Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 131 от 156 ПърваПърва ... 81121129130131132133141 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,951 до 1,965 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    13
    #1951

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Какво ви е мнението за Самсунг 40H6203 на промоция за 640лв. Каква е уловката?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Dec 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    107
    #1952

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Какво ще кажете за тези два на които съм се спрял за последно:
    PANASONIC TX-55AS750E
    SAMSUNG UE-55H6400
    -на Самсунга забелязах едни "мръсни петна" по краищата нещо като DSE но не точно , които се виждат само на бял фон.(имаше ги само на 48-цата и 55-цата - обясненията на продавача бяха смешни и няма да ги коментирам)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1953

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ceko26 Виж публикацията
    Какво ви е мнението за Самсунг 40H6203 на промоция за 640лв. Каква е уловката?
    Няма 3Д за разлика от H6200, но има смарт платформа за разлика от H5000. В някои характеристики го дават със 100Хц панел, но дали е така...трябва се тества.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #1954

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Здравейте,
    Проблем с Panasonic AS 640 в магазин - телевизор от този модел тестван с очила и от Panasonic, и от Philips, в 3D режим, филм от флашка директно,дава картина със силно размазано фоново съдържание...със същите очила при друга бройка от същия модел - сичко перфектно, прекрасна дълбочина...ръчкаме настройките- без промяна...дали е дефектна фабричната настройка на матрицата?

  6. Junior Member Аватара на n1s0
    Тук е от
    Oct 2011
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    28
    #1955

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Привет! Чрез този форум преди години разбрах как да си избера нормален LCD телевизор, но сега с тези 3D-та положението се промени, да не говорим че и четох негативна тема за LG към които се и бях насочил. Бюджетът ми е 1200 лв. и мястото, където ще слагам телевизора е ограничено и не смятам че ще влезе по-голям от 40-42 инча. Общо взето ще вземам такъв телевизор не за друго, а защото приятелката ми желае да има задължително 3D, но аз виждам само проблеми от това. Както казах се бях насочил към LB серията на LG, Но след прочетената тук тема направо се отказах. Спирам да робувам на марки и ще споделя какви са ми изискванията пък вие ще кажете дали изобщо за тези пари може да се вземе нещо добро или трябва да посъбера още някой лев.

    Започвам:
    40-42 инча
    Пасивно 3D(не за друго, а защото ще може да се ползват очила и от родните кина)
    Вграденият плеър да поддържа доволно количество формати и субтитри.
    Добра картина (естествено)

    Телевизорът ще се ползва заедно и с конзола(Xbox 360), гледане на HD филми през флашка или външен HDD. Интересувам се дали новите телевизори се погаждат добре с USB 3.0 стандарта, тъй като тествах една 32 GB на Samsung UE-H6410(знам че е с активно 3D, но понеже прочетох положителни мнения и затова него тествах) в Технополис и останах със смесени чувства - четеше я, местейки между отделните файлове се виждаше как анимацията на маркера насичаше зверски. Пуснах видеото с японката на въже и ми се видя OK - както като картина, така и като възпроизвеждане. Пуснах един .mkv уж 1080p филм, но в определени моменти картината забързваше и движението в сцените ставаше неестествено бързо и дразнещо.

    В магазина ми казаха че най-бедни откъм функции на вграденият плеър били Sony-тата, както и че плеърът с най-големи възможности бил на Samsung. Това вярно ли е ?
    Какво мислите за Philips и по-специално този например: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...PFS7109-3D-LED

    Обърках се тотално вече и затова се допитвам в тази тема. Както казах спирам да робувам на марки и ако някой не сподели прясна информация за някой от 3D моделите на LG че са ги оправили, то само тогава бих се замислил дали да не ги върна на дневен ред.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #1956

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Panasonic 42AS650 е най-близо до твоите изисквания, с една забележка - субтитрите на вградения плеър са малки и не чете 3D субтитри (но и при другите марки плеърът не чете 3D субтитри). Можеш да решиш този проблем по три начина - ако свържеш компютъра (лаптопа) директно с HDMI към телевизора; ако използваш DLNA (доста удобно, стига компютъра да е стабилен); ако си закупиш външен 3D мултимедиен плеър.
    Иначе телевизорът има добра картина (особено при HD съдържание). Възпроизвеждането на 3D филми, както и качеството на 3D също са на ниво (като изключим размера, който е малко "недостатъчен" за гледане на 3D).

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,519
    #1957

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Chonkov Виж публикацията
    Здравейте,
    Проблем с Panasonic AS 640 в магазин - телевизор от този модел тестван с очила и от Panasonic, и от Philips, в 3D режим, филм от флашка директно,дава картина със силно размазано фоново съдържание...със същите очила при друга бройка от същия модел - сичко перфектно, прекрасна дълбочина...ръчкаме настройките- без промяна...дали е дефектна фабричната настройка на матрицата?
    Варианти много:
    - различна версия на софтуера
    - различни настройки за дълбочина и острота на образа
    - режисьорът и операторът са снимали нарочно филма по този начин, за да подчертаят ставащото на преден план
    Plamen Chonkov одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #1958

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Варианти много:
    - различна версия на софтуера
    - различни настройки за дълбочина и острота на образа
    - режисьорът и операторът са снимали нарочно филма по този начин, за да подчертаят ставащото на преден план
    пиша тук, защото избиращият съм аз и бях свидетел на това, как клиента се върна в магазина със споменатото по-горе оплакване, тествал новозакупения си телевизор вкъщи - заден фон мъгла! връща се с флашката и филма, както и с очилата на Панасоник( купил ги, щото първоначално си помислил, проблема е заради очилата Самсунг...) и резултата: - при мострата в магазина - вивда се префектно! Ръчкал е сички настройки, само не знам дали е обновявал софтуеъра...

  11. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,007
    #1959

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ceko26 Виж публикацията
    Какво ви е мнението за Самсунг 40H6203 на промоция за 640лв. Каква е уловката?
    Може ли да кажеш къде е на промоция за 640 лв., защото аз виждам промоция в Техномаркет за 699 лв.?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Видин
    Мнения
    126
    #1960

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    В Метро,цена 639 с ДДС !

  13. Junior Member Аватара на n1s0
    Тук е от
    Oct 2011
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    28
    #1961

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Panasonic 42AS650 е най-близо до твоите изисквания, с една забележка - субтитрите на вградения плеър са малки и не чете 3D субтитри (но и при другите марки плеърът не чете 3D субтитри). Можеш да решиш този проблем по три начина - ако свържеш компютъра (лаптопа) директно с HDMI към телевизора; ако използваш DLNA (доста удобно, стига компютъра да е стабилен); ако си закупиш външен 3D мултимедиен плеър.
    Иначе телевизорът има добра картина (особено при HD съдържание). Възпроизвеждането на 3D филми, както и качеството на 3D също са на ниво (като изключим размера, който е малко "недостатъчен" за гледане на 3D).
    Можеш ли да дадеш информация как се държи при смяна на каналите и прочие, защото се натъкнах на няколко теми чрез Google за бавно превключване на канали и бавно влизане в менюта. Не ставаше дума за Panasonic, но все пак. Флашките са заредени и ще го тествам това телевизорче, хем го гледам с 5 години гаранция и цената му е добра. Беше ми странно как нито една лоша дума не съм прочел за тази марка от новите им модели. За DLNA - по-скоро не ми се занимава, защото попрочетох във форума и не е лесна работа да се настрои да работи като хората. Иначе PC-то ми е мощно(i5,4 GB Ram) и освен ако и не ми предложиш твърдо с каква програма да го мъча по-скоро ще връзвам лаптоп с HDMI.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,007
    #1962

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Субтитрите наистина са дребни, конкретно за 42" пиша, защото на него тествах няколко клипа... Явно Панасоник не могат да направят софтуер, който да показва големи субтитри, домашното кино от подписа има същия "проблем" при възпройзвеждане на XviD видео със субтитри.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #1963

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    n1s0

    Няма проблем при смяна на каналите и влизането в менютата - забавянето е в рамките на допустимото и не дразни. Освен субтитрите, друг минус е "EPG" - показва само настоящо и следващо предаване, но това е стар проблем.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    48
    #1964

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Добър вечер....Аз си реших проблема ....лаптоп-ресивър-тонколони няма проблем със субтритри и каквото се сетите но Инвестицията си засложава....
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-01-15 в 19:38.

  18. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,007
    #1965

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / FAQ - на първа страница

    Защо по руските сайтове H6203 е 3D?

    LCD телевизор Samsung UE-40H6203 - низкая цена, купить Samsung UE-40H6203 в интернет магазине с доставкой @ Price.ru
    Samsung UE-40H6203 - описание, отзывы, сравнить цены, купить

    Вече съм се насочил към него, защото така или иначе 3D не ми трябва, а и Panasonic-а с тези малки субтитри ме отказа, а и заради промоционалната цена. Искам да гледам филми от флашка/HDD, не ми се занимава с DLNA и PC -> HDMI -> TV. НО едно мнение ме притеснява:

    Приобрел данную модель в замену 32" Samsung 5-й серии, качество картинки небо и земля, этот показывает гораздо лучше. Но есть серьезный недостаток, некоторые фильмы в 1080р явно тормозят, картинка дергается, хотя эти же файлы на старом отлично проигрывались. Обновление ПО результатов не дало.
    Че се затормозява с възпройзвеждането на големи 1080p файлове, което го нямало при 5-та серия. Някой може ли да каже има ли такъв проблем при 6-та серия на Samsung?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе