Страница 2 от 106 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1582

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #16

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    LCD Toshiba 32HV10 HD Ready от 17-ти до 29 януяри 2012 г. ще е на промоцена 450 лв - май само в Carrefour.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #17

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    LCD Toshiba 32HV10 HD Ready от 17-ти до 29 януяри 2012 г. ще е на промоцена 450 лв - май само в Carrefour.
    Мисля че това е модел...който е предназначен за Азия
    http://www.regza-asia.com/collection/HV10_32.asp

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #18

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Samsung 46D7000+ 2бр. 3D очила за 3099лв - http://plesio.bg/televizori-c-699800...-p-287081.html

  5. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #19

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Мисля че това е модел...който е предназначен за Азия
    http://www.regza-asia.com/collection/HV10_32.asp
    И аз го забелязах и нямам идея що за промоция в България е това...Най-евтиното понякога може да се окаже доста по-скъпо... Намерих брошурата с промоциите на Карфур днес в пощенската ни кутия и просто реших да споделя инфото.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    42
    #20

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И аз да се запиша.Знам че не е за този раздел, ама разликата е фрапантна!!!!!! http://www.technomarket.bg/products/...c-sc-btx77eg-k http://www.technopolis.bg/b2c/detail...C-SC-BTX77EG-K

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    67
    #21

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Вчера в ТМ Бургас 1 в магазина Самсунг UE32D5500 беше на цена 959 точно толкова струваше и UE32D5000, цената в сайта е 1,099 лева не знам защо. Продавача каза, че имат доста налични бройки и модела не вървял и затова го намалили при тях /цената преди нова година беше над 1200 лева. Дали според Вас ще свалят цената на UE32D5000, преди нова година беше 850 лева.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    59
    #22

    Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    Тази тема бързо се превърна в спам-тема. Посочените цени са за онлайн поръчки, същите са и в Техно(каквото-и-да-е-то).

    Пускайте някакви наистина смислени оферти (не че в България има кой да ги предложи).
    Колеги моля пишете само по темата. emanchev имаш 2 мнения по темата, първата е реклама, колегите от форума да гледат в сайта на Техномикс, втората е цена на модел, която е еднаква с другите магазини. В сайта на Техномикс няма никаква промяна в раздел телевизори вече 2 месеца. Ако си фен на магазина или работиш в него, поне ги подсети да си ъпдейтват сайта или да пуснат истински нови промоции, ако е просто случайност приеми моите извинения.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    12
    #23

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    По време на коледните промоции закупих от Техномаркет телевизор Sony 55 KDL-EX 720.Промоцията включваше скайп камера и два броя 3Dочила.На касата вместо очила получих купон и ми казаха, че поради голямото търсене имат недостиг на очила и след нова година очакват доставка и ще ми се обадят ,а срещу купона ще си ги получа.Вече месец по-късно се обадих по телефона в магазина и за мое очудване ме попитаха дали искам да си купя очила или са за издължаване,защото имали за продан само.Някой възползвал ли се е от тази промоция и взел ли си е очилата. Имам ли причина да се безпокоя или наистина има някакъв проблем с доставката?Моля ако някой има информация да я сподели.
    Сега се чудя ,ако бях отказал покупката след този кален номер с купона ,дали нямаше да намерят случайно два броя очила...
    Та виждам потенциал за измама и подвеждаща реклама,но дано да бъркам.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #24

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от quattro 711
    По време на коледните промоции закупих от Техномаркет телевизор Sony 55 KDL-EX 720.Промоцията включваше скайп камера и два броя 3Dочила.На касата вместо очила получих купон и ми казаха, че поради голямото търсене имат недостиг на очила и след нова година очакват доставка и ще ми се обадят ,а срещу купона ще си ги получа.Вече месец по-късно се обадих по телефона в магазина и за мое очудване ме попитаха дали искам да си купя очила или са за издължаване,защото имали за продан само.Някой възползвал ли се е от тази промоция и взел ли си е очилата. Имам ли причина да се безпокоя или наистина има някакъв проблем с доставката?Моля ако някой има информация да я сподели.
    Сега се чудя ,ако бях отказал покупката след този кален номер с купона ,дали нямаше да намерят случайно два броя очила...
    Та виждам потенциал за измама и подвеждаща реклама,но дано да бъркам.
    Директно отивай в КЗП с всички документи които имаш (касови бележки, промоционални брошури и т.н.) и пускай една жалба. До месец-два или ще ти върнат всички пари (а ти телевизора) или ще ти дадът очила (по-вероятния вариант).

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #25

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от DigiPro
    Директно отивай в КЗП с всички документи които имаш (касови бележки, промоционални брошури и т.н.) и пускай една жалба. До месец-два или ще ти върнат всички пари (а ти телевизора) или ще ти дадът очила (по-вероятния вариант).
    Ти пък не го набирай човека.По магазините има очила на SONY за продаване BR200 и по малки,а тези които се полагат с промоцията за BR250 именно с тях SONY имат проблем с доставките.До колкото знам очила трябва да има в началото на януари.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #26

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    Ти пък не го набирай човека.По магазините има очила на SONY за продаване BR200 и по малки,а тези които се полагат с промоцията за BR250 именно с тях SONY имат проблем с доставките.До колкото знам очила трябва да има в началото на януари.
    В началото на кои януари?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    38
    #27

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от TonyB
    В началото на кои януари?
    От Сони са казали,че очилата ще са налични февруари месец

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #28

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Да бе Февруари.
    PANASONIC TX-P42GT30Eцък най вероятно скоро ще бъде на 1399лв.
    PANASONIC TX-P50U30Е-1099лв.цък


  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    68
    #29

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    Да бе Февруари.
    PANASONIC TX-P42GT30Eцък най вероятно скоро ще бъде на 1399лв.
    PANASONIC TX-P50U30Е-1099лв.цък
    Дал си линк към G30, а си написал GT30!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    80
    #30

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Аз бих искал да акцентирам на некоректността като цяло на Техномаркет. За конкретен пример ще дам коледната промоция на SONY за моделa 46HX820. В ТМ го продаваха за 3299. Само ТВ без нищо друго. Поисках да ми изкарат нов, неразпечатан. Започна едно мънкане и суетене и въпреки, че ги уверих, че идвам да купувам, не да разглеждам, така и не се намери начин да ми докарат чисто нов и невключван. Поисках все пак да разгледам етикетите и маркировките по самия ТВ и кашона. Първото, което ми направи впечатление беше самия вид на печата върху маркировката и неговото качество. За да бъда разбран по-добре ще го оприлича като качество и вид на тези от китайските играчки с цена под 10лв. Един младеж се опита да ме увери, че били произведени в Германия, а на етикета пишеше Малайзия. След около половин час вече не ми издържаха нервите и тръгнах към Технополис. Там нещата бяха коренно различни. Същият модел се предлагаше за 3499 с 2 чифта очила и блурей плейър. Юнаците наскачаха на секундата, докараха ми чисто нов апарат и ми дадоха всички обяснения, за които се поинтересувах. Включително ми предложиха по-евтини кабели със трансмисия на 3D. Когато се прибрах се позаинтересувах от промоционалните цени на този модел талавизор. Оказа се. че в цяла Европа промоцията е една и съща. За всички страни! Само в ТМ явно не са я знаели. Направих си труда да потърся и някои познати работещи в тази верига. От разбираеми съображения няма да уточнявам позициите им, както и града. В крайна сметка ми беше дадено да разбера, че Техномаркет като цяло купува (в болшинството си) некачествени стоки и техни имитации, като ги предлага за оригинални такива. От там идва и бума на рекламации конкретно към стоки купени от тях. Аз лично патя вече с няколко такива. Пералнята ми например трябваше да е с 3 години гаранция както ме увериха при покупката. Оказа се с 2 и след 5-тия месец на спира да дефектира. Така че искам да предупредя всички, които са решили да се доверят на тази верига магазини да са изключително внимателни, а най-добре просто да не взимат нищо от там.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 106 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 22:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 23:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 02:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 16:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 12:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе