Страница 96 от 106 ПърваПърва ... 46869495969798 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,426 до 1,440 от общо 1586
Like Tree392Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на ianpav_4444
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    66
    #1426

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Според мен...имам някаква теория за целия случай, може и да греша но първия ден може би промоцията е била ОК, но само за определени количества, които са се изчерпали бързо, тъй като промоцията е много атрактивна и на следващия ден по погрешка са го пуснали като " наличен " със промоционалната цена и хората след това които са го поръчали, от еМАГ се чудят как а ги разкарат.

    Но може и наистина цената да е сгрешена, което си е проблем на търговеца в случая, и трябва да изпълни поръчките.
    Да , ама ако е така , защо са му пратили и ваучер . Все пак да му е честито и със здраве да си го ползва и радва. Кацнало му е птиченцето и го е хванал . Те преди няколко дена и кафе машини за по 2000лв. ги раздаваха за по 300лв. Ама само ваучери получиха хората . Раздават все едно ще затварят .
    AntrAcsA одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,002
    #1427

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Може да се провери по номерата на поръчките, да не би неговата да е била първата от всички направени за този тв на тази цена и затова да е била обработена преди да се "усетят".
    ianpav_4444 одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,603
    #1428

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    На екранната снимка прави впечатление наличието на разопаковани такива модели. Бяха 2 по спомен. Интересно къде се дянаха. Изпратиха ги, или ги скриха.
    И за 1200 лв разопакован пак е подарък.

    Пуснах жалба до КЗП, въпреки че не очаквам развитие от тяхна страна по този случай.

    Този пост е редактиран от brotzki; 19-10-23 в 19:22.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,430
    #1429

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    като цъкнеш на друг размер диагонал 164 см е хикснато - демек не е наличен, просто реклама ......

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,603
    #1430

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Може да се провери по номерата на поръчките, да не би неговата да е
    е била първата от всички направени за този тв на тази цена и затова да е била обработена преди да се "усетят".
    Пълни глупости. Няма знамение щом е обработена и пътува. Да не пращат празен кашон на ниската цена
    Този пост е редактиран от brotzki; 20-10-23 в 16:32.

  7. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,002
    #1431

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Ами, от толкова поръчки само един брой ли е получен... затова го написах.
    При моя случай си беше буквално един на тази цена. След като го поръчах и веднага изчезна бройката от Flanco на цена 2830 и се показа от emag за 5000+ лв. А тук са поръчани 5-6 само от форума...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,064
    #1432

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И какво сега, от тук само chorlavia ли си е получил ТВ-то ? Никой друг ?

    - - - - - - - - - -

    ТЕЛЕВИЗОР TCL 65C805 QLED SMART GOOGLE TV от Техномаркет (technomarket.bg) 1799 лв мисля че са объркали цената му с 55" ! Да, реално в началото всички 65" 805 бяха по 1600 -1800 лв, но сега са по 2600 + почти на всякъде където ги има

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,603
    #1433

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Минала седмица пуснах жалба до КЗП. До този момент - нищо!
    Загубена работа е занимавка с КЗП,ГВА и подобни, дето са на заплата за присъствие, барабар с ОмбуЦманите.
    Едва днес Емаг анулира поръчката.

    Ще има ли тук отзиви и снимки на този китайски филипс? Осветява ли в тъмното?

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #1434

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    За няколко дни ползване на китайския Филипс. Впечатленията ми са няколко.
    На база на сравнение с досегашния ми Sony 55 XF 9005:
    1. Дистанционното няма лед подсветка иначе има гласов контрол!
    2. Телевизорът има Earc, свързан е към ресийвер, но нямам HD звук през Коди. Ще трябва все още да си ползвам Zidoo медия player.
    3. Като качество картината е една идея по- добра от на Сонито, въпреки че не съм се занимавал с настройки, но ми се струва, че не е толкова ярък при HDR.
    4. При PS5 има разлика при 120hz, но някой игри там подържат само 1080p. Страх ме е когато играя да усиля всичко на макс , за да не прегори от статични изображения!
    5. За мен лично ъпгрейда е основно от по-големия размер, но ако бях платиш реалната цена не си заслужава подмяната на Sony-то ми.
    6. Може би защото е нов модел не виждам никъде в нета никакви примерни настройки за картина!
    За сега смятам са го задържа и ще пусна за продажба Сонито понеже ми става излишно!

    Ето и две снимки



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sppmaster, brotzki и gurcayy харесват това.

  12. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,064
    #1435

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от chorlavia Виж публикацията
    За няколко дни ползване на китайския Филипс. Впечатленията ми са няколко.
    На база на сравнение с досегашния ми Sony 55 XF 9005:
    1. Дистанционното няма лед подсветка иначе има гласов контрол!
    2. Телевизорът има Earc, свързан е към ресийвер, но нямам HD звук през Коди. Ще трябва все още да си ползвам Zidoo медия player.
    3. Като качество картината е една идея по- добра от на Сонито, въпреки че не съм се занимавал с настройки, но ми се струва, че не е толкова ярък при HDR.
    4. При PS5 има разлика при 120hz, но някой игри там подържат само 1080p. Страх ме е когато играя да усиля всичко на макс , за да не прегори от статични изображения!
    5. За мен лично ъпгрейда е основно от по-големия размер, но ако бях платиш реалната цена не си заслужава подмяната на Sony-то ми.
    6. Може би защото е нов модел не виждам никъде в нета никакви примерни настройки за картина!
    За сега смятам са го задържа и ще пусна за продажба Сонито понеже ми става излишно!

    Ето и две снимки



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Това че някои игри на PS5 имат 120хз само при 1080p е заради слабия хардуер на конзолата а не телевизора ТВ-то си има 48Gps бандуит на два от HDMI 2.1 входовете (трябва да видиш кои са), така че 4Кх120хз не го бърка, останалите два входа са HDMI 2.0, може да им пуснеш 1440p 120hz max .
    Както казвам на всеки, виж дали си изключил всички ЕКО настройки и сензори за контрол на яркостта, за това и може би ти изглежда не толкова ярък, ако не си се занимаваш с настройките толкова.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 23-10-23 в 14:34.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #1436

    Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Някой може ли да помогне с примерни настройки за този модел, не откривам нищо в нета. Навсякъде чета , че е хубаво всичко да е изключено като подобрители на картината!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Този пост е редактиран от chorlavia; 23-10-23 в 15:03.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #1437

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Пробвай с примерни настройки за миналагодишния модел - 708. За него би трябвало да има. Генерално, съм чел настройките на Филипс са тегави, понеже има безброй опции.
    chorlavia одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,603
    #1438

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Прозорец ли има срещу него? Нещо се отразява в екрана. Доста бледо предава.. Вдигни му стойностите, няма какво да го пазиш.
    chorlavia одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,376
    #1439

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    На печелившите честито.
    Няма как картината на OLED да не е по-добра от SO9xxx.Вероятно гледаш на светло или не забелязваш разликата в контраста,а той е половината от добрата картина.
    Можеш да изключиш подобрителите ако искаш за проба и си поиграй с контраст/яркост ,цветове за да видиш как на теб ти харесва.Настройкиите са все пак субективни и това което се харесва на някой не винаги ще съвпада с твоето виждане,

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #1440

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Минала седмица пуснах жалба до КЗП. До този момент - нищо!
    Загубена работа е занимавка с КЗП,ГВА и подобни, дето са на заплата за присъствие, барабар с ОмбуЦманите.
    Може ли да ми цитирате текст от нормативен документ, в който е написано, че всеки търговец е длъжен да продаде стока на всяка цена и на всеки клиент. Поне аз не съм срещал подобно нещо и не мисля, че е от към защита на потребителя. Защита на потребителя е ако има проблем с гаранционно обслужване например. Или да сте си платил и да не ви доставят стока и не са ви върнали парите или да откажат връщане на стоката от купувача в рамките на допустимия срок за това. Този случай по-скоро може да се отнася към фалшива реклама. И според мен не е в обсега на правомощия на КЗП. Вие ако пуснете обява за продажба и объркате цената или не ви харесва с нещо потенциалния купувач, да не би да сте длъжни да осъществите продажба на всяка цена.
    CubanLinx одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 96 от 106 ПърваПърва ... 46869495969798 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе