Резултати от 1 до 8 от общо 8

Информация за фирма ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #1

    Информация за фирма ?

    Здр
    Някои пазарувал ли е от stemo.bg за да каже дали са добра фирма или менте да не предлагат стара стока става дума за 3D Телевизор LG 55LM670S за 3100 лв дали си заслужава да се вземе от там или да се заложи на технополис ?

    Ако някой е взимал моля да сподели
    Надявам се да не е реклама на фирмата

    Мерси за вниманието на всички

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:Информация за фирма ?

    Стемо е стара и реномирана фирма, със значително по-високо доверие, отколкото хипермаркет като Технополис.

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re:Информация за фирма ?

    И аз се надявам да не е реклама

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #4

    Re:Информация за фирма ?

    Не е реклама,а и са на бг пазара от преди ТП,но за за РСта и тн,не знаех за телевизорите.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #5

    Re:Информация за фирма ?

    Със сигурност не е реклама
    мене ме интересува за ТВ то и не съм гледал какво предлагат там хахаха то и аз я разбрах след обаждане при вносителя на ЛГ и те ме препратиха там кат им потърсих ТВ не искаха да ми продадат казаха че работят само със разпространители не работели на дребно


    Мерси за вниманиео не всички надявам се след кат се сдобия да помагате със машината дано не се окаже по умна от мене хахах


  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    33
    #6

    Re:Информация за фирма ?

    Аз си купих моя LG от тях. Електронният им магазин за продажба на дребно е PC Shop. Да не говорим че аз направо отидох в магазина на Стемо да си го взема като го погледна преди това. Мисля че можеш направо да отидеш в магазина им, ако си от град където имат такъв.
    Хората не продават всеки ден телевизори - очевидно беше, но пък бяха много любезни и ако купувам нещо бих предпочел някой като тях вместо техномармаладите.
    Чисто нов неразпечатван ТВ, който можех да погледна преди да взема. Имаш опция за връщане и т.н.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #7

    Re:Информация за фирма ?

    Мерси много за инфото , от там ще си зимам след 15 август и ще се ходи до магазина им да найстина са много любезни това ме съмнява дали тв са нови ?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    33
    #8

    Re:Информация за фирма ?

    Нови са - взимат от двата (ако не се лъжа са толкова) официални вносителя - както всички други онлайн търговци. Разбира се, няма лошо да си поставиш изрично условие да не е разпечатван и каквото друго решиш. Имаш право на това. Моите изисквания ги уважиха.
    Преди да купя и аз много се колебаех дали мога да разчитам на тези онлайн магазини, дали няма скрити уловки. Тук във форумите има противоречиви мнения. Но избрах тези понеже можех да ида и да го видя и да си го натоваря в колата (не ми се чакаше доставка). А цената беше с 200 до 400 лева по-ниска спрямо тази в познатите вериги.
    Е, ти за 55" май ще чакаш тяхна доставка (освен ако не ти е много голяма колата).
    Ако друго конкретно ти трябва - може и на лични да пишеш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ВиК фирма препоръка .
    От sun4o във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 25-04-13, 17:51
  2. Търся информация за фирма
    От deveca във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 21-03-06, 01:57
  3. Инфо за фирма NetClime...
    От LordOfEvil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 16-01-05, 11:44
  4. Дилър на коя фирма ???
    От kafka във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 29-09-04, 12:48
  5. От коя фирма да не купуваме?
    От ilf във форум Общ - хардуер
    Отговори: 71
    Последно: 15-06-04, 18:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе