Резултати от 1 до 7 от общо 7

Дилема между два телевизора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    11
    #1

    Дилема между два телевизора

    Кой от двата телевизора SONY KDL-32BX300 и SHARP LC-32DH500E ще ми препоръчате.Взимам го за да гледам филми вечер ако има значение ,може ли да се гледат през флашка сложена директно в телевизора като си вграждам субтитрите в филмите.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    84
    #2

    Re:Дилема между два телевизора

    мое мнение , Шарп. Но се насочи към FH , FB , серията , защото са с Full HD панел. И имат субтитри на български през usb. Мой приятел има 32FB510 и за 32 инчов тв има много добра и наситена картина , със опростено меню и медия плеяр който ще те очарова.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #3

    Re:Дилема между два телевизора

    До колкото видях сонито е фул ХД а шарпа не е не сам сигорен но и двата модела мисля ,че не четат бг субтитри ако греша моля да бъда извинен.Между двата бих избрал сонито но може да помислиш и върху друга марка примерно ЛГ.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    11
    #4

    Re:Дилема между два телевизора

    Сонито май не е фул ХД.А ако вграда с програма субтитритата в филма предполагам ще ги разчете.И мовже ли да ми препоръчате някой телевизор с фул ХД до 750 лв ако има,аз на пръво място видях този SHARP LC-32X20E но не е наличен ако може някви подобни може и да няма USB това не е от голямо значение.Също и тази TOSHIBA 32LV733G/N и това LG 32LD350 но марката незнам да ли е надеждна колкото шарпа.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #5

    Re:Дилема между два телевизора

    Тошибата ги бие по няколко показателя: 100 херца, full HD колкото и да не е от значение за размера, resoluton + който дава много добра картина на SD, сонито освен това е с бравия 2, шарпа пък няма DVB -C,аз бих взел тошибата.Само че имам предвид тази тошиба TOSHIBA 32XV733G която е 750 лв.

    p.s. SHARP LC-32X20E - това е много стар модел мисля че е от 2008г.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #6

    Re:Дилема между два телевизора

    LG 32LD350 този модел сам го тествал за цената си е супер отключваш плеера и пей сърце.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #7

    Re:Дилема между два телевизора

    SHARP LC-32X20E дори е мисля от 2007г.Процесора на сонито го има в моделите от същата година така ,че нищо новаторско не виждам и в двата модела.Незнам кой ви каза ,че шарп са надежна марка. Остава 32XV733G на тошиба или модел на Панасоник ако не държиш на юсб плеъра за jpeg .Дори аз бих ги наредил в обратния ред. Паната е по добра според мен без значение от модела които ще избереш.тоест може да минеш и без WI-FI READY и да свалиш цената .А и лично на мен менюто му е по-добро и дистанционото по удобно-при тошибата е доста неподредено и дразнещо докато му свикнеш отначало.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дилема между ЛЕД 40-42
    От stota4kata във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 02-01-13, 21:04
  2. Малка дилема между два климатика
    От divi4 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 23
    Последно: 08-02-10, 15:03
  3. Дилема между два Либхера
    От technolog във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 12-08-09, 16:53
  4. Дилема между две апаратчета Sony DSC W55 и W80
    От glarus във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 17-07-07, 10:15
  5. Дилема между 4 видеокарти
    От cvetan_pl във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 18-03-06, 10:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе