Резултати от 1 до 4 от общо 4

Молба за спешен съвет за покупка на LED ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    8
    #1

    Молба за спешен съвет за покупка на LED ТВ

    Здравейте,
    ще купувам ТВ и ви моля да споделите мнение за моделите, които съм избрал или пък да ме посъветвате за някой модел, който съм пропуснал. Спешно ми е, защото промоцията на два от моделите е до 14.10.
    ТВ-то ще се ползва в хол, който е много осветен с юго-западно разположение. Затова и съм се спрял на LED. Повече от 47 инчов няма как да ми влезне на секцията. Сумата, която имам е около 2к. Ще се гледа предимно футбол, филми от външен плеър(лаптоп), SD и по-рядко HD канали.
    Моделите, на които се спрях са:
    PHILIPS 46PFL5507K :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 47LM620S :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    SAMSUNG UE-46ES6100 :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Всеки съвет или препоръка ще са ми от полза, благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #2

    Отговор: Молба за спешен съвет за покупка на LED ТВ

    @meskalito, първият има най-добра картина спрямо останалите.
    Успех!!!

  4. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #3

    Отговор: Молба за спешен съвет за покупка на LED ТВ

    Препоръчвам ти да погледнеш и Panasonic TX-L47ET5Е :: 3D телевизори :: ТV и видео :: Technopolis. Това е модела, на който се спрях след близо 2-месечно търсене. Все пак изборът на телевизор е много индивидуален, затова виж изложените модели на място и вземай този, който ти грабне окото.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    8
    #4

    Отговор: Молба за спешен съвет за покупка на LED ТВ

    Мерси за отговорите, гледах ги на живо, но Филипса и Самсунга ги имаха изложени само 40 инчовите. Освен това на осветлението в магазина и ограничената възможност за разстоянието, от което гледаш да ви кажа изобщо не мога да усетя разликата. Мисля да отида с флашка с мач записан да видя дали ще мажат. Иначе почти всички препоръчват Филипса, а и го има на промоция в Зора с очила. Ще чекна и Панасоника.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля спешен съвет за DAIKIN F22NTES NEW PLASMA STREAMER
    От sbalbb във форум Климатици Daikin
    Отговори: 36
    Последно: 09-07-13, 01:36
  2. Молба за помощ при покупка ТV-40
    От gerido във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 14:50
  3. Отговори: 14
    Последно: 06-01-11, 01:15
  4. Молба за съвет
    От irenaiva във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 04-08-10, 02:02
  5. Молба за съвет
    От bogy във форум Windows
    Отговори: 15
    Последно: 14-09-08, 11:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе