Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 17 от 156 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #241

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от vader11
    През компютър ще мога ли да гледам някакво 3д, имам добра видеокарта, ако трябва и нова ще купя? В смисъл какъв рип трябва да изтегля за да го гледам, защото ако ще е само оригинални филми бюджета няма да издържи? И да ходя ли да го купувам.
    ЪЪЪЪ ако имаш локална връзка между ПС и ТВ може да ползваш примерно PS3 Media Server .Сега има и още една камара подобни както примерно на LG, но не са толкова добри.Тоест на LG е много по красив, но само до там...С PS3 Media Server ще стимнеш всичко дори и DVD ISO, но за сега не можеш да стреимнеш BD ISO, инак всякакви MKV, M2TS, AVI, TS, MOV, WMV и др. вървят по вода.Сега можеш и чрез WI-FI, но може да ти понасича.А ще ти трябва и мощен CPU моя е 4 ядрен на 3.1- ядрото и 8 гб рам на 1.33 ghz, за рамта мисля, че еднo 4 гб ще ти стигна....

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #242

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от rangel
    ...А ще ти трябва и мощен CPU моя е 4 ядрен на 3.1- ядрото и 8 гб рам на 1.33 ghz, за рамта мисля, че еднo 4 гб ще ти стигна....
    Хайде да не подлъгваме човека с подобни фантасмагории? Аз пускам на Sempron 3200+ (1 ядро) и 2 GB RAM. Хардуерното ускорение на видеото е достатъчно да върви всичко без проблеми.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #243

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi
    Хайде да не подлъгваме човека с подобни фантасмагории? Аз пускам на Sempron 3200+ (1 ядро) и 2 GB RAM. Хардуерното ускорение на видеото е достатъчно да върви всичко без проблеми.
    Е какво ти е видеото???
    И аз ти говоря за транскодиране в реално време!

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #244

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от rangel
    Да разбирам аз и за това питам...Той искаше да каже че да ти е 1920x540 е по добре от колкото да ти е 960x1080...
    Логически и фактически погледнато и 2 те са клъцнати която по хоризонтала коя по вертикала...
    А за блу-рей пак ли стоят така нещата с пикселите???
    При пасивното 3D телевизора може да работи и в двата режима на поляризация - хоризонтална и вертикална.
    Съответно при Top-and-Bottom е хоризонтално, а при Side-by-Side е вертикално. При блу-рей на ТВ с поляризирано 3D ти подава на екрана 1920х540.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #245

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    При пасивното 3D телевизора може да работи и в двата режима на поляризация. Съответно при Top-and-Bottom е хоризонтално, а при Side-by-Side е вертикално. При блу-рей на ТВ с поляризирано 3D ти подава на екрана 1920х540.
    Ясно а при активните очилца как са пикселите?Пак ли са така или са пълни 1920х1080???

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #246

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от rangel
    Ясно а при активните очилца как са пикселите? Пак ли са така или са пълни 1920х1080???
    1920х1080

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #247

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    1920х1080
    Дам знаех си прецакани сме хорицата с пасивното...Но пък активното е много по скъпо и с по малък ъгъл...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    67
    #248

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Колеги, малко помощ! Вчера си дръпнах ледена епоха на блурей 3д релийз около 45 гб и си казвам, щом нали е такъв ще тръгне. Обаче нъц - с арксофт нещо не се получава. Какви ли не настройки на 3д-то не пробвах, излиза на черти размазано и това си е. Нещо или не правя като хората или толкова си може филипса 42 pfl7606.

  11. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #249

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте 3D собственици,
    Имам желанието вече да си взема и аз 3D телевизор, изчетох темите тук и да ви кажа колкото повече чета толкова по-голяма каша ми става в главата.
    Общо взето знам вече какво искам но се надявам с ваша помощ да си избера и точният модел.
    1. Спрял съм се на LG или SAMSUNG до 42" и цена до 1800лв.
    2. Освен като обикновен телевизор ще искам да си тегля от интернет 3D филмчета и да зяпам през плеъра на ТВ-то. 2D-3D ако става за гледане ще е като бонус, всякакви други функции като интернет и т.н. като че ли не ме вълнуват.
    Спрял съм се на два модела като цяло:
    http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-40d6000
    http://www.technomarket.bg/products/...27/lg-42lw5590
    Основно най-трудно ми е да преценя в момента с пасивни или активни очила да бъде ТВ. Продължавам да чета, но ще се радвам и вие да помогнете в правилният избор

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #250

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от vader11
    Колеги, малко помощ! Вчера си дръпнах ледена епоха на блурей 3д релийз около 45 гб и си казвам, щом нали е такъв ще тръгне. Обаче нъц - с арксофт нещо не се получава. Какви ли не настройки на 3д-то не пробвах, излиза на черти размазано и това си е. Нещо или не правя като хората или толкова си може филипса 42 pfl7606.
    Филпсите по принцип са малко дървени ама...Е толкова ли ви е трудно да пуснете един фулл блурей 3Д..Аз дето и идея си нямам пуснах 3 филма и всичко стана за не повече от една минута...Колега инсталирай си DAEMON Tools Lite и CyberLink PowerDVD 11..при мен така стана пуснах DAEMON Tools Lite качих филма след това пуснах CyberLink PowerDVD 11 натиснах на филма после натиснах на иконката в дясно 3Д и ми излезна съобщение на екрана от видеокартата дали искам да премине в 3Д режим дадох ок и телевизора сам си обърна на 1920х1080п на 60херца от там нататък всичко си беше 3Д кристална картина отвякъде

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #251

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    67
    #252

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Изглежда, че при мен проблема е, според мен от хардуер ати 4570 е слаба карта. След като се преборих с лиценза на ciberlink-а, влизам в програмата, зарежда исо-то на блурея и в 3д режим като е, започва да насича. Да не говорим, че 3д ефект почти няма. Пробвах почти всички режими и досега греда. С арксофт направо рестартира компа. Ако имате някакви предложения давайте. Teriminator3 с каква карта си? И ако може сподели малко опит с нас.

  16. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #253

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    За 3D-то направи следните настройки в PowerDVD:
    - Source Format: Auto detect
    - Display Device: Micro-polarized LCD 3D (Row-interleaved)

    След пускане на 3D .iso-то се увери, че е избран 3D формат (бутончето в лентата долу).
    Не съм наясно с картата ти, ако има хардуерно ускорение го пусни.

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    1
    #254

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Дойде време за нов телевизор и съм се спрял на следните два телевизора:
    1. Самсунг 46D6510
    2. LG 47LW659S
    Моля някой да даде съвет кой от двата да си взема или някой друг но за същите пари.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    67
    #255

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Shmi с такива настройки съм. Като пусна филм с тези настройки излиза филма на черти. Следобед ще пробвам ати 6850 и ще пиша за резултата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 156 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе