Резултати от 1 до 8 от общо 8

Препоръчайте ми LCD телевизор 32 " - до 500 лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    158
    #1

    Препоръчайте ми LCD телевизор 32 " - до 500 лв

    Нека бъде с USB вход. Предварително благодаря

  2.  
     
  3. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #2

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор 32 " - до 500 лв

    LEGAL, като казваш USB ,явно имаш пред вид вграден медия плеър ,който чете и видео , обаче за този бюджет няма как да стане освен ,ако не се договориш за някоя мостра за голяма отстъпка . Моделите на коментираните тук марки с такива възможности започват с 200 лв. повече. Все пак виж това е малко отгоре и има доста добра картина за цената, плюс медия плеър:
    http://www.zora.bg/main.php?p=produc...oduct_id=12630

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #3

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор 32 " - до 500 лв

    Ако можеш събери още някой лев и вземи този с150 лв. повече от твоя бюджет.

    http://www.technomarket.bg/products/09077664/lg-32ld420

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    10
    #4

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор 32 " - до 500 лв

    И аз се включвам в питането за 32" телевизор до 500 лв. В случая няма как да се съберат повече тъй като е за родителите ми. В Техномаркет има голям избор от такива, но не знам кои са най-добрите и кои все още ги произвеждат дори. Също така не съм много навит да купувам от Техномаркето поради многото негативни мнения за магазина, сервиза и бройките които продават. Ако може да се препоръча някой др магазин. Мерси!

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    10
    #5

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор 32 " - до 500 лв

    Така, да споделя моят опит при купуване на 32" телевизор до 600лв. Очевидно за 500 лв нямаше да станат нещата. След една седмица четене се бях спрял на 3-4 модела. Отидох в ТМ Люлин и извадих късмет с най-услужливия и очевидно разбиращ си работата консултант там. Благодарение на него видях всичките телевизори един до друг, въпреки че се намираха стандартно на различни места в магазина.

    Класацията е следната:

    PANASONIC TX-L32S20E > LG 32LD420 > SAMSUNG LE32C450 > TOSHIBA 32AV733G

    Тошибата отпадна общо взето още в началото поради факта, че беше последна в списъка ми и също неодобрението на консултанта. Последна щателно сравнение на другите 3 модела. Бяха докарани на 1 място и на всичките се пусна една и съща HD телевизия (филм или каквото да е там). В първият момент LGто изпъкна с най-ярки цветове и най-жива картина, но момчето набързо настрои всичките телевизори на "стандартна" картина, а не на ярката на която бяха пуснати. Нещата си дойдоха на мястото.

    Очевидно беше че самсунга имаше най-постни цветове. Също недостатък е по-ниската резолюция (720р). LGто беше доста по-добре в това отношение, но поставен до Панасоника се виждаше, че не представя много точни цветове и също така мажеше до известна степен картината. Панасоника беше просто идеален, много добри цветове, плавна и сравнително точна картина. Рекламират го със 100Hz, което не знам дали е изобщо вярно, но имаше видима разлика с останалите 2. Течащите надписи се движеха гладко и не насичаха както при другите. Последният бонус беше и ъгълът на видимост, който беше доста по-добър заради IPS панела.

    Основен минус на Панасоника е липсата на USB, но пък има SD четец. Самсунга интересно беше на доста по-висока стойка от другите и това също може да е плюс в определени ситуации.

    В крайна сметка TX-L32S20E ни беше избора за ограничения бюджет, произведен е в Чехия. Другите 2 бяха в Полша и Унгария съответно за LG и Samsung.

  7. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #6

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор 32 " - до 500 лв

    Честито , на твое място и аз щях да направя същия избор защото аз през 2009 г взех на много по ниско ниво панасоник без 100 Хц за почти двойно пари .
    Със здраве да си го ползваш

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #7

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор 32 " - до 500 лв

    L32S20E за 599 лв в момента е прекрасна оферта, телевизорът е страхотен!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Re:Препоръчайте ми LCD телевизор 32 " - до 500 лв

    http://technomarket.bg/products/0907...shiba-32av733g
    малко излизаш от цената , но решението си е твое.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте ми телевизор 37 - 40 инча
    От xzone във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 27-02-13, 12:02
  2. Препоръчайте ми LED телевизор до 1000лв
    От abugarsia във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-13, 15:16
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  4. Отговори: 9
    Последно: 16-01-12, 00:05
  5. Отговори: 7
    Последно: 22-11-06, 20:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе