Страница 151 от 152 ПърваПърва ... 101141149150151152 ПоследноПоследно
Резултати от 2,251 до 2,265 от общо 2269
Like Tree639Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,591
    #2251

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Алекси, само не знам как реши, че някой те нарича бедняк. За панелките преди и аз разсъждавах като тебе, но нещата се промениха и това къде живееш няма особено значение. Познавам много заможни хора, даже и милионери представи си , които по една или друга причина живеят в панелки. Редовно можеш да видиш живеещи в панелки хора да паркират отпред последната седмица или последната С класа. Няма да споменвама Порше и други по-луксозни марки. И обратното, има хора, живеещи в апартаманети по 200+ квадрата в центъра, които ровят по кофите, така че...... А ако се интересуваш повечко от финанси, предполагам си наясно, че покупката на чисто нов автомобил не се слави като най-умното решение, което човек може да направи.
    е като имам всичко , което на мен ми е нужно и достатъчно пари защо да карам 20 годишна горублянска бангия , а да не си купя нова кола. Моя живот е само един и искам да го изживея колкото се може по-добре , на оня свят пари няма да ми трябват

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,651
    #2252

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от coverstar Виж публикацията
    К
    Но, последните месеци кашоните от опаковката на телевизори -които виждам до контейнерите за отпадъци са в 80-90 процента от TCL и Hisense...Чат пат някой Samsung......
    При нас сякаш масово са продукти на ЛГ - телевизори и монитори.
    Днес мернах някой е набрал два QN80.


    Наскоро бяхме на почивка по Херсонисос и всичкото аудио/видео в хотела беше на LG.
    Този пост е редактиран от brotzki; 21-06-26 в 19:47.

  4. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,593
    #2253

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Да и аз съм забелязал и у нас, по Черноморието и тук на Пампорово , масово хотелите слагат или евтини LG телевизори или НЕО .

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,651
    #2254

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    По гръчко сякаш не са най ниските нива - големите вериги хотели.
    В другата тема бях снимал преди години някакъв самсунг, който има връзка с някаква система и рецепцията.Не помня каква линия го водят. Изкачаха някакви съобщения за инфо, напомняния...
    Докато в Кипър пък взимат някакви не лоши марки и го закачат в нета и ползваш тубата.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2025
    Мнения
    71
    #2255

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Ех, тия румънци няма да добавят 55C8L в асортимента.

    TCL 55C8L - 1049 евро
    TCL 65C8L - 1130 евро

    След намалението с 15% цените на 55 и 65 са почти еднакви.
    Този пост е редактиран от Somak; 22-06-26 в 16:51.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    14
    #2256

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Somak Виж публикацията
    Ех, тия румънци няма да добавят 55C8L в асортимента.

    TCL 55C8L - 1049 евро
    TCL 65C8L - 1130 евро

    След намалението с 15% цените на 55 и 65 са почти еднакви.
    Обаче на моделите 2025 са активирали опция за до 2г. Удължена гаранция. Проверих само TCL и LG С52LA. Около 144 евро за +2г ми дава.
    Така или иначе днес приключват акциите. Имам един подаръчен ваучер от 95 евро, но той поне ще важи и до 2027, с него мога да елиминирам частично удължаването.
    Колко често тия пускат подобни акции, след 20 дни ще се местя в ново жилище и мисля няма да имам време да тествам в 30 дневния период?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    824
    #2257

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Какво ви е мнението за Samsung 65S85F,във мага е 870 евра.Повече ли си си струва от Tcl65C7K ,или Hisense 65U8Q

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,443
    #2258

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    Какво ви е мнението за Samsung 65S85F,във мага е 870 евра.Повече ли си си струва от Tcl65C7K ,или Hisense 65U8Q
    Всеки OLED телевизор е по-добър, от който и да е LCD модел.
    CubanLinx одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,651
    #2259

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Somak Виж публикацията
    Ех, тия румънци няма да добавят 55C8L в асортимента.

    TCL 55C8L - 1049 евро
    TCL 65C8L - 1130 евро

    .
    55 е без WHVA Ultra и с бюджетното дистанционно или орязан модел.
    Може и да е със стар процесор, където ще липва DV2.

    Мда, в сайта е със стар. Липсва 4х 2.1


    Този пост е редактиран от brotzki; 23-06-26 в 17:29.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,651
    #2260

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    В румънската версия го имат 55C8L на цена 1600-1700лв, което е много предвид, че повече клони към С7, отколкто към С8.
    За тази пара се взима марков 55 олед телевизор.
    Дори и 65С8L 2250 лв е скъп при наличието на 65S90F за същите пари , макар и модел от миналата година.
    Този пост е редактиран от brotzki; 23-06-26 в 20:33.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #2261

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    За по-светли стаи и работа на по-висока яркост, не е особено разумно олед

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,651
    #2262

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от casal Виж публикацията
    За по-светли стаи и работа на по-висока яркост, не е особено разумно олед
    Може би в известен смисъл за хдр. За телевезия е предостатъчно.
    Високите нива на яркост носят и минуси.
    Доста надути цени на китайската стока., но малко са им омекнали главите спрямо миналата гoдина за 65С8К.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #2263

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Не за hdr, просто за гледане през деня в стая, в която влиза много светлина. Ще трябва да се компенсира с повишена яркост, от което ще се скъси допълнително живота.
    Да не говорим че ако е QD в такива условия, ще показва по-сиво черно от VA.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,651
    #2264

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от casal Виж публикацията
    Не за hdr, просто за гледане през деня в стая, в която влиза много светлина. Ще трябва да се компенсира с повишена яркост, от което ще се скъси допълнително живота.
    Да не говорим че ако е QD в такива условия, ще показва по-сиво черно от VA.
    S90 не е матовъс агресивно антирефлекс И черното е стъкло
    Този пост е редактиран от brotzki; 23-06-26 в 21:23.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #2265

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И това го има като проблем при повечето тв-та. А при много светла картина може да активира лимита.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе