-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Цитат:
Първоначално публикувано от
CubanLinx
Алекси, само не знам как реши, че някой те нарича бедняк. За панелките преди и аз разсъждавах като тебе, но нещата се промениха и това къде живееш няма особено значение. Познавам много заможни хора, даже и милионери представи си :), които по една или друга причина живеят в панелки. Редовно можеш да видиш живеещи в панелки хора да паркират отпред последната седмица или последната С класа. Няма да споменвама Порше и други по-луксозни марки. И обратното, има хора, живеещи в апартаманети по 200+ квадрата в центъра, които ровят по кофите, така че...... А ако се интересуваш повечко от финанси, предполагам си наясно, че покупката на чисто нов автомобил не се слави като най-умното решение, което човек може да направи.
е като имам всичко , което на мен ми е нужно и достатъчно пари защо да карам 20 годишна горублянска бангия , а да не си купя нова кола. Моя живот е само един и искам да го изживея колкото се може по-добре , на оня свят пари няма да ми трябват
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Цитат:
Първоначално публикувано от
coverstar
К
Но, последните месеци кашоните от опаковката на телевизори -които виждам до контейнерите за отпадъци са в 80-90 процента от TCL и Hisense...Чат пат някой Samsung......
При нас сякаш масово са продукти на ЛГ - телевизори и монитори.
Днес мернах някой е набрал два QN80.
Наскоро бяхме на почивка по Херсонисос и всичкото аудио/видео в хотела беше на LG.
https://i.postimg.cc/NfWWznG5/20210809-183539.jpg
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Да и аз съм забелязал и у нас, по Черноморието и тук на Пампорово , масово хотелите слагат или евтини LG телевизори или НЕО .
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
По гръчко сякаш не са най ниските нива - големите вериги хотели.
В другата тема бях снимал преди години някакъв самсунг, който има връзка с някаква система и рецепцията.Не помня каква линия го водят. Изкачаха някакви съобщения за инфо, напомняния...;)
Докато в Кипър пък взимат някакви не лоши марки и го закачат в нета и ползваш тубата.
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Ех, тия румънци няма да добавят 55C8L в асортимента.
TCL 55C8L - 1049 евро
TCL 65C8L - 1130 евро
След намалението с 15% цените на 55 и 65 са почти еднакви.
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Цитат:
Първоначално публикувано от
Somak
Ех, тия румънци няма да добавят 55C8L в асортимента.
TCL 55C8L - 1049 евро
TCL 65C8L - 1130 евро
След намалението с 15% цените на 55 и 65 са почти еднакви.
Обаче на моделите 2025 са активирали опция за до 2г. Удължена гаранция. Проверих само TCL и LG С52LA. Около 144 евро за +2г ми дава.
Така или иначе днес приключват акциите. Имам един подаръчен ваучер от 95 евро, но той поне ще важи и до 2027, с него мога да елиминирам частично удължаването.
Колко често тия пускат подобни акции, след 20 дни ще се местя в ново жилище и мисля няма да имам време да тествам в 30 дневния период?
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Какво ви е мнението за Samsung 65S85F,във мага е 870 евра.Повече ли си си струва от Tcl65C7K ,или Hisense 65U8Q
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Цитат:
Първоначално публикувано от
^Rokera^
Какво ви е мнението за Samsung 65S85F,във мага е 870 евра.Повече ли си си струва от Tcl65C7K ,или Hisense 65U8Q
Всеки OLED телевизор е по-добър, от който и да е LCD модел.
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Цитат:
Първоначално публикувано от
Somak
Ех, тия румънци няма да добавят 55C8L в асортимента.
TCL 55C8L - 1049 евро
TCL 65C8L - 1130 евро
.
55 е без WHVA Ultra и с бюджетното дистанционно или орязан модел.
Може и да е със стар процесор, където ще липва DV2.
Мда, в сайта е със стар. Липсва 4х 2.1
https://i.postimg.cc/YqTPKBTj/image.png
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
В румънската версия го имат 55C8L на цена 1600-1700лв, което е много предвид, че повече клони към С7, отколкто към С8. ;)
За тази пара се взима марков 55 олед телевизор.
Дори и 65С8L 2250 лв е скъп при наличието на 65S90F за същите пари , макар и модел от миналата година.
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
За по-светли стаи и работа на по-висока яркост, не е особено разумно олед
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Цитат:
Първоначално публикувано от
casal
За по-светли стаи и работа на по-висока яркост, не е особено разумно олед
Може би в известен смисъл за хдр. За телевезия е предостатъчно.
Високите нива на яркост носят и минуси.
Доста надути цени на китайската стока., но малко са им омекнали главите спрямо миналата гoдина за 65С8К.
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Не за hdr, просто за гледане през деня в стая, в която влиза много светлина. Ще трябва да се компенсира с повишена яркост, от което ще се скъси допълнително живота.
Да не говорим че ако е QD в такива условия, ще показва по-сиво черно от VA.
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
Цитат:
Първоначално публикувано от
casal
Не за hdr, просто за гледане през деня в стая, в която влиза много светлина. Ще трябва да се компенсира с повишена яркост, от което ще се скъси допълнително живота.
Да не говорим че ако е QD в такива условия, ще показва по-сиво черно от VA.
S90 не е матовъс агресивно антирефлекс И черното е стъкло
-
Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.
И това го има като проблем при повечето тв-та. А при много светла картина може да активира лимита.