Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 72

От коя фирма да не купуваме?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ilf
    ilf е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    11
    #1

    От коя фирма да не купуваме?

    Кои са вашите имена в черния списък?Бих ви посъветвал да не използвате за асемблиране JAR[V][!][V][!][V]

  2.  
     
  3. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #2

    От коя фирма да не купуваме?

    Stantek

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #3

    От коя фирма да не купуваме?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Бих ви посъветвал да не използвате за асемблиране JAR</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    А аз бих ви посъветвал да не ги използвате за каквото и да е.[!]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    84
    #4

    От коя фирма да не купуваме?

    Canadian Technologies фирмата кошмар

    1. От първи септември миналата година съм си дал монитора за ремонт и досега още не съм си го взел, а тои все още е в гаранция.

    2. Купих си DVD Compaq и на 3-я месец ми се развали.

    Мисля че това е достатъчно![Yeah!][!][V][!][V]

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    От коя фирма да не купуваме?

    Дааа..добре ще е според мен да се изтъкнат причините довели до това мнение. А също и от кой град е фирмата.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #6

    От коя фирма да не купуваме?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Дааа..добре ще е според мен да се изтъкнат причините довели до това мнение. А също и от кой град е фирмата. </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    JAR Computers София. Ако трябва да напиша всичко, като приключа ще съм добил тренинг на много добра машинописка. Само ще спомена, че 1-ият ми ПЦ беше от тях и освен, че за 2 месеца имаше почти 1 см дебел слой гаранционни лепенки, със сигурност навъртя доста километри пробег от пътуване до там (за разправиите и изхабените нервите се сещайте сами).

  8.  
     
  9. ilf
    ilf е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    11
    #7

    От коя фирма да не купуваме?

    ЗА БОГА БРАТЯ,НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ JAR-СОФИЯ.Новото ми РС остаря,докато заработи.Пет пъти им го връщах,смениха и платката-АБИТ!!!Добре,че ми го подкара един приятел.Имам чувството,че гледат да нахвърлят частите в кутията.Някой няма ли да похвали поне една фирма[?]

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    От коя фирма да не купуваме?

    Не купувайте и от Office1Superstore...компютрите се взимат от Most и им се лепва прилична надценка и картинка "Office 1" а гаранцията на всичко пада с 6 месеца спрямо Most-а

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #9

    От коя фирма да не купуваме?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Някой няма ли да похвали поне една фирма[?]



    <div align="right">Originally posted by ilf*-*06/02/2004*:* 00:07:23</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Купувал съм първо от MOST, после от GTI и JAR. От 5 години купувам от Viewpoint (20-25 компютъра) и да не казвам голяма дума, ама сигурно няма да потърся други. Никога не гледат да ми пробутат нещо, само щото го имат на склад, ако имам конкретни изсиквания обикалят София, за да ми намерят чарка, сервизната им реакция варира от 15 мин. до 24 часа, а ми спасиха и данните, като ме фрасна CIH-а преди 3 години[]. Имат сервиз и на Apple. E, малко по-скъпи са от MOST, ама в обслужването изобщо и дума не може да става за сравнение. За мен Viewpoint са No. 1.



    Що се отнася до JAR (4 компютъра), мога да разправям дълго, ама аре да не прекаляваме...

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #10

    От коя фирма да не купуваме?

    Съгласен съм за JAR-от тях си купих монитор,ама докато го взема голям зор видях................-за JAR във Враца става въпрос!!!.

    Харда ми също е от тях само че офиса им в Габрово вече го няма а имам още гаранция!!!

    Бях писал по-рано един пост как се отнесоха с мен!

    3ти път няма да направя грешката да си купя нещо от тях-най-много мишка


  13. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #11

    От коя фирма да не купуваме?

    От няколко години купувам само от Ресет Компютърс. Всичко което предлагат в листата си го имат и на склад, бръз сервиз, замяна да дефектиралия модул ако е в гаранция...не виждам други на хоризонта, които могат да им се опрат...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #12

    От коя фирма да не купуваме?

    Малко мнение и от Варна:

    blacklisted - Илмена и Kagami.

    от първите sсамо 1 PC но с проблеми за 100, а от kagami... тя историята край няма...поне 10. много проблеми с гаранция и подмяна...

    D&G са друга работа. Над 20 pc-та от тях. Няма проблеми с гаранция и поддръжка. Ако се не лъжа са дилъри на Reset...



    Иначе всички са си мошеници, ама някой по-малко.

    Засега работя с D&G. Въпреки че и те напоследък започват да не ми харесват....

  16. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #13

    От коя фирма да не купуваме?

    MetalMilitia - да не си объркал имената на фирмите бе ?



    D&G са друга работа. - кой мазния Евгени ли ??

    Кагами за какво са ти направили проблем? Какво не са ти подменили ?

    Я иди си смени в D&G 15 Гб диск скапан с нова 40 нез доплащане, щото вече 15 няма.

    Ше смениш на баба си кюлотите по лесно ....

    Както и да е, тая тема е много наболяла и ще я оставя, обаче определено не е правилно да плюете така напразно фирмите.

    Като сте недоволни, поне кажете защо !

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #14

    От коя фирма да не купуваме?

    Много странно[8)] с JAR не съм имал проблеми[8)]

    Предимно малките фирми създават проблеми макар че има изключения[:D]

  18. ilf
    ilf е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    11
    #15

    От коя фирма да не купуваме?

    Някой не си ли е купувал от марковите РС-а,за да каже нещо.Поне нервите дали ще си опазим!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ВиК фирма препоръка .
    От sun4o във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 25-04-13, 17:51
  2. Информация за фирма ?
    От fena81 във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 20-07-12, 18:52
  3. 12 причини да не купуваме iPhone 3G
    От Riki888 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 32
    Последно: 19-01-11, 22:02
  4. Софтуер за куриерска фирма?
    От bucho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 28-10-09, 12:17
  5. Дилър на коя фирма ???
    От kafka във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 29-09-04, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе