Резултати от 1 до 6 от общо 6

Нужда от съвет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    2
    #1

    Нужда от съвет

    Дайте ми съвет имам Toshiba 40LV685 , на която е пукната матрицата , струва ли си да сменя с нова или да купувам нов телевизор, телевизора е гаранционен, но гаранцията вече не важи , а за ремонт ми искат 800 лв.

  2.  
     
  3. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #2

    Re:Нужда от съвет

    В момента този модел е 949лв. на разпродажба ,което значи мостри от 2009г. Този модел е с матрица на Самсунг има Resolution+ и е с по-добри процесори от новата за 2010г. серия LV, която се явява доста по-орязана. Така че ако си доволен , като че ли има смисъл в смяната на панела.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    2
    #3

    Re:Нужда от съвет

    Благодаря за съвета , и аз така си мисля , че трябва да я сменя , само цената която ми казват ми се струва много завишена и немога да намеря реалната цена на нова матрица

  5. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #4

    Re:Нужда от съвет

    Цитат Първоначално публикувано от donakz
    Благодаря за съвета , и аз така си мисля , че трябва да я сменя , само цената която ми казват ми се струва много завишена и немога да намеря реалната цена на нова матрица
    Цената е такава ,защото най-вероятно ще сменят матрицата заедно с подсветката , тоест целия панел . Тук евентуално може да има резерви , ако се смени само матрицата. Ако се решиш на такава смяна се увери ,че ще ти сложат отново матрица на Самсунг , а не примерно на AUO или CMO.Би трябвало да ти дадат гаранция 2год. за новата матрица и да ти уважат за останалия срок дефекти от друго естество.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #5

    Re:Нужда от съвет

    Много ми се виждат 800лв -виж 40BV700 е 900лв http://www.technomarket.bg/products/...shiba-40bv700g -все пак новото си е ново.

  7. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #6

    Re:Нужда от съвет

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Много ми се виждат 800лв -виж 40BV700 е 900лв http://www.technomarket.bg/products/...shiba-40bv700g -все пак новото си е ново.
    Този модел също е орязан от към функции на процесорите , има обаче медия плеър ,който чете субтитри на български .

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нужда от съвет при избор на HDTV
    От Lazar.D във форум Телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 22-04-14, 06:16
  2. Нужда от съвет
    От miroleskov във форум Отопление
    Отговори: 11
    Последно: 29-01-11, 17:19
  3. покупка на фотоапарат - нужда от съвет
    От devil във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 10-10-06, 15:20
  4. Дилър! - Имам нужда от съвет.
    От DEKAH във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 01-10-04, 13:12
  5. Спешна нужда от съвет?
    От newuser във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 04-09-03, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе