Резултати от 1 до 1 от общо 1

ии отново помощ при избор на ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    28
    #1

    Помощ при избор на ТВ

    Здравейте, ще се радвам, ако може да ме улесните малко при избора на телевизор. Телевизора ще се ползва главно за гледане на спортни предавания - футбол, тенис, волейбол и тук там някой филм през флашка предполагам. Не ми трябват 3Д екстри, но един уеб браузър може би ще е от полза. Кабелен оператор Близу ако има значение... Тия 100 ХЗ дето ги дават най-вероятно са реални 50 и ме притеснява да не маже картината. И също така не успях да намеря достоверна информация дали е Edge Led или Full Led. Като размери съм се насочил към 40 инча, за по-голям нямам място. Бюджет 800-900 лв. Ориентирал съм се към
    SAMSUNG UE-40EH5300 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    SAMSUNG UE-40EH5000 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Този е на същата цена и не мога да разбера защо. Ако може да дадете мнение за този телевизор или да дадете и някое друго предложение ще е чудесно

    Също така ка ще е най-добре да го защитя от пренапрежения по мрежата и от кабелната.
    Този пост е редактиран от imanqma300; 27-02-13 в 10:53.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отново за избор на климатик
    От RebelAct във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 46
    Последно: 30-10-12, 20:26
  2. Отново за избор на плеър
    От listening във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 57
    Последно: 04-10-11, 04:36
  3. отново избор на климатик
    От divi4 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 03-10-11, 08:07
  4. Отново сравнения и избор
    От owerto във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 22
    Последно: 17-02-10, 10:12
  5. Отново за избор на 17" LCD
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-04-05, 00:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе