Резултати от 1 до 10 от общо 10

LCD ТВ до 1000 лв.?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    66
    #1

    LCD ТВ до 1000 лв.?

    Здравейте!

    Както по-рано този месец писах, ще пиша, щом наближи Коледа.

    Смятам да купувам ТВ, за който нямам особени претенции, може би най-важното е да не изпуши в следващите 5 години. Примерно.

    Ориентирам се сега да купувам, тъй като идват празници, а магазините знаят, че ние, потребителите, имаме склонност да купуваме тогава, защото, от своя страна, знаейки това, те намаляват цените и цикълът е кажи-речи win-win.

    Не е речено, че ще го купя утре, може и след 2 седмици, може и след 3. Но загледах брошурата на Техномаркет: http://www.technomarket.bg/files/PRO...INE/78/pdf.pdf , която предлага доста модели на промоция.

    Надявам се, че hristoslav2 ще се включи, тъй като наистина е голям специалист. Разбира се, въпросите и чуденията ми са отправени към всички, които са запознати със ситуацията в момента на пазара на ТВ. Ще съм благодарен на всекиго!

    И все пак:
    Изисквания, доколкото мога да имам такива:
    Цена: до 1000 лв.
    Инчове: 42 (и 40 става)
    Х-ки: USB ще е от полза. Мисля да включа компютър към ТВ-то, с HDMI връзка ли става? Ако да - значи всичко е ок, сега всичките имат такъв изход (поне един).

    ПП: Гледах, че има и някакви нови модели в каталога. Вероятно са нови модели? Може би са по-добри?

    Не разбирам много, затова Ви моля да ме извините.

    Благодаря предварително на всички, които ще се включат по един или друг начин в темата!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Re:LCD ТВ до 1000 лв.?


  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    66
    #3

    Re:LCD ТВ до 1000 лв.?

    Прочетох за промоцията на Сони за пълната гаранция (каквото и да значи "пълна").
    Заслужава ли си, Вие как мислите?
    Първият телевизор, LG, ми допада. Кой от 4-те е най-удачен избор?
    И дали след 3 седмици (20 дена, баш около Коледа) няма да изскочи нещо по-интересно и добро? По-сериозна промоция?

    Съжалявам за хилядите въпроси, но търся най-доброто съотношение цена-качество.

    Поздрави,
    И.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1322755793[/time]_________________________________________________

    Вие, hristoslav2, ми препоръчахте в друга тема ето този Филипс:
    http://www.technomarket.bg/products/...ips-42pfl4606h
    Той по-добър ли е от ЛГ-то? Виждам, че времето за реакция е 2 мс, а не 4, както е при ЛГ-то. Другите неща май са сходни.

    Какво мислите?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #4

    Re:LCD ТВ до 1000 лв.?

    http://www.technomarket.bg/products/...ips-42pfl4606h - На тази цена си струва !!

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #5

    Re:LCD ТВ до 1000 лв.?

    Този модел LG 42LK450 не е ли подходящ?На мен ми изглежда добър

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    48
    #6

    Re:LCD ТВ до 1000 лв.?

    + 1 глас за LG-то
    Ако ще се гледа чрез Булс@тком или USB-то ще се ползва за гледане на филми от флаш памет или от външен хард диск...
    По-добре LG-то

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #7

    Re:LCD ТВ до 1000 лв.?

    Аз също ще купувам за роднини лсд до 1000лв ,но избирам Панасоник-а.Въпрос на вкус ,единствено на тях се доверявам ,а и картината ми допада най много + 5 год .гаранция.

  10. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #8

    Re:LCD ТВ до 1000 лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Аз също ще купувам за роднини лсд до 1000лв ,но избирам Панасоник-а.Въпрос на вкус ,единствено на тях се доверявам ,а и картината ми допада най много + 5 год .гаранция.
    Точно на кой модел си се спрял ? Питам ,защото и аз избирам за едни познати до 1000лв. ,но за сега си мисля ,че 42pfl4606 ще им свърши много добра работа . Не са склонни на никакво увеличение на бюджета и това силно ограничава.

    ПП. Явно става дума за PANASONIC TX-L42U3E , тук силно ме съмнява, че са сложили IPS- Alpha както пишат , а и няма 100хц. пак ще го огледам.
    panel TX-L42U3E: IPS LCD Panel
    TX-L37/32U3E: IPS-alpha LCD Panel
    Panel Drive 50 Hz

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #9

    Re:LCD ТВ до 1000 лв.?

    LG-то поддържали 100Hrz,или нещо подобно се наричаше ? Въобще от значение ли е за този модел,или няма съществена разлика ?

  12. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #10

    Re:LCD ТВ до 1000 лв.?

    nkd,точно този модел мисля да им взема няма 100хц ,но моите хора не държат на това -искат матов екран с голям ъгъл на виждане понеже ще е на стена.Не знам защо имаш такива съмнения за панела.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LCD или LED до 1000 лв. 40-42 инча
    От trendata във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 09-07-12, 17:20
  2. Хубав 40'-42' LCD TV до 1000 лв.?
    От soon във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 20-10-11, 15:39
  3. Продавам 2 х 1000 GB HDD
    От BAlexandrov във форум Приключили продажби
    Отговори: 12
    Последно: 06-04-11, 08:55
  4. Добра 9-ка до 1000 лв.?
    От newbie13 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 19
    Последно: 09-09-10, 09:39
  5. PC до 1000 лв
    От ttyy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 14-09-06, 21:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе