Страница 8 от 106 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 1586
Like Tree392Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    51
    #106

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от danneyTEAM
    Снощи реших за пореден път в доказателство на твърдението си да направя елементарна проверка. Ходих до Метро и ТМ (че в Бургас са един до друг) и с баркодскенер от телефона да проверя някои телевизори по маркировката. В Метро беше голям зор докато въобще ми позволят да сканирам баркодовете, там са накичени като мартеници на една метална рамка. Добре, че един от служителите се оказа познат. както и да е, от три проверени (Philips, Toshiba, SONY) и трите си светнаха като крушка т.е. излезе си информация за продукт, модел, цена и т.н. (всички, които са ползвали подобно приложение знаят за какво говоря). Съответно в ТМ от 4 сканирани (3 SONY и 1 Philips) излезе информация само за Philips-a и то през Гугъла с линк към сайта на ТМ. Оставям всеки сам да си направи изводите. И да - ако още има скептици нека просто направят същото. Лесно е и бързо се проверява, с което искам да сложа край на всякакви спекулации, дебати и коментари по въпроса. Както казах стоя зад написаното от мен и съм убеден в него от самите факти. Ако ли пак има несъгласни - няма проблем, приемаме, че аз не съм правия и приключваме. Аз съм направил своите изводи и избор, които моля, МОЛЯ, нека си останат само мои, т.е нека никой не се чувства длъжен да споделя или страстно неприема!
    Въобще не се съмнявам, че веригите магазини си правят далаверите, но как да разберем без баркод скенер, дали стоката, която вече сме закупили е оригинална такава, а не менте? И как изглежда оригиналната гаранционна карта? Има фотоапарат на Сони купуван преди 6 години и телевизори Сони купувани преди 2 и 4 месеца и гаранционните карти са идентични с тази на фотоапарата!
    Мисля, че тази информация ще бъде полезна за всички потребители!
    Предварително благодаря!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    6
    #107

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Здравейте,
    Погледнете този сайт и моля да споделите мнения ако някой е поръчвал от него до сега.Както можете да забележите цените са доста по-надолу в сравнение с ТМ и ТП.Спрял съм се на този модел http://www.gogo-bg.net/47lw659s-full...mi-p-6938.html , цената в ТМ е 2374 чрез поръчка директно от сайта им. За съжаления обаче повечето продукти се поръчват и не са налични на място, което отнема около месец

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,578
    #108

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    55" за 2180лв http://www.satcom-bg.net/product.php?id_product=276
    Томсън навремето бяха добри тв /аз имам 25" CRT/ ,но за тоя нямам никаква идея кой го произвежда -няма да се изненадам ако е от "портфолиото" на Беко/Вестел.
    И 40" за 1049лв оборудван със всичко необходимо /без 3Д/ -медиа плеър ,сат. тунер и т.н.
    http://www.satcom-bg.net/product.php?id_product=269

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #109

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Томсън лсд модели съм виждал последно през 2006г.и тогава бяха полско производство - не бяха нищо особено като параметри и дизайн.Сега и аз няма да се изненадам ако са от Европейската част на Турция.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,578
    #110

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    От това ,което намерих ,пак се водят произведени в Полша ,но кой е "шефа" ...
    http://www.darty.com/nav/achat/hifi_...tml#tab_caract

    П.П. "Шефа" е китаец - небезизвестните TCL .
    http://www.thomsontv.eu/about-tcl/the-tcl-group/general

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,290
    #111

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    TCL-Thomson Joint-venture от 2005. TCL е регистрирана в Хонг-Конг.
    Hong-Kong е официално в Китай, но все пак се минава граница и митница. А и нещата са доста по-качествени.

    granity,
    Едно уточнение, ако позволиш!
    Производствените мощности на Vestel са в азиатската част на Турция - Маниса: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%...0%D0%B5%D1%82)
    За BEKO не съм се интересувал, просто защото AV продуктите им не ми харесват...

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #112

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви п

    Разбира се ,че ще позволя уточнение аз винаги шеговито наричам турците европейци защото пишат на повечето си продукти/ произведено в Европа/ така,че е напълно възможно.
    Колкото до качествените неща на Thomson предполагам ,че и ти колега, Gena_bs си виждал тези модели лсд в Бургаския ТМ събираха прах дълго време по рафтовете 2 -3 бройки- непродаваеми дори може още да са там.
    Нямат нищо общо с CRT моделите им които бяха на много добро ниво и мисля френско производство -21 инча.
    Та тези новите лсд модели си е чиста лотария според мен,по добре хората да заложат на нещо по марково за тези пари.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    69
    #113

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Панасоник 42GT30 отново е на промоция в Технополис-а на 1549 лева ( е не колкото предишната на 1399 лева ):
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42GT30E

  11. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #114

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Само на 10 март 2012 г - събота, в Метро, на промоцена ще се продава TOSHIBA 32RL838 - за 718.80 лв. За тези пари едва ли има по-добър избор, според мен.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #115

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Не съм съгласен, пазарът е пълен с модели на всички марки до около 700-те лева и съответно тази цена не е нищо особено, а и особено като се има предвид, че доскоро (а може би и все още) Метро разпродаваха 40-инчови телевизори за толкова пари.

  13. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #116

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    http://eu.consumer.toshiba.eu/en/pro...Specifications Този модел се продава из Европа за 450-500 Евро - заради характеристиките и екстрите си. Модел от коя друга марка би могъл да го конкурира? По-стари модели 40-инчови телевизори не ме интересуват. А за този ще мисля и преценявам 7-8 дни дали да го купя.Нямам нищо напротив от Сони-Панасоник да преминем към ползване на Тошиба-Хитачи.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    31
    #117

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от digunan
    Панасоник 42GT30 отново е на промоция в Технополис-а на 1549 лева ( е не колкото предишната на 1399 лева ):
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42GT30E
    Нещо сте се объркали този модел НЕ Е на промоция в Технополис

  16. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #118

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    TNN не знам ти жена ли избираш или телевизор то не беше финлукс , нео , хитачи сега тошиба абе взимай един с по голяма гаранция и това е , то и без това тая или на година ще е остарял , а във новите ще има вече и тостер чушкопек и тн.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    69
    #119

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от zloto74
    Нещо сте се объркали този модел НЕ Е на промоция в Технополис
    След промоцията от 1399 лева го върнаха на старата цена от 1899 лева ( на която е и все още в ТМ ) и на която беше около седмица в ТП.
    Да! Сега не пише, че е на промоция ( явно си е трайно намаление), но все пак намаление от 1900 на 1550 може да се приеме, като промоция и поради тази причина съм го написал така .

  18. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #120

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    TNN не знам ти жена ли избираш или телевизор то не беше финлукс , нео , хитачи сега тошиба абе взимай един с по голяма гаранция и това е , то и без това тая или на година ще е остарял , а във новите ще има вече и тостер чушкопек и тн.
    Мара "Подробната" .... знаете как избира. Не искам единствено никакви корейски марки.Гаранцията какво значение има или поне не е от решаващо значение за мен... Не ми се е налагало досега да нося телевизорите си в разни сервизи. Все пак - телевизор не се купува всяка година...Може и микровълнова да ми се иска в комплект с телевизора - ама още не съм видял подобно "нещо".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 106 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе