Страница 100 от 106 ПърваПърва ... 50909899100101102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,486 до 1,500 от общо 1586
Like Tree392Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #1486

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    То това е най-големият проблем - че някои дебнат темите с единствена цел препродажба. Но не ги обвинявам - това си е характер на географията ни.

    Аз търся уреди Бош за новото жилище - трябват ми свободностоящи хладилник, пералня, сушилня, вградени съдомиялна, фурна, плот, аспиратор и се чудя дали изобщо да се занимавам да дебна. 10% на толкова уреди, закупени от едно място, всеки ще даде според мен.
    Съветвам те да гледащ цената а не % отстъпка от измислени цени.
    -10% от 10 000 са 9000,а на черния петък или някой хубав ден(за бг демокрация)може да са 8к.
    А що се отнася до фурна.Имам airfyer NINJA
    https://www.emag.bg/multikukyr-14-in...f=fav_pd-title

    и не ми трябва фурна,но това долу е фурна,airfryer,замества и микровълнова и не бих погледнал никакъв BOSH освен ако последаната ми грижа не е да се похваля пред тези дето си приказват известни в бг марки.Можеш да видиш отзивите за уредите на сайта(584 отзива за голямата) и в Amazon(хиляди).А дали BOSH е по -фирмено от SHARK/NINJA - разл. брандове на английската фирма е друга тема.Малката я има и в Emag
    https://www.ninjakitchen.de/ninja-katalog/ninja-oefen/
    https://www.emag.bg/furna-8-in-1-nin...f=fav_pd-title
    Този пост е редактиран от inches9; 15-11-23 в 13:29.
    gurcayy одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #1487

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Мерси за различния поглед, обаче ако кажа на жена ми, че няма да й купя мечтаната фурна, ще трябва да ме приютиш.

    Май питах в грешно място и разводних излилно темата. Моля да игнорирате моето питане и да се постват оферти.
    NightWalkeR и CubanLinx харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    607
    #1488

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И тука изместваме фокуса от темата, но за фурните на Bosch не съм съгласен. Имат страхотни фурни (някои от сериите им). Човека си е преценил всичко да му е от една марка. Инче за NINJA-та, подкрепям с две ръце. И въпреки това, фурна си трябва (лично мнение).

  5. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #1489

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Пиша това за да могат повече съфорумци които се интересуват да са информирани.Иначе жената винаги има право.Тя е права дори и тогава когато греши.
    Само че моята най-напред се вслушва в способностите на новата техника и после мечтае(или както казват бг футбалерите-''Продължаваме да мечтаем'' )
    Ако си купи такава фурна едва ли ще продължи да мечтае за нещо друго,ама...
    Показах на хора които знаят как приготвя храната моят фритюрник,ама те мечтаели за вградени уреди.
    Само че...След като вградиш фурната,ще трябва да вграждаш и микровълнова,още место(друг е въпроса,че микровълните по-скоро се отричат,ама все пак трябва да се претопля,аз имам и отоплител..де) и накрая къде ще вградиш airfrayer-а,или кат макарон в устата на Мона Лиза? И 3 уреда да заемат половината малка кухня вместо нещо компактно бързо и приготвя храната по-добре от кой да е ресторант,вкл. рибата,без мирис...докато си купим NINJA-та рибата винаги я купувахме готова,сега минимум 4 пъти на седмица за под 30 мин.-ципура,пъстърва или квото е.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    607
    #1490

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Нямаме спор, на едно мнение сме. И въпреки това, всичко опира до индивидуални предпочитания, пространство и възможности. Бил съм в милионерски домове, където се купуват най-висок клас уреди само за престиж за пред гостите, но не се изпозлват. Същото и с телевизорите - A95L е върха на сладоледа, ама реално каква разлика ще направи невъоръженото око с S90C например

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #1491

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Ако някой търси хубав 55" хай енд телевизор на добра цена :
    Смарт телевизор Hisense 55U8KQ, 55'', ULED + Саундбар Hisense HS312 ТОП цена | Ozone.bg 1549 лв
    с включен саундбар, на който цената му е около 600 лв ако решиш да го купиш отделно, последни бройки.
    brotzki и gurcayy харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #1492

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Нямаме спор, на едно мнение сме.
    И аз не го пиша за да споря.Всеки мисли за него си.Хубаво е като се прави кухня да ти е ясно какви уреди преди да започнеш.
    Иначе в къщи имам фурна с двойно отваряема врата SAMSUNG,където могат да се включат две неща едновременно и за това си взех по-малък aifryer TEFAL,пак с грил разбира се (не много стария PHILIPS просто го оставих настрана,докато му намеря приложение или подарък).
    Иначе мисля,че това е точно по темата,защото на NINJA UK/DE сега има отстъпки,пък може и черен петък...
    Едва ли всички питащи и пишещи чакат само телевизори.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,597
    #1493

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Ако някой търси хубав 55" хай енд телевизор на добра цена :
    Смарт телевизор Hisense 55U8KQ, 55'', ULED + Саундбар Hisense HS312 ТОП цена | Ozone.bg 1549 лв
    с включен саундбар, на който цената му е около 600 лв ако решиш да го купиш отделно, последни бройки.
    Същият сайт предлага звуковата кутия за 299лв https://www.ozone.bg/product/audio-s...azaruvaj-games


    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Ако някой търси хубав 55" хай енд телевизор на добра цена :
    Смарт телевизор Hisense 55U8KQ, 55'', ULED + Саундбар Hisense HS312 ТОП цена | Ozone.bg 1549 лв
    с включен саундбар, на който цената му е около 600 лв ако решиш да го купиш отделно, последни бройки.
    Същият сайт предлага звуковата кутия за 299лв https://www.ozone.bg/product/audio-s...azaruvaj-games

    Гаранционните условия не са им много ясни. Мязат на магазинчетата с телефонната търговия, никнещи като гъби с ниски цени. При нужда се оказват без гаранция.
    Този пост е редактиран от brotzki; 15-11-23 в 16:20.

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #1494

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Същият сайт предлага звуковата кутия за 299лв https://www.ozone.bg/product/audio-s...azaruvaj-games


    - - - - - - - - - -



    Същият сайт предлага звуковата кутия за 299лв https://www.ozone.bg/product/audio-s...azaruvaj-games

    Гаранционните условия не са им много ясни. Мязат на магазинчетата с телефонната търговия, никнещи като гъби с ниски цени. При нужда се оказват без гаранция.

    Аз съм пазарувал от Озон, няма проблеми , от тах взех ПС5 когато излезе, и джойстик, който имаше проблем, те ми го замениха гаранционно и т.н. Иначе аз го пуснах в гуугъл тоя саундбар и ми излезе това :

    Hisense HS312 - Pazaruvaj.com
    brotzki одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,597
    #1495

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И в други сайтове мернах същата промоция с кутията. Явно е обща.

  13. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    994
    #1496

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Hisense HS312 саундбара не си заслужава, защото има слаб звук и проблеми със свързването, според ревюто:
    Hisense HS312 Soundbar and Subwoofer Combo, Giant Pile of Steaming Poo....
    Затова е намален, явно.
    brotzki одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #1497

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Тая промоция на телевизора и саундбара я пробвах миналата седмица. Можеш да си я вкараш в кошницата и след това като отидеш да плащаш курец-изписва 0лв. и до там.

  16. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #1498

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Тая промоция на телевизора и саундбара я пробвах миналата седмица. Можеш да си я вкараш в кошницата и след това като отидеш да плащаш курец-изписва 0лв. и до там.
    Мисля че в Озон я има от вчера, тя е за ' черния петък '

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от tek Виж публикацията
    Hisense HS312 саундбара не си заслужава, защото има слаб звук и проблеми със свързването, според ревюто:
    Hisense HS312 Soundbar and Subwoofer Combo, Giant Pile of Steaming Poo....
    Затова е намален, явно.

    Да, но видиш коментарите и съотношението на лайкове и дислайкове на видеото, разбираш че най вероятно говори глупости А и тук саундбара е подарък, или обмисляш варианта да го купиш отделно ? Винаги може да го върнеш ако не си доволен.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 15-11-23 в 22:40.

  17. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    994
    #1499

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Мисля че в Озон я има от вчера, тя е за ' черния петък '
    Да, но видиш коментарите и съотношението на лайкове и дислайкове на видеото, разбираш че най вероятно говори глупости А и тук саундбара е подарък, или обмисляш варианта да го купиш отделно ? Винаги може да го върнеш ако не си доволен.
    Не бих казал. Коментарите в amazon, също не са ласкави.
    Hisense HS312 3.1ch Sound Bar with Wireless Subwoofer, 300W, Dolby Atmos, 4K Pass-Through, Cinematic Experience, One Remote contorl, Roku TV Ready, Bluetooth, HDMI
    Щом е по зле откъм звук от стария им модел...
    Но, за гледане на ТВ, може и да става (пряка реч).
    Все, пак ако си търси някой бюджетен саундбар, бих заложил на това например:
    Soundbar Samsung HW-Q60B, 3.1, 340W, Bluetooth, Dolby, Subwoofer Wireless, Черен
    Soundbar Samsung HW-B650/EN, 3.1, 430W, Dolby, Subwoofer Wireless, Черен
    Макар и да не съм привърженик на бар-овете.
    Frost и brotzki харесват това.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #1500

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    1550лв за 55U8UQ и така са си мноого добра цена, така че тая пръчка (саундбара) ти е само бонус - и за 100лв да я шитнеш пак си на сметка
    Ако не бях взел 7-та сигурно щях да го взема.

    https://www.ozone.bg/product/smart-t...55-dled-black/ - тоя го свалиха и него, че иначе U7 го обезсмисляше - 55", 100хц, ДЛЕД за 800лв (или 1000лв за 65")
    Swon одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе