Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 82

Избор на телевизор - 32"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #46

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Samsung UE32C4000 все още не е свършил http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-32c4000 Не е ли за предпочитане?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #47

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Не /поне за мен/ -LED не означава по-добър ако толкова искаш модел с ЛЕД подсветка /и вървящите с нея "екстри" /гледай поне от серия 5000.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #48

    Re:Избор на телевизор - 32"

    И в крайна сметка извода за 32" ТВ до 1000лв . . най-добрия избор е ?
    Все още не съм си взел телевизор и се колебая ;]
    Като цяло засега съм се спрял или на Panasonic или Philips, Sony също не съм го пренебрегнал
    Кажете какво ви е мнението и ми дайте линк за някакъв ТВ
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1318859280[/time]_________________________________________________

    Philips 32PFL6606H
    Това добър модел ли е ? Като спецификаций и като цена най-добре ми пасва на бюджета
    Какво ви е мнението? И нов модел ли е ? Смятам да го съчетая и с това Philips HTS-3531/12 , смятам че за стая с 12-13кв.м. ще е идеално

  5. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #49

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Philips 32PFL5606H
    http://electron.bg/philips-32pfl5606...FcYPfAoduw1qIA Това е също добра възможност!

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #50

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Ако ще е Филипс ,по-добре 6606.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    10
    #51

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Здравейте и от мен!
    Дилемата е също за 32 инчов.За начало - бюджета е от значение. Хола е 5 на 3 м, вероятно от максимум 3 метра ще се гледа, може би и по-малко. Наскоро се ползва един за временно но Панасоник ли, Филипс ли беше, с овално дистанционно, което беше и меко казано объркващо от гледна точка на подредба на бутоните. Картината му беше ОК, някои клипове не искаше да възпроизведе през USB, но най-вече български субтитри не тръгнаха. В Карфур все пускат някакви Тошиби, но незнам защо не ми вдъхват доверие. Познат ме посъветва за LCD Самсунг или Панасоник. Ще се гледа евентуално през Булсатком, Виваком или НЕТ1. В общи линии това се сещам, ще се радвам на мнения по въпроса.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #52

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Ако те вълнува особено вградения плейър, а и бюджета явно е стриктен, изборът ти е Самсунг. За какъв бюджет говорим точно? Все пак външните плейъри станаха по 100 лв.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    10
    #53

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    Ако те вълнува особено вградения плейър, а и бюджета явно е стриктен, изборът ти е Самсунг. За какъв бюджет говорим точно? Все пак външните плейъри станаха по 100 лв.
    Бюджета...500-800 преко сили. Субтитрите хич не са ми за изпускане, относно плеърите...надали ще качвам нещо по-високо от DVD Rip, говоря за блу рей.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #54

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Ако ще гледаш Блурей рипове с SD качество, всеки LG или Самсунг ще ти свърши работа - почти всички са с AC3 звук, a LG и Самсунг си поддържат субтитри. Можеш да прочетеш в конкретните форуми за LG и Samsung какво мислят собствениците им в тази насока.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    10
    #55

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Точно това ми е идеята - чак блу рей надали ще си играя да качвам. Едно Xvid, макс. DVD и дотам.
    Не съм запознат с нет телевизията и екстрите през ТВ. USB ще трябва когато реша да метна някой филм да гледам. Затова и субтитри, както и все пак да не е пикселизирана картината.

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #56

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Цитат Първоначално публикувано от citizen1
    Точно това ми е идеята - чак блу рей надали ще си играя да качвам. Едно Xvid, макс. DVD и дотам.
    Не съм запознат с нет телевизията и екстрите през ТВ. USB ще трябва когато реша да метна някой филм да гледам. Затова и субтитри, както и все пак да не е пикселизирана картината.
    http://www.technomarket.bg/products/...sung-le-32d551

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    10
    #57

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Филипси, Панасоник или това е Телевизора?
    Не пише нищо за субтитрите, но предполагам, че ги има на родния език?
    Резюмирано - DLNA прихваща сигнал през рутера от компа или има и други техники?

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #58

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Цитат Първоначално публикувано от citizen1
    Филипси, Панасоник или това е Телевизора?
    Не пише нищо за субтитрите, но предполагам, че ги има на родния език?
    Резюмирано - DLNA прихваща сигнал през рутера от компа или има и други техники?
    Ако държиш на вградения медия плеър - това е за бюджета ти!
    Да излизат субтитри на кирилица - трябва имената на видео файла и субтитрите да са еднакви.
    DLNA надали ще го ползваш но идеята е да имаш място където да си държиш мултимедийни файлове (видео, аудио и снимки) например на компютър и съответно преноса им по мрежата (LAN) в твоя случай до телевизора и да ги възпроизведе! Обаче е голяма дървения според мен заради недостатъчната поддръжка на формати и аудио...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    10
    #59

    Re:Избор на телевизор - 32"

    Ще сменим името, това да е проблема, освен големината да може да се коригира.
    Гледам май само в Техномаркета го има.
    Мерси за мненията досега, ще се радвам на други гледни точки.

  18. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #60

    Re:Избор на телевизор - 32"

    http://electron.bg/products_filter.p...Path=21_141_25
    http://plesio.bg/televizori-c-69980053.html?filter[chr][2]=Samsung

    в плесио и е най-евтин, но можеш и в електрон да ти го намалят имат такава услуга...

    п.п. Има плеъри по 120 лв. и ако не държиш на вградения в тв-то ще имаш по-голям избор за тв...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на телевизор 40" или 42" - бюджет 750лв.
    От tesiv във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-10-14, 23:13
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. Последни съвети за избор на телевизор 40"-46"
    От PooLoVe във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 02-10-10, 19:42
  4. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41
  5. Избор на телевизор с "намален обем"???
    От yasoo във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 04-11-07, 11:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе