Никой нищо не е купувал...
https://www.cepro.com/news/sony-tcl-...market/626099/
https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...%B8%D1%8F.html
Никой нищо не е купувал...
https://www.cepro.com/news/sony-tcl-...market/626099/
https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...%B8%D1%8F.html
да придобиеш 51% от някого официално е "купуване" ,ти си собственика вече
Съгласно финализираната структура, TCL ще притежава 51% дял в BRAVIA Inc., като Sony ще държи 49%, което прави компанията консолидирано дъщерно дружество на TCL
55C6K Pro на 900лв ми се струва добра цена в мага за нов модел. Няма нещо драстично спрямо C6K oсвен стойката.
Който не гледа imax, 1000-те нитове са напълно достатъчни.
Световното е другата седмица, докато търгашите са пас откъм промоции.
П.П. Някой има ли наблюдение над 65RM6L? По-добре ли се преставя като качество с RGB спрямо стара технология в 7L и 8L?
Този пост е редактиран от brotzki; 04-06-26 в 11:51.
Започнали са с офертите за СП по футбол, но намаленията са прекалено символични .
https://www.technopolis.bg/bg/c/week...Code=price-asc
В тази промоция има едно LG 55QNED86A3A/ 2025:
https://www.technopolis.bg/bg/Televi...ab=featuresTab
Някой от форума си го беше купил преди година. Какви са впечатленията и заслужава ли си €569?
Другата "оферта" е седмична за TCL 55C71K - €659:
https://www.technopolis.bg/bg/Televi...ni-LED/p/14132
LG официално имат най- слабите лед и най-добрите олед тв
Нуждая се от конкретно мнение за тези 55" или съвместими модел, ако е възможно.
Относно съотношението цена/ производителност за до 1200-1300 лъва.
Обобщенията, както и обзорите от чужбина не са ми от полза.
TCL се взима от емага като дойде на цена .. в Технотата не съм виждал подобни цени с техните "намаления"
От мамалигите не смятам да купувам.
Интересуват ме качествата на самите модели, а цената е отделен въпрос.![]()
мда по добре от Шиши ..![]()
Ако се връща телевизор от Емаг с такса за доставка 20лв, връщането ще бъде ли безплатно?
Само видях че ако се поръча повече от 1 брой, доставката си остава като за 1 брой.
Такъв модел няма! Има 65RM7L
TCL RM7L (официално е "RGB" mini LED - Но в действителност е B + GB-KSF(R) MiniLED), тоест два сини и един зелен светодиод, като единият син, заедно със зеленият са покрити с специален фосфор.
Съветвам те ако имаш пари да го избягваш - отиваш на RM9L
От LG избягвай
MRGB9MB
MRGB88B
MRGB87B
MRGB86B
MRGB85B
QNED87B
QNED86B
QNED85B
QNED84B
QNED83B
QNED82B
QNED81B
QNED80B
QNED72B
QNED71B
QNED70B
QNED8EB
QNED7EB
NUxxxx
От LG остават
MRGB96B
MRGB95B
QNED90B
Всичко останало е Edge LED
Като цяло избягвайте всички модели с Edge LED, тъй като в този тип, подсветката работи почти на максимум - това и съкращава живота и често дава дефекти
Техномаркет започна с офертите преди световното, сега виждам са пуснали добри цени за миниледи на Hisense с 2+3 години гаранция.