Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 56

Тежък избор за малко пари :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #31

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Цитат Първоначално публикувано от maxxbg
    Абе днес чета доста обезпокоителна информация : в комплекта на UT30 нямало очила. А те са по около 120 лв. за чифт. Истина ли е това ? Ако може някой по-запознат да ме светне, понеже е доста съществен минус за мен. Поне едни можеха да сложат вътре за 1000 лв цена.....
    Само в VT има очила в комплекта.

  2.  
     
  3. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #32

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    "И като гледам няма да заваря неразпечатван S30, та ще ходя като извънземен из нас със 3D очилца" И за какво ти е това и у дома 3D!? Осигури си сега нормален тв - а когато условията и качеството са по-различни, винаги можеш отново да преразгледаш преценката си. На нас некачествени варианти с 3D засега не са ни интересни.Не намираме смисъл.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #33

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    "И като гледам няма да заваря неразпечатван S30, та ще ходя като извънземен из нас със 3D очилца" И за какво ти е това и у дома 3D!? Осигури си сега нормален тв - а когато условията и качеството са по-различни, винаги можеш отново да преразгледаш преценката си. На нас некачествени варианти с 3D засега не са ни интересни.Не намираме смисъл.
    Какво разбираш под некачествени варианти?

  5. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #34

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Липсва ми личен опит за да разбирам. Чета из разни форуми - за да си заслужава 3D, добре би било телевизорът да е нещо като например SONY KDL-46EX720. А той си е около 2000 лв.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #35

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Точно тая серия на Сони / ЕХ720/ е с един от най-некачествените 3Д режими и не винаги цената е определяща за представянето на тв в различни режими -някои са силни на 3Д ,други при СД сигнали ...Точно за това са форумите ,като този -да няма после -"ама защо така ..." и т.н.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #36

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    Липсва ми личен опит за да разбирам. Чета из разни форуми - за да си заслужава 3D, добре би било телевизорът да е нещо като например SONY KDL-46EX720. А той си е около 2000 лв.
    Точно тази серия по форуми и ревюта я критикуват, че не е най-подходящия избор за 3D.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #37

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Точно за тази серия и проблемите и с 3D има създадена тема. Предлагам Ви да се прехвърлите там, ако ще я обсъждате още.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #38

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil
    Точно за тази серия и проблемите и с 3D има създадена тема. Предлагам Ви да се прехвърлите там, ако ще я обсъждате още.
    На мен не ми трябва да я обсъждам, защото нямам интерес към телевизора. Коментарът ми бе насочен към @TNN, който твърди че 3D-то му е отлично!

  11. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #39

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Не съм твърдял 3D-тв да ми е отличен. Струва ми се, че си заслужават само някои от тези с по-големите диагонали, а те са и най-скъпи. През последните 3 месеца, след внимателна преценка и съпоставки, си избрахме обикновени тв - Toshiba RL838 и HITACHI 24 H8L03. Засега и от двата сме доволни.И двата не са "тежък избор за малко пари" - засега са удачен избор.

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #40

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    Липсва ми личен опит за да разбирам. Чета из разни форуми - за да си заслужава 3D, добре би било телевизорът да е нещо като например SONY KDL-46EX720. А той си е около 2000 лв.

  13. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #41

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Японските марки са ми като хоби и слабост. А корейските инстинктивно водят пре мен до нежелано събеседване като минимум... Поздрави

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #42

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    Японските марки са ми като хоби и слабост. А корейските инстинктивно водят пре мен до нежелано събеседване като минимум... Поздрави
    Който има нетрезво мислене да робува на марки си е негов проблем.

    Поздрави

  16. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #43

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Никога не съм робувал на марки. И след 2005 г дори и аз бях реших да си купувам разни неща на Samsung,LG, Hyundai.Как пък ни едно от тях не ми остана надеждно... Хладилник - нежелаещ да се саморазмразява... , компютър с блокирал 500 GB твърд диск- още в първа година с гаранция,GSM с екстри - трябва по два пъти в денонощие пълно зареждане да му правиш - за да работи...Дори и до стои - пак се изтощава пустата акумулаторна батерия. Монитор LG - каталяса след 4 години - прецених, че ми е по-изгодно да ги сменям, вместо ремонти... Моля, осмислете понятието "нетрезво мислене"... За патили, то следва да не се отнася. Всичко най-добро!

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #44

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    Никога не съм робувал на марки. И след 2005 г дори и аз бях реших да си купувам разни неща на Samsung,LG, Hyundai.Как пък ни едно от тях не ми остана надеждно... Хладилник - нежелаещ да се саморазмразява... , компютър с блокирал 500 GB твърд диск- още в първа година с гаранция,GSM с екстри - трябва по два пъти в денонощие пълно зареждане да му правиш - за да работи...Дори и до стои - пак се изтощава пустата акумулаторна батерия. Монитор LG - каталяса след 4 години - прецених, че ми е по-изгодно да ги сменям, вместо ремонти... Моля, осмислете понятието "нетрезво мислене"... За патили, то следва да не се отнася. Всичко най-добро!
    Знаете, че нищо вечно няма на тоя Свят. 4 години не са малко за LCD монитор. Просто сте нямали късмет. А и сега, ако ми кажете защо Samsung и LG са на едни от челните позиции в Света по производство и продажби на TV?

    Нека след Вашия отговор да не разводняваме темата.

    Поздрави.

  18. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #45

    Re:Тежък избор за малко пари :)

    Защо да се разводняват теми -Samsung и LG са си далече от челните позиции в по производство и продажби на TV! Те са конкуренти примерно май само на Vestel и то май само и уж на думи. Колкото искаш - турски тв с корейски матрици.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 05-11-13, 16:18
  2. Голям телевизор за малко пари :)
    От petkov във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 27-11-10, 19:46
  3. Отговори: 0
    Последно: 15-06-10, 10:15
  4. Хубав ъпгрейд за малко пари...
    От kod във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 24-08-05, 14:32
  5. Кой иска да изкара малко пари?
    От Zegee във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 24-09-03, 22:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе