qbadabaduuu,
    Тук не сме се събрали да се иронизираме един друг, а чрез знания и опит да сме полезни някому. Аз само изразявам любителския си опит, а faikarito сам ще си вземе решението. Сменям си телевизорите през 2 години и винаги практикувам по начина чрез прякото сравнение на моделите един до друг. Досега не са ми отказвали подобно нещо. Пазарувам от Технополис и Техномаркет. Толкова много консултанти са в двата магазина, че на моменти скучаят и може да не ти се вярва, но последния път сами ми предложиха да наредят три мостри един до друг. Малко са клиентите, купуващи си по-скъпи телевизори и повярвай ми продавачите не ти създават проблеми, ако разберат че наистина си потенциален клиент, а не си отишъл да ползваш климатика в помещението!

    Много зависи от магазина , в ТМ Пазарджик няма да ти ги наредят един до друг .

  10. ivi
    ivi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    54
    #8

    Re:моля за съвет

    Поне може да помоли продавач-консултантите - нищо не губи. Ако в ТМ му откажат, да отиде в Технополис. Струва ми се, че няма да му откажат. Клиентът има право, при това е с парите си насреща!

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #9

    Re:моля за съвет

    ivi,така постъпвах само когато много исках да продам проблемен уред на клиент.Винаги успявах да го убедя да вземе това което аз искам.И понеже ние с qbadabaduuu сме от другата страна на барикадата затова ти се изсмяхме.В тези вериги има едно вътрешно неписано правило.колкото по малко хора се занимават с един клиент толкова повече клиенти ще обслужат.А платжоспособните клиенти си личат.Съжелявам ,но това е горчивата истина -това,че на теб са ти обърнали специално внимание ми говори две неща или са ти продали проблемен уред или са ти познати ,а може и да си си им бутнал някои лев.И това е вариант.

  12. ivi
    ivi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    54
    #10

    Re:моля за съвет

    granity,
    Виждам, че ти се отдава разследващата журналистика, ама нито едната от трите ти хипотези уви не е вярна. Ако беше прочел по-внимателно, щеше да забележиш, че никъде не пиша, че съм се консултирал с продавача и съм оставил той да ми направи избора. Мострите, които искам да са една до друга ги определям аз, а не консултантите. След всичкото, което написахте (ти и qbadabaduuu ) не виждам с какво помогнахте на faikarito да направи избора си. Но не искам да влизам в подробности за начините на купуване и продаване, защото ще изляза от темата, а и нашите персонални диалози едва ли ще интересуват останалите участници.

  13. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #11

    Re:моля за съвет

    Цитат Първоначално публикувано от ivi
    granity,
    Виждам, че ти се отдава разследващата журналистика, ама нито едната от трите ти хипотези уви не е вярна. Ако беше прочел по-внимателно, щеше да забележиш, че никъде не пиша, че съм се консултирал с продавача и съм оставил той да ми направи избора. Мострите, които искам да са една до друга ги определям аз, а не консултантите. След всичкото, което написахте (ти и qbadabaduuu ) не виждам с какво помогнахте на faikarito да направи избора си. Но не искам да влизам в подробности за начините на купуване и продаване, защото ще изляза от темата, а и нашите персонални диалози едва ли ще интересуват останалите участници.
    Чети ти внимателно,аз още в първия пост съм дал мнението си по темата.А не като теб да пиша врели некипели и ,че ще заложа на марката.На кое викаш марката като става въпрос за модели на сони,самсунг и филипс а ?

  14.  
     
  15. ivi
    ivi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    54
    #12

    Re:моля за съвет

    Аз ще кажа последно 2 изречения, защото тонът загрубява... Не ми обяснявай на мен за марката, а на faikarito - човекът е склонен и на други марки, освен изброените.

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    193
    #13

    Re:моля за съвет

    granity ,как да вярваме на постовете ти след като гордо се хвалиш какъв умел измамник си??????
    Човек си има характер и той не се променя в зависимост от това дали продава в магазин или пише във форум.От такива "търговци" като теб , пази боже. Аз също съм търговец и бих се срамувал , а не хвалил с такива героични постъпки.Ти като отидеш на лекар искаш ли да ти е авер по характер?
    Много грозно.Съжалявам.

  17. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #14

    Re:моля за съвет

    Цитат Първоначално публикувано от alfonso
    granity ,как да вярваме на постовете ти след като гордо се хвалиш какъв умел измамник си??????
    Човек си има характер и той не се променя в зависимост от това дали продава в магазин или пише във форум.От такива "търговци" като теб , пази боже. Аз също съм търговец и бих се срамувал , а не хвалил с такива героични постъпки.Ти като отидеш на лекар искаш ли да ти е авер по характер?
    Много грозно.Съжалявам.
    Работата е там ,че си разбирам от работата.Не те карам да ми вярваш а да имаш едно на ум като купуваш за консултантите.В тази фирма ме научиха така и не се хваля а споделям с вас какво може да се получи ако консултанта е обигран.Защото едва ли някой друг от колегите ми би написал такива неща.Едно време ни стимулираха и парично за това.Такава е политиката на фирмата.Затова по добре се дръж приятелски с консултанта от колкото да се правиш ,че разбираш много и да искаш да ти ги нареждат както ти им кажеш.Както съветва горния колега.Това се опитах да ви обесня ,но явно няма смисъл.

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #15

    Re:моля за съвет

    Моите впечетления са ,че продавачите ,които разбират наистина ,дават абсолютно правилни съвети ,проблема е с тези които не са си научили урока.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Моля за съвет
    От Инж. Маг. Тодор Грудев във форум Телевизори
    Отговори: 36
    Последно: 01-10-13, 10:03
  2. Моля за съвет
    От armen във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 29-04-13, 22:17
  3. Моля за съвет
    От loszetas във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 20-04-12, 20:19
  4. Моля за съвет
    От Lubo7745 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 16
    Последно: 01-10-11, 08:37
  5. Моля за съвет!
    От Pinto във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 15-06-02, 11:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе