Страница 6 от 106 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 1586
Like Tree392Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #76

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви п

    Не съм съгласен за имитациите.Бил съм няколко години подред на продуктовите семинари организирани от Сони България в различни градове и изцяло на тяхна издръжка като служител на Техномаркет със специална покана.Ако ТМ продаваха неоригинални продукти нали нямаше да ни канят за обучението на Сони.Възможно е да има някои авто сд плеър или друга дребна техника с неясен произход, но твърдението ,че всички продукти там са неоригинални ми се струва смешно.По въпроса с гаранционните карти-всички по скъпи продукти идваха с написан сериен номер на продукта върху гаранцията и тя беше единствената с която можеше да се продаде.Ако нещо се объркаше -имало е и такива случаи клиента се откаже от покупка по някаква причина след попълването на картата то продукта ставаше непродаваем докато не се замени старата карта с нова от Сони България.Така беше поне в началото.Моделите идваха всеки с гаранцията заалепена на опаковката.После почнаха да идват отделно гаранционните карти.Факт е ,че получавах и писма от Сони с двд-сд носители с ъпдеити и кирилизация за техни нови продукти без да съм ги поръчвал.Нещо ,което нямаше да се случи ако бяха незаконен внос.Сега как стоят нещата може да каже само някой, който работи във веригата в момента.Но със сигурност продават продукти с /временни /техни си карти.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #77

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Предпоследният пост, достоверност = 0. Нямам нищо общо с Техномаркет или Сони.
    Световната конспирация си върви, а?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    80
    #78

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    Предпоследният пост, достоверност = 0. Нямам нищо общо с Техномаркет или Сони.
    Световната конспирация си върви, а?
    Не смятам да влизам в полемики, информацията просто може да се провери и точка по въпроса. Само се запитай - как Зора, ТП, ЕлектронБГ, Деком и т.н. могат да издават оригинални гаранционни карти и както цените, така и промоциите на дадени продукти да са едни и същи, а ТМ - не може?! А и кой пък въобще е поставял под въпрос съпричастието ти с ТМ и Сони, та държиш изрично да го споделиш? Изводите нека всеки сам си ги прави! Това беше последният ми коментар по въпроса (в случай, че решиш да захванеш някаква дискусия де).

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #79

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от danneyTEAM
    Техномаркет не предлагат продукти на SONY, а техни имитации!
    Нали разбираш, че всеки разумен човек само като ги види и му е ясно, че не са "имитации"? Това, че си ги продават с някакви шашми спрямо официалните дистрибутори, може и така да е, обаче да твърдиш, че самите телевизори са "имитации", все едно гаражно-произведени в Китай GSM-и, е смешно, нелепо, и безумно.
    Оправяйте си бакиите с търговските отношения с Технокаквотоидаетам, вместо да пишете глупости по форумите.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #80

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Изобщо не е важно за мен кой е сбъркал, Карфур или вносителя. Факт е че са написали глупости на етикета.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    38
    #81

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Пичове,не знам за какво изобщо спорите.Ето малко яснота: при всеки един търговец понякога има недостиг на гаранционни карти,а това е породено от различни причини(объркана дата при подпечатване на ГК,клиент е решил да върне уреда и да го смени с друг-гаранционната карата е вече подпечатана и се дава за смяна и т.н...случаи всякакви).Прецаканите карти се изпращат за смяна и докато се чака въпросната смяна всеки магазин дава на клиета СЛУЖЕБНА БЕЛЕЖКА(тя си има печат на магазина и дата на покупка,в два екземпляра е-един за клиента и един за търговеца).Когато дойде гаранционната катрта се звъни на клиента да мине в удобен за него ден и час и да си я вземе,а ако случайно уредът е дефектирал преди клиента да е получил гаранционната карта,процедурата по гаранционното обслужване на уреда се поема от магазина(отдел"Рекламации").Надявам се да съм изяснил на всички,че такова животно като "фалшива гаранция" няма .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #82

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И въпреки всичко техномаркета си правят шашмите - приятел преди няколко години ме взе за консултант, защото си бе харесал любителска видеокамера панасоник и след покупката установихме че има петно на матрицата и излиза на видеозаписа. Отговорите на продавача бяха неадекватни "влезнала е вода сигурно" и както да е донесаха друга от същия модел за смяна и при внимателно вглеждане се видях че първата дефектната е произведена за азия а втората за европа - надписи по кутията и сер.номер на камерата. Трикове с гаранциите се правят и от Volta от тях в момента нищо не е за купуване!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    80
    #83

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Снощи реших за пореден път в доказателство на твърдението си да направя елементарна проверка. Ходих до Метро и ТМ (че в Бургас са един до друг) и с баркодскенер от телефона да проверя някои телевизори по маркировката. В Метро беше голям зор докато въобще ми позволят да сканирам баркодовете, там са накичени като мартеници на една метална рамка. Добре, че един от служителите се оказа познат. както и да е, от три проверени (Philips, Toshiba, SONY) и трите си светнаха като крушка т.е. излезе си информация за продукт, модел, цена и т.н. (всички, които са ползвали подобно приложение знаят за какво говоря). Съответно в ТМ от 4 сканирани (3 SONY и 1 Philips) излезе информация само за Philips-a и то през Гугъла с линк към сайта на ТМ. Оставям всеки сам да си направи изводите. И да - ако още има скептици нека просто направят същото. Лесно е и бързо се проверява, с което искам да сложа край на всякакви спекулации, дебати и коментари по въпроса. Както казах стоя зад написаното от мен и съм убеден в него от самите факти. Ако ли пак има несъгласни - няма проблем, приемаме, че аз не съм правия и приключваме. Аз съм направил своите изводи и избор, които моля, МОЛЯ, нека си останат само мои, т.е нека никой не се чувства длъжен да споделя или страстно неприема!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    65
    #84

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Неиздаването на оригинална гаранционна карта при мен остави едно чувство, че нещо не е наред и винаги ще го има това чувство. Все едно да си купиш кола и да ти кажат след две седмици да отидеш да си получиш резервната гума и задната седалка. И какви са тези глупости за сбъркани гаранционни карти - как пък на всичките бройки от дадения телевизор объркаха гаранционните карти.

  12. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #85

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви п

    Те въобще не са имали гаранционни карти.Може да объркаш /попълниш /гаранцията с данните на клиент и на касата да се окаже,че не му стигат парите или да се откаже по друга причина.Тогава телевизора остава при тях и картата е сбъркана -трябва да се замени с нова.Но да сбъркат всички карти на модела няма как да стане. Казаха ли ти ,че ще ти звъннат да я подменят като пристигне оригиналната?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    65
    #86

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Да, казаха че ще я подменят, но си задавам въпроса не идва ли всеки продукт с гаранционна карта и куп други въпроси с произхода на стоките? Както и да е да не товарим темата повече с тези гаранционни карти.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    67
    #87

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И аз да ги наредя Техномаркет купих си Samsung 40C650 от Метро и след една година убедих сестра ми да си вземе същия модел, но от ТМ и днес ми се обажда, че телевизора се повредил появила се червена черта по средата на дисплея. Да не коментирам като тръгнах да купувам хладилник от всички модели имаха само мостри и накрая не избирах а ги попитах от кой модел имат запечатка, че да взема него. Това така защото ползвам 10% отстъпка, но сега определено няма да купя TV от там.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #88

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Новата брошура на Интермаркет - Японска технология вътре !!! смЕх,смЕх
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #89

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Някой ден може да напишат и "Извънземна технология" . Докато има глупаци да вярват на тези глупости ще има и тарикати да печелят от тях.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #90

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    В intermarket. пише.....

    Страна производител на ЛСД панела - Полша
    Страна на произход - Полша
    В sharpbg пише....
    Страна производител на ЛСД панела - Япония
    Страна на произход - Полша

    За 40LE510E

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 106 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе